reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Karina no to sie wzielas wreszcie za te ubranka, ja mialam plan na dzis ale pogoda nieciekawa i nie mam gdzie suszyc wiec po raz kolejny musze to przelozyc:wściekła/y:
Kasia teraz juz raczej na bierzaco bede z wami :-)
Martolinka niezle wymyslili z tym zakazem a dzieciaki i tak se poradza;-)
Ja tez cykora dostalam ze jeszcze nic nie spakowane:szok: ale juz walizke ze strychu przytargalam wiec jakies postepy sa;-)
Mum to be witaj w klubie nie jestes sama, mam nadzieje ze zdazymy...
 
reklama

karina
dziękuje za pamięć :happy2: jestem i czytam cały czas, ale u mnie nie wiele ciekawego więc nie mam co pisać. Dziś basen, pranie, sprzątanie...ogóllnie ogarneła mnie mania sprzątania wszystkiego...szafy itp. Teraz prubije sie stopniowo przekopać przez stertę kartonów i worów nie rozpakowanych jeszcze po przeprowadzce...straszne jak człowiek obrasta w niepotrzebne rzeczy...
U mnie juz od kilku tygodni wszystko czeka na wielki dzień, czasem to juz zapominam że ta ciąża sie kiedys skończy...a ciekawe bardzo kiedy się skończy...coś się nie zapowiada że prędko ;-)
 
cześć brzuszki..!

ja mam chwilowy przystanek w McDonalds na obiad ;) baaardzo zdrowo!

po pierwsze - kivinko 3mam kciuki bardzo bardzo...! moze juz za kilkanaście godzin bedziesz Mama na całego..! :*
ale daj znać co z tym spojeniem, bo ja tez mam o to podejrzenia..

zeberka[/B. gratulacje kochana.....!!!!!! :happy: witaj na świecie Szymonku!

na chwile was zostawiam a tu TAKIE newsy..!
kurcze chyba sie powoli zabiore za ta torbę do szpitala .... ale w przyszłym tygodniu będę miała chwile dopiero ;)

afi
wiem co to bodziaki, ale kupiłam młodemu taki wyglądający jak koszula z guzikami i kolnierzykiem co nie wyglada jak bielizna :D
ale moze jak pisze magda bedzie juz na tyle ciepło ze wystarcza do tego spodenki i cacy :tak:

a od kiedy uzywalyscie rajstop..? potrzebne są w ogole?

magda fajne ze sie spotkałas z darucha..! a ona ma z chłopcami mniejszy brzuszek niż ty..?

ziewaczka mamy dostać ten monitor od tesciowki :)
a kupilas bezprzewodowy czy normalny..?

Karina ooo widzisz, to tak miało być żeby meble poprzestawiac :tak:! :)

emilia ach ja kocham iphona..! odkąd tylko wyszły to jestem od nich totalnie uzalezniona..
sciagaj aplikacje BB na tel, bedzie Ci smigal szybciutko i jak ja bedziesz mogła nocna pora na bb siedzieć :D

kasiagaw kurcze tez tak masz, ze tesknisz za eMekiem jak w wychodzii? ja wczoraj aż sie musialam powstrzymywać żeby do niego nie dzwonić :D

renatal mysle ze zawsze warto miec dodatkowe papiery, mogą sie przydać :)

dobra lasencje, tyle na razie bo jeszcze muszę suszarka kupic w leroy'u i na SR .. buziaki!
 
ale mam doła!!!!!!!!!!!!
Napisałam o tym na dolegliwościach, ale w skrócie chodzi o rozstępy na brzuchu:(:(
3 tygodnie do porodu, niech to szlag!!!!!!!!

Z pozytywnych rzeczy zrobiłam dziś pyszną babkę ziemiaczaną lub blaszaka ( różnie ludzie to nazywają) na obiad
 
Julianna ja się jutro biorę za przeglądanie piżam, szali itp. także porządki szafowe ruszyły pełną parą...już nawet sobie przygotowałam wielki koc i mam zamiar rozłożyć się z tym na łóżku i układać...

sonisia no też tak mam! Jak tylko eMek wychodzi to nie wiem co ze sobą zrobić i wynajduje sobie różności, żeby tylko się nie nudzić...

g_agnes głowa do góry....rozstępy bledną i można je naprawdę skutecznie zakryć...ja mam na cycuchach...

Właśnie wciągnęłam kanapkę z subwaya - była przepyszna i idę poodkurzać, bo za chwilę ma kumpela wpaść na kawkę i pokazać mi zdjęcia z nart. Zawsze jeździłyśmy razem, więc pewnie łezka mi się w oku zakręci...

Miłego wieczorku:)
 
Gagnes-dokladnie ja tez jestem pod wrazeniem szybkiego porodu u Zeberki, zdaje sie ze sezon dla kwietniowek sie otworzyl na dobre...
Martolinka-to fakt, moja siostra, mama i ciotka pracuja w liceum i gimnazjum i czasami bardzo narzekaja ze do nocy sie przygotowuja do zajec. Dziedziny rozne polonistka, anglistka i biolog i narzekaja tak samo wiec to chyba nawet od przedmiotu nie zalezy.
Kivinko-kciuki zacisniete!
MamiDo-to moj maz zawsze robi takie rzeczy np. ostatnio znalazlam kawe w zarazarce :baffled: Glowa w chmurach...wiec to sie zdarza nie tylko ciezarnym :-D A wiadomosc o Zeberce rewelacja z samego rana :-) Wyglada jakby wszystko poszo ladnie i gladko.
EmiliaS-ja tez mam iphona i powiem Ci ze sie uzaleznilam, wszystko na nim robie, zdjecia, BB, internet, nawet odpalam gielde i zciagnelam sobie program farmaceutyczny, takze jestem zachwycona, wszystko z tym malym bubelkiem mozna a miesci sie do kieszonki w torebce :-)
Kasiagaw-ten "swaddle' jest w sumie podobny do rozka ale jest z miekkiego materialu, moj rozek jest sztywny-ma wkladke z kokosa na pleckach a ten swaddle jest bez glowki i z bawelny bardziej do spania a nie noszenia. Choc rozek moze byc i do noszenia i do spania tez.
Sonisia-ja tez mam bodziaki jako bluzeczki, nie tylko jako bielizne ale na te body mozesz spokojnie dac sweterek/bluze lub kocyk. Do takich bodziakow mam spodenki i skarpetki lub polspiochy (spodenki z nozkami). W sumie takiego bobasa ubierasz podobnie do siebie (z wyjatkiem pampersa :-D).

A ja dzis mialam wizyte, wszystko okey ale po porannej wiadomosci o Zeberce napalilam sie na rodzenie a tu mnie troche ostudzili, ze "tylko dzidzia wie kiedy wyjdzie ale...prognozuja ze dotrwam spokojnie do terminu" Damn it! jeszcze 3 tygodnie i 2 dni, ja chce juz! :-p
Poza tym przez ostatnie kilka dni wciagnelam sie w thriller Agaty Christie, hehe mialam taka jazde ze balam sie doczytac do konca. W momencie jak morderca sie czail za drzwiami ofiary (oczywiscie w ciemnym pokoju, bo awaria pradu) moja cora z hukiem upuscila kubek z mlekiem i wylala...myslalam ze zawalu dostane. :-D Chyba sie przerzuce na jakas lzejsza lekturke...
 
Hej Dziewczynki!

Kasiagaw nigdy nie bylam wielka fanka technologii ale jak zobaczylam tego nowego iphona to jakos nie moglam odpuscic:) :) Na narty jeszcze sie nie raz wybierzesz wiec glowa do gory, ani sie nie obejrzysz a bedziesz zabierala Zosie :)

Mum to be ja od jutra piore i moze w ten weekend sie zaczne pakowac ;) wiec nie jestes sama!

Sonisia BB juz zainstalowane :) :) nie wiedzialam nawet, ze jest taka aplikacja!

Maly mi dzisiaj ladnie daje popalic, 10 ruchow to chyba mam na minute, a nie na godzine :) :)
Wlasnie wrocilam z malych zakupow z plynem do prania i do plukania i od jutra jak bedzie pogoda to lecimy z praniem! Zapomnialam dzisiaj rano napisac ze snilo mi sie w nocy, ze malenstwo juz bylo z nami i spalo sobie w lozeczku. Tylko o dziwo byla to dziewczynka :) w snie jakos mnie to nie zdziwilo, ale po przebudzeniu zaczelam sie zastanawiac co by bylo gdyby...

Iza ja chyba tez sie niedlugo uzaleznie :) Gratki udanej wizyty, ja tez ostatnio bylam i raczej wczesniejszy porod sie nie zapowiada...

Milego wieczoru :****
 
Ostatnia edycja:
izka ja mam właśnie taki miękki rożek z możliwością włożenia wkładu kokosowego, więc myślę, że spokojnie Zosia będzie mogła sobie w nim śpiochać...tymbardziej, że on jest taki kołderkowaty...co do Agaty Christie to ja po przeczytaniu "Dziesięciu murzynków" miałam dosyć i już więcej do takich dreszczowców nie wróciłam, bo normalnie do dziś się oglądam za siebie jak sobie o tej książce pomyśle...:-D:-D

Emilia co do nart, to myślę, żeby już na następny sezon się wybrać do Czech z Zosią i eMkiem, bo będziemy się zmieniać i jeździć jeden dzień ja, a drugi Mąż, więc Zosia szybko wyfrunie z nami na pewno :tak::tak:
 
reklama
sonisia taki przewodowy ten monitor angelcare z jedna plytka, moja mama kupila dla wnusi:)
gagnes no to mnie przerazilas tymi rozstepami, to ja mam 2 tyg do terminu porodu i mysle sobie jak dobrze ze mnie ominely te wstretne rozstepy, juz czasami zapominam o smarowaniu nawet, a tu takie cos...masakra, wspolczuje:(
izka ja nie ogladam ani nie czytam horrorow w ciazy, chyba by mi wody odeszly ze strachu, no to mialas przezycie z tym kubkiem:D

zaraz zasiadamy z emkiem do ogladania kota w butach, mam nadzieje ze bedzie rownie fajny jak szrek, kuzyn mnie dzis odwiedzil, siedzial 3 godziny i myslalam ze juz go wyprosze bo ze zmeczenia chcialo mi sie plakac i zaczelam sie trzasc... nie nadaje sie juz na dluzsze pogawedki;/
 
Do góry