reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

A ja jeszcze wczoraj Kivinko zazdroscilam 36 tygodnia! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok!!!
Gochson widzisz tu w Anglii midwife mowia, ze trzeba. No ale z doswiadczenia wiem, ze to co mowia to czasami trzeba z przymruzeniem oka:rofl2:
 
reklama
Kivinko trzymam kciuki, żeby dzidzia jeszcze chwilę poczekała
Ziewaczka do 36 maja powiadasz... :szok: Dlaczego mam wrażenie, że coś kręcisz??? :-D:-D dzięki za podpowiedź z ćwiczeniami, zaraz zakręcę hula-hop albo wrócę do squasha :-D
Edyta termin mamy zbliżony, tylko ja na Żelaznej planuję rodzić
Kasia też mam wielki apetyt na zakupy, wychodzenie etc., pół godziny - na tyle starcza bateryjek :tak:
Mamido że niby ja nie znajdę takiej reklamówy, która pomieści moją walizkę??? :-D:-D trzymałam walizkę pod łóžkiem a w szafce jakieś drobiazgi, chociaż faktycznie było ciasnawo na sali 3osobowej, ale każda bierze najpotrzebniejsze rzeczy, no i co to ma być? Tanie linie lotnicze, czy jak? :))))
Dzisiaj wzięłam dzień opieki, bo Igor chory i od rana bawimy się lego w straż pożarną :-)
 
Oj biedna Kivinko, ciekawe jak to się skończy:szok: Ona jest jakoś już w 36 tygodniu prawda?

Kochane,
mi przeziębienie odpuszcza troszkę. Natomiast wizytę przełożyłam by wygrzać się jeszcze w łóżku. No i co najważniejsze, mamy wózek:-D:-D:-D:-D Teraz tylko czekam aż mężul wróci z targów i zakupuję resztę majdanu dla małego:-)

Agata- gratulacje! Pewnie będzie jakieś ładne stypendium co?

Kasia- ja mam to samo. Ledwo dochodzę do sklepu, a co dopiero urządzać sobie jakieś spacery:szok: A szkoda, bo pogoda ma być z dnia na dzień coraz piękniejsza...Ach jak bym wystawiła się na słoneczko w parku...

Aaaaa i nocka dzisiaj przespana tylko z dwoma pobudkami także gicior:-D
 
agata – gratuluję wyniku:-) a co studiujesz, bo finanse to też moja działka ;)
Emilia – zdecydowanie po obiadku świat zawsze wygląda lepiej ;) nam na SR też mówili, że dopiero po jakichś 2-3 tygodniach można zacząć obcinać pazurki:tak:
ziewaczka – a można tę komodę zareklamować??
Kivinko – trzymamy kciuki &&&
Rekinasia – miłej zabawy ;-)

Jeszcze godzinka i jadę do domu. Mam nadzieję, że dzisiaj bez przygód, bo mi się to wczorajsze łażenie w tę i we w tę dało we znaki:tak:
 
kivinko nie rob sobie jaj ! nie masz skonczonego 36 tygodnia - trzymam, kciuki zeby Ci mala jeszcze z 2 tygodnie posiedziala !!!
 
Kivinko trzymam kciuki, jeszcze małe 2 tygodnie i mała może wychodzic a teraz jeszcze niech rosnie w brzuszku :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&
 
kivinko hehe jeszcze troszke ;*

reniuszek welcome back?! :))

pauletta a jaki wozek masz? chwal sie!

agata gratulejeszon..!

a ja tak na szybko wpadlam sie przywitać bo żołądek pryssalmi sie do kręgosłupa - zaraz wyczaruje ryż z teuskawkami - mniam!!!
 
reklama
Do góry