reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

sonisia, kasiagaw skoro kolejna z Was tak odczytała mojego posta to cos w tym jest ;-) Głupio go skonstruowałam!
Sonisia - eMek nie ma juz sie co zajmować tym zlewem. Zadzwoniłam do włascicieli mieszkania i powiedziałam, ze wymieniam wszystko na ich koszt! O!

Za mną kolejna nieprzespana nocka... :( Oszaleje. Znowu jak w zegarku od 5.30 to juz w ogole zero, zero, zero snu. Po milionach pobudek w nocy.
Ale dla pocieszenia dostałam wczoraj maila, ze z tą kartą z programu "Dla Mamy i Maleństwa" i z kuponem, który przyszedł mi na maila mam -20% w smyku. Także podjade dzisiaj po półśpiochy :) Nastawie ostatnie pranie, razem z moimi koszulami i szafrokiem i spakują w koncu torbę. Pewnie juz jutro jak wszystko poprasuję oczywiście. Obiadek mam z wczoraj - zupkę ogórkową i pulpety w sosie pomidorowym. Także moze jakieś muffinki upieke na szybko. Np. bananowe... :) I ajlepsze to to, ze musze sie do 25. rozliczyć w Urzędzie Skarbowym za luty. Haha. A nie wiem jak, bo nie mam juz ksiegowej. Poza tym w niedziele w szkole egzamin z Mechaniki Budowli :(((
Może sie poucze to taka mniej aktywna będę. Miłego dnia!!!
 
reklama
witam

melduję że żyję i nie rodzę;-) a szkoda:-D jak chodze do ubikacji to zawsze patrzę czy czasem czop nie zaczyna odchodzić bo to by dobrze świadczyło;-) wczoraj mi się przyśnił Sebastianek:-) był śliczny i bardzo podobny do starszego brata:-)

poza tym to nic nowego, ledwo chodzę i mam dość jak większość

gagnes
mi jak brzuch poorało to też przepłakałam 2 dni, wszystko wytrzymałam, wyglądam okropnie ale jak mi ten brzuch pocieło to się załamałam, owszem one zbledną ale skóra już nie będzie taka gładka:-(
 
reniuszek - to zależy gdzie ten peeling chcesz użyć ;) (enzymatyczny to jak byk do twarzy i tym bardziej ten kanebo freya, ale powiem, że dziewczyny na zajęciach różne dziwne rzeczy wyczyniały, więc wolę się upewnić :D) w teorii enzymatyczny służy do cery suchej, wiotkiej i naczynkowej czyli ma działanie lżejsze niż zwykły gruboziarnisty peeling ;) w teorii... bo wiele zależy od składu, stężeń i wszystkiego czego tam producent napcha ;)
Ale ogółem nie powinno się nic stać. Co najwyżej skóra może być mocniej podrażniona, piec, bardziej się naskórek łuszczyć niż normalnie, bo jednak w ciąży to w ciąży i nigdy nie wiadomo jak skóra zareaguje ;)

robaczek- też bym już chciała urodzić i tak wyczekuję, choć u mnie jeszcze 4 tygodnie :) ale po usg mówili, że dziecko spore i mogę się porodu spodziewać wcześniej - zobaczymy :)
Chociaż co za szybko to też nie dobrze ;)

Kurczę i naszła mnie ogromna ochota na cheeseburgery albo kanapkę z subwaya :( No ładnie ;)
No dzisiaj to przynajmniej w tej mojej mieścinie ładnie się dzień zapowiada ;) I czas się do lekarza zbierać ;)
Miłego dnia wam życzę :-)
 
Agata – powodzenia na wizycie:-)
Augustynka – powodzenia w rozliczeniu i nauce:tak:
Sonisia – nie szalej tak; miałaś odpoczywać:tak:

Nastawiam zaraz ostatnią porcję prania. Najgorsze jest to, że teraz będzie trzeba to wszystko poprasować:no: blech... nie cierpię prasowania. Mam ochotę dzisiaj coś upiec. Może jakieś muffinki albo jakieś ciacho:tak: Tylko z kanapy się trzeba zwlec i laptopa odłożyć:-p

Miłego dnia brzuszkom:-D
 
hej brzuchatki!
Ja też żyję i póki co jestem cała, choć dziś wchodzę w bezpieczny termin, więc już tak na siebie nie muszę uważać.
Wczoraj z emkiem zrobiliśmy ostateczne przemeblowanie i łóżeczko stoi już w naszej sypali:-) Aż z wrażenie nie mogłam zasnąć, tylko gapiłem się na nie z przejęciem i wzruszeniem:-) Wrzucę fotki na odp wątek jak tylko się trochę ogarnę
robaczek - ja znowu ciągle się zastanawiam czy wody już mi nie odchodzą:-D
sonisia - to musiałaś dać czadu ze sprzątaniem, uważaj na siebie przynajmniej do bezpiecznego terminu, a kiedy to będzie u Ciebie?
yoannica - mówili dokładnie ile miało Twoje dzieciątko? Napisz w którym tyg.ile miało, bo się zastanawiam czy moje jest duże i czy to może mieć wpływ na przyspieszenie porodu (w 36 i 4 dniu miała 2800)
agata - trzymam kciuki za wizytę!!!
augustynka - współczuję nieprzespanej nocki, dobrze że obiadek gotowy to będziesz mogła odespać trochę w dzień:tak:
izka - niezłego stracha musiałaś mieć, gratuluję udanej wizyty!
kasiagaw - narty super sprawa!!! ja też mam nadzieję na narty w przyszłym roku, ale raczej takie wypady jednodniowe, bo rodzinka moja blisko gór mieszka więc tam będzie baza:-)
 
augustynka jejku jaka ty aktywna jesteś, a ja ostatnio bym tylko spała

Gagnes niestety czasem bywa. Moje piersi całe w rozstępach, mimo, że smarowalam je tak samo jak brzuch. A na brzuchu nie ma.

sonisia właśnie się zastanawiałam, czy po porodzie też mogą rozstępy się pojawić, a z tego co piszesz wynika że tak. Muszę dokupić krem.

Mam ciężką noc za soba. Wczoraj mówiłam lekarce, że bardzo dobrze sypiam, a dziś jak na złość tylko turlałam się z boku na bok, co chwilę jakieś skórcze, drętwienia i wstawanie do wc. Mam nadzieję, że to tylko jednarozowa noc i wszystko wróci do normy.
 
Cześć kochane grubaski :-)

No to sie zaczęło! Już niedługo przytulicie swoje maleństwa :-). Strasznie Wam zazdroszczę i żałuję ze nie mogę z Wami narzekac na ogromny brzuszek i niedogodności ostatnich tygodni.
Często do Was teraz zaglądam bo mam wielki sentyment do kwietnioweczek w końcu to same super babeczki tu są no i jeszcze jest ten dreszczyk czy któraś dała znać ze urodziła.

A u mnie nic ciekawego kulam sie z dnia na dzień czekając do 1 wrzesień na moje dzidziusia. Szybko lecą mi tygodnie ciąży przy moim kochanym Patryku który atrakcji mi nie oszczędza.
Dzidziuś w brzuszku jeszcze nie zdradził kim jest co mnie doprowadza do szału bo ja strasznie ciekawska jestem :p.

No nic już Wam tu gledzic nie będę. Życzę szybkich, bez komplikacji i bólu porodow oraz zdrowych różowych bobasów!

:-*
 
murka81 mój Tymoteusz w 35 tyg. i 2 dni miał wagę oszacowaną na 3200. Lekarze stwierdzili, że skoro ma taką wagę to mogą robić cesarkę szybciej i wyznaczyli na 37 tydzień i 5 dni.
Gochson ja od kiedy nie mogę spać na brzuchu zapomniałam co to dobry sen :-(
 
Ale mi ciśnienie podnieśli. Właśnie przed moim domem jakaś firma kładzie jakieś kable i jakiś h.... pod mim drzewem centralnie przed moimi oknami zaczął lać. Boże ale sobie go wypożyczyłam. Ohyda.
 
reklama
augustynka i bardzo dobrze! :)

co z ciebie taki ranny ptaszek..?

a posta napisalas normalnie, tylko my mamy z kasia takie skróty myslowe .. :laugh2::laugh2:
dzisiejsze hasło juz rozumiem - kupisz polspiochy w smyku :D

jejku ale mi by sie nie chciało uczuć.. powodzenia! :)

robaczek tesciowka jak urodziła drugiego syna to pierwsze co powiedziała jak go zobaczyła, to ze wyglada identycznie jak straszy brat .. :):) do dzisiaj da bardzo podobni.. moze Twoi chłopcy tez bedą tak wyglądać? :tak:

yoannica udanej wizyty..! :)
fajnie ze zobaczysz maluszka .. :)
choć ja na ostatniej wizycie to juz nic ni rozróżnialam.. wszystko takie jakieś duże i zamazane ;)

Karina a więc aktywnie! pranie prasowanie pieczenie.. oł je! :D

murka gratulacje bezpiecznego terminu! :happy:

u mnie bezpieczny chyba w święta..? bo termin na 20.04, więc chyba wtedy .. ale nie wiem dokładnie :)

moj na początku 36 tc ważył 2,800 (wg norm 3 tyg do przodu) ale ginek powiedział ze nie ma reguły, no przed samym porodem moze zwolnić z przybieraniem na wadze i bedzie ok. :)
u sis było inentycznie i niestety wszystkich chłopców przenosila.

gochsonmi farmaceutka doradzała smarowanie min pol roku po porodzie :(
a ja tak tego nie znosze ze szok!

dziewczyny wstaje bo umrę z glodu.. wieczorem juz sie powstrzymalam od kolacji (wrocilam do doku po 22) ale teraz maly domaga sie podwójnie ! :D

macie jakis newsy od kivinko...??
 
Do góry