reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Edytka w którym szpitalu w Wawie chcesz rodzić?
Sonisia koszula z porodu się nie nadaje, na poród miałam taki dłuższy t-shirt kończący się zaraz za tyłeczkiem :tak: a na poporodowy dwie koszule do kolana, z głęboko rozpinanym dekoltem do karmienia - przydały się obydwie, bo przy którejś okazji nie założyłam wkładki laktacyjnej na karmienie i powstała wielka mokra, klejąca plama :)
Kasia dzisiaj słabsza forma?
Karina długo nie odpuszczasz, ja jeszcze 2 tygodnie i idę na zwolnienie
ja spakuję siebie i dzidziusia w walizeczkę na kółkach, podobną do tej, którą kupił Reniuszek - pamiętacie? brakuje mi jeszcze kilku rzeczy, nic nie jest poprane, zabiorę się za to na L4

dzisiaj miałam usg i wszystko z dzidziusiem ok, waży 1780g, ale trochę się zmartwiłam, bo ma główkę na górze :-( w szpitalu te 1,5 tygodnia temu miał ułożenie główkowe a teraz dupcia jest na dole :(
 
reklama
Dzień dobry:-) Śpicie ? Jeszcze wcześnie. Wczoraj napisałam ostatnia dziś pierwsza.
Mam mega katarzysko.A myślałam że uda mi się przejść ciążę bezproblemowo. A tu masz babo katar buuuuu...:wściekła/y:
 
Witam!
A ja tak wpadne ni z gruszki ni z pietruszki, bo mnie dzis obudziła mysl,że za ok 2 tyg kilka z nas wchodzi w "bezpieczny termin " 38 tygodnia. Samej trudno mi uwierzyc,że to juz :szok: Jak to uciekł ten czas. Obudziłam sie z mysla żeby napisac ot takie mądre przemyślenie :-p Buziaki w brzuszki dla wszystkich. A tak w ogóle to ja mimo tego ,że sie boje to juz bym chciała rodzic bo mi ta ciaza bokiem wychodzi juz chwilami.
 
Witam wszystkich:)

rekinasia – staram się :-) problem też w tym, że jeszcze zanim zaszłam w ciążę zaangażowałam się w jeden projekt w pracy i chciałabym go już doprowadzić do końca, a nie powinno nam to już zająć więcej niż jakieś dwa tygodnie, więc powinno się udać :-Dgratki wizyty; może jeszcze dzidzia się przekręci; na SR polecali nam wszelkie ćwiczenia z kręceniem bioder, bo to podobno ułatwia dzidziusiowi przybranie odpowiedniej pozycji:-D
edytka – zdrówka, żeby katar sobie szybko poszedł:tak:
mama_mia – ja mam troszkę więcej czasu, ale wczoraj się okazało, że znajomym mojego męża urodził się dzidziuś 2 tyg przed terminem (mieli na 10 marca), no i sobie uświadomiliśmy, że to już baaardzo blisko:eek:

W Krakowie mamy dzisiaj wiosnę:tak:mam nadzieję, że się utrzyma troszkę dłużej taka ładna pogoda, bo mam już dosyć zimy i śniegu:no:
Wczoraj na obiadek zrobiłam nuggetsy z różowym sosem (takim troszkę w stylu tego ze Sfinxa):) ale pycha wyszły, objedliśmy się, jak nie wiem:-DA dzisiaj troszkę lżej i makaron z truskawkami, bo mi jeszcze trochę truskawek z niedzieli zostało:tak:
Miłego dnia wszystkim brzuszkom (bez żadnych bóli):-D
 
He hej:)
Sonisia tesciowe to paskudne stworzenia, nie przejmuje sie, niedlugo uciekniesz od niej juz na zawsze:) a stopka Bruna tez na pewno dojdzie do siebie:)
Kivi ja tez mam zamiar za jakies 2 tyg biegac, okna myc, firany wieszac itp:) a kota nie zazdroszcze:p nie stresuj sie porodem i pamietaj ze jestesmy pierwsze na liscie:D:D:D
Rekinasia moze jeszcze sie obroci maluch tak jak trzeba, nie trac nadziei, do 36 maja prawo byc dziwnie ulozone, niektore nawet pod sam koniec dopiero sie ukladaja glowkowo
Noi reszcie nie odpisze bo nie pamietam co mialam odpisac ehhh
Ja sie dzis z rana rozplakalam ze remont stoi w miejscu, gips caly czas jeszcze schnie, a tynki jeszcze trzeba polozyc i malowanie zrobic a czas sie konczy, za to emek nie robi sobie z tego nic i mowi ze na pewno zdarzymy bo nie ma innej opcji itp. Dolaczam do tych co mialy poszarpana noc, mnie obudzil bol zoladka wrrr. Co do torby to tez jeszcze nie spakowalam, grzebie sie strasznie... u mnie powiedzieli ze trzeba miec 4 koszule, 2 do porodu, bo jak sie jedna zapoci to dobrze by bylo zmienic jak juz zacznie smierdziec po 10 godzinach i 2 do karmienia bo jedna na bank zalejemy. Do tego ubranka dla dziecka, pieluszki, chusteczki i to tyle, to moze sie w jeden torbie zmieszcze, szlafroka nie biore bo na oddziale goraco jak w piekle, kapcie, bielizna poporodowa, sztycce, reczniki, kosmetyki dla siebie i tyle aha i laktator. Niby wszystko mam kupione i ciagle mi sie przypomina cos jeszcze, a to nozyczki do paznokci dla malej a to waciki a to paleczki do uszu, niekonczace sie zakupy. Wczoraj karuzelka przyszla jeeee ale mam radoche:)))
milego dzionka zycze
 
witajcie. wybiłam sie z rytmu i ciężko mi wrócić żeby być na bieżąco.
Szykuje sie już na wizyte:) paznokcie u rąk i nóg pomalowane:)
Wczoraj mieliśmy zmężem tak zakręcony dzień, że się śmiałam że jak od tego latania nie urodze to bedzie cud

Znalazłam dobry sposób na spanie w nocy. A mianowicie śpie z poduszką między nogami. Bole krocza mi wtedy nie dokuczają i się wysypiam jak mała dzidzia;)

miłego dnia;)
 
reklama
Do góry