reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Kivinko- kciuki zaciśniętę, jedź szybciutko, będziemy czekać na dobre wieści!!!
Martolinka- ja też się od jakiegoś czasu lekko odmóżdżona czuję, ale różne rzeczy w dziwne miejsca to niestety całe życie wkładam- już nie raz znalazłam kluczyki samochodowe w lodówce razem z zakupionym jedzonkiem:zawstydzona/y:
Och!!! Tak się cieszę z Zeberkowego rozpakowania- taka wiadomość na początek dnia jest po prostu super!!! Do roboty Dziewczyny!!!
 
hej laseczki:)
wczoraj jak byłam w szpitalu, to zeszła do mnie na chwile nasza darucha:) hehe była w szoku, że mam taki brzuszek duży;) bardzo sympatyczna osoba:) a jakie ma fajne długiem i proste włosy hihi:)
kivinko trzymam kciuki:)! daj znać co tam u ciebie!! ja chodze już 3 tygodnie z rozwarciem na palec, także spokojnie:)
sonisia mój Damian jak miał pół roku to już probował siadac, ochraniacz miał od poczatku, bliźniaki tez maja juz załóżony na całe łózeczko:)
heh jak tez się wzruszyłam jak zobaczyłam, że zeberka urodziła:)
 
Kivinko kciuki zaciśnięte!

Dziewczyny mam umowę do dnia porodu więc na dniach dostanę świadectwo pracy i mam pytanie szczególnie do tych dziewczyn od rekrutacji:-). Czy brać od pracodawcy referencje? Czy przy rekrutacji zwracacie uwagę na referencję? Już tak dawno nie szukałam pracy, że nie wiem co oprócz cv się dołącza.
 
zaczelam 39 tydzien!!!:-)Dzis od rana jakis dziwny dzien, obudzilam sie z placzem i marudzeniem, ale juz mi w sumie przeszlo, chyba pogoda taka, a jutro bedzie now, to juz w ogole bede nie do zniesienia:p Dzis albo jutro odwiedzi mnie kuzyn, mamy wspolne sprawy majatkowo-sadowe i przyjezdza po moj podpis w sprawie pelnomocnictwa, bo ja sie juz raczej nie nadaje na jezdzenie po sądach:p Ma dziewczyne w ciazy, to juz 3 dziecko bedzie, to sie podpytam co i jak. Najpierw dziewczynka, potem chlopiec, a potem dwa poronienia i teraz juz chyba jakos 6 miesiac ciazy takze wyglada na to ze wszystko ok:) Szkoda ze daleko mieszkaja, bo dzieciaki by sie mogly razem bawic, ale na wakacje to kto wie:)
zeberka sie pieknie rozpakowala nono, zaczynamy juz widze na calego chyba:D:D:D
Sonisia wyniki mam dobre, to przynajmniej nie bede panikowac przy pierwszych skurczach, ze juz trzeba jechac:p zakupilam monitor oddechu, wiem ze tez planowalas taki zakup.
 
reklama
kivinko- trzymamy kciuki i czekamy na wieści !
Och widzę, że już na prawdę nadszedł "nasz" czas i będzie już gorąco :-) ale w sumie nic dziwnego i tak dzielnie się trzymałyśmy :tak:
 
Do góry