reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
witam kobitki! w końcu udało mi się Was nadrobić ;-)
karina - szczęściara, gratuluję ruchów!
ilooonka - biedulko, ale musiałaś się stracha najeść! To dobrze, że pies szczepiony (bo mnie kiedyś w szkole ugryzł pies nieszczepiony!). A ta kobieta od pieska to niepoważna (żeby gorzej nie powiedzieć!), jak można tak psa wypuszczać i to bez kagańca! to nie jest jakis kundelek, tylko ogromne psisko! Kurczę, naprawdę Ci współczuję, bo wyobrażam sobie jaki to musiał byc stresujący moment. A ktoś , kto nie umie zajmować się odpowiednio zwierzętami i o nie zadbać, nie powinien ich w ogóle posiadać!!!
mama_mia - gratuluję udanych zakupów :-) ja jeszcze troszkę poczekam... Choć wózek już mam, więc przesąd - o tym, żeby nie kupować nic przed pierwszymi ruchami - już spalony ;-)
darucha - zabawny Twój mąż:-) takie gadanie przez sen jest naprawdę czasami śmieszne :-) u nas na zmianę, czasami ja coś gadam, a czasami mąż; i jedno z drugiego ma ubaw :-D
edytka - kolejna zadowolona osoba ze zmywarki... A ja się ciągle zastanawiam. Mąż już dawno chciał mi kupić, tylko ja się uparłam, że nie potrzebujemy. Jest nas tylko dwoje (no od kwietnia będzie 3:-D) i nie wiem czy jest sens, czy nazbieramy tak szybko brudnych naczyń, żeby ją włączyć.. hmmm nie wiem... a ze zmywaniem naczyń jest problemik bo nikt nie lubi :crazy:
vilmaq - kochana może okłady z kapusty na kolanko i będzie dobrze :tak: ale tak jak piszą dziewczyny, upadając na kolano zamortyzowałaś upadek i dzidzi nic nie grozi.

Pewnie jeszcze komuś miałam odpisać, ale już nie pamiętam... :sorry: na razie uciekam, a zajrzę jeszcze na pewno! buzioki
 
martolinka Kochana wracajcie do zdrowka predko! :) przy okazji podlaczam sie , poniewaz okropnie boli mnie gardlo i tak samo jak Ty mam pod reka *spam* :)
 
Ewela są takie małe zmywarki , Ja mam z funkcją połowy wsadu ale ogólnie fantastyczna sprawa. Ja robię w ten sposób że mamy dwa razy więcej kubków i talerzy i po prostu zmywarka się pomalutku zapełnia. Ale nie zawsze jej używam bo ja nienawidzę zmywać ale mój m jak jest w domku to robi to za mnie :tak:.Zmywarka sprawdza się szczególnie w taki leniwy dzień jak wczoraj i przy gościach. Mój brat zmywa tylko i wyłącznie w zmywarce i twierdzi że jest oszczędność wody.
 
Martolinka zdrówka Wam życzę. Mnie gardło też boli, ale tak jak pisałam ja ogolnie się sypię, więc wcale mnie to nie dziwi;-)

Edytka, Ewela Ja bez zmywarki nie wyobrażam sobie mojego życia:no: Przy takiej rodzince cały dzień bym przy zlewie spędziła. Dla mnie to błogosławieństwo. Szkoda tylko, że duzych garnków nie da się w niej myć...


Mojej Emilce znowu uczulenie na pupie wyszło:baffled: Paskudnie to wygląda niestety, tak jakby stan zapalny sie robił. Posmarowałam hydrocortizonem. Wydaje mi się, że to znowu od pieluchy.Pampki, Huggiesy, Bella i inne ją uczulają, używaliśmy takich z Lidla, ale ostatnio je udoskonalili i niestety wysypka na pupci się zrobiła. Chcę jej teraz kupić pieluchy Fixies firmy Hartmann, są antyalergiczne.Niestety są w Polsce trudno dostepne.I teraz pytanie. Nie orientujecie się, czy w którymś hipermarkecie lub sieciowym kosmetycznym dostanę takie pieluszki???
 
vilmaq gapo..! :) kapustka moze pomoc, jummy!

mamido ale na poczateczku ciazy dwa razy mi sie noga podwinela na schodach wlasnie ale barierka uratowała moj tyłek :D

stokrotta nie syp sie nam kochana, duzo jeszcze przed nami :) musimy sie zahartowac ;) a na co magnez ginek ci dał? bo lekko depresyjna sie zrobiłam i z checia bym go brała!
a wizytyjemu dzis razem..! ciekawe co sie nam pokaże :) ja mojego ginka ZMUSZE ze inaczej go myszy zjedzą ;)

ziewaczka ja z uporem maniaka obalam wszystkie zabobony w które uparcie wierzy moja teściowa i jej mama, i uwielbiam robić wszystko na opak ! :) suszone kwiaty, perły, czarne koty, miesiąc slubu bez R etc. pierwsze ciuszki kupiłam 3 bodziaki (i <3 mum i I <3 dad) i dałam je eMkowi z testem ciazowym :) a jeszcze przed próba z zajsciem maniek kupił różowe buciki pola frank'a zeby zaprogramowac sie na dziewczynkę ;) no i chyba sie udało o tyle ze po pierwszej próbie mamy malenstwo, a czy w 100 % to zobaczymy po USG - jesli tak to mamy sprawdzony sposób :pP
 
reklama
witam

Kasia
trzymam kciuki za kuzynkę żeby córeczka jeszcze wytrzymała w brzuszku, bo jeszcze nie nadszedł czas na wyjście, współczuję jej tego leżenia ale czego się nie robi dla dzidziusia
mama_mia
fajnie że poszalałas z zakupami:-) sama mam ochotę na taką wyprawę tylko jakoś ciężko mi się zmobilizować;-)
Sonisia
ja ruchy czuję w naprawdę różnych miejscach, czasem samym dołem czasem w boku, czasami w okolicach pępka, póki co jeszcze maluszek śmiga po całym brzuchu
Vilmaq
mam nadzieję że z kolanem nie będzie az tak źle, strach o dziecko rozumiem, bo w poprzedniej ciąży się przewróciłam na ogrodzie, nie zauważyłam dziury w ziemi i wpadłam, na szczęście zdążyłam oprzeć się na rekach a nie na brzuchu a to był 9 miesiąc i miałam ogromny brzuch,przedługo nie mogłam dojść do siebie i ryczałam ze strachu o dziecko..
Martolinka
zdrówka dla Ciebie i Antka


ja mam się nie rozrastać skoro postanowiłam trochę mniej jeść a moja mama właśnie piecze cebulaki... w domowej wersji je uwielbiam i na jednym na pewno się nie skończy:no:
 
Do góry