reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

ilooonka - ja też mam skurcze pośladków...jak mnie tak coś czasami złapie, to się ruszyć nie mogę:baffled:czuję się czasami jak taka 80-letnia staruszka...
ja myślałam, że to ja jestem w ciąży i mogę sobie w trakcie dnia pospać, ale mój mąż chyba jest bardziej w ciąży, bo właśnie śpi...hmmm:rofl2:
 
reklama
hej dziewczynki:)
julianna super, że możesz zacząć sie ruszać:) tylko powoli uważaj:)
stokrota i jak tam sie czujesz? lepiej mam nadzieję:)
porannakawa, a jak twój kaszel? może jakieś hallsy z miodem, albo te strong czarne? moze trpche pomoga..a jak nie to idź lepiej do lekarza! zdrówka kochana
darucha gratuluje dwóch facecików:) u nas tez niespodzianka, bo miała byc parka ale jednak w moim brzuszku mieszka dwóch chłopców:) tez myslimy nad imienie franek. Jacy dziadek, tak miał na imie, ale Damian ma tak na drugie, nie bedzie tak głupio? sama nie wiem.
my dzis zaliczylismy morze, petarda pogoda była:)
co do płaszczyka to ja kupiłam w hm za 100zł przecena była. to jest taki pikowany jak był modny w zeszłym roku i z takim paskiemzapinanym na klamre. moim zdaniem spoko wyglada.
pozdrawiam:)
 
witajcie! chorowitkom życzę dużo zdrówka:tak: stokrotta mam nadzieję że ci przeszło:happy: kasiagaw ja z moim też się ciągle kłócę:wściekła/y: i to o byle pierdołę ale dziś trzymam gębę na kłódkę bo mój ma jutro urodziny więc niech ma ode mnie trochę spokoju no ale oczywiście nie na długo:-D magda płaszczyk za 100zł? super okazja:tak:
 
stokrotta kochana jak się czujesz?? Przeszło??
porannakawa zdrówka:tak::-)
magda płaszczyk za 100zł super:tak: ja wczoraj swój wygrzebałam z zeszłego roku i dupa:-( guziki wyglądają jakby miały zaraz wystrzelić:-( i muszę na gwałt kupić

Wczoraj cały czas pakowanie, przewożenie, rozpakowywanie:wściekła/y: a dzisiaj mnie tak brzuch bolał od tego ciągłego schylania, ale dzisiaj troszkę poleżałam i jest lepiej
 
tak czytam o waszych kłótniach i albo mi jakos hormony nie buzuja, albp Jaca jest grzeczny, ale raczej to pierwsze:p hehe..staram sie go wywalac z domu, żeby odpoczął..wczoraj była na meczu i piwku dzis idzie na łyżwy:) powiedziałam, mu wczoraj, że ja sobie odbije po porodzie;)
ten płaszczyk nie jest moze jakoś mega gruby, ale za taka kase jest naprawde fajny:) gruby sweter i zima mi nie straszna:)
paulusia uważaj na siebie!
 
witajcie brzuszki..! :)

nie odpisze z góry każdej, bo widzę ze tematowy mix - oczywiście szczujecie mnie domowymi przysmakami i wyzerkami u znajomych/rodzinki..
ja na chwile wyrwalam sie na przerwe obiadowa i odpoczywam, dzis mamy impreze na sali na 30 os i juz mam dość ;)
po saunie wszystko super, jacuzzi tez szkód nie narobilo, a w końcu moj eMek sie na maxa odprezyl i z rodzicami zaległe tematy obgadalismy, wiec super.
a wczoraj z eMkiem dzionek w lozku na leniuchowaniu spędzony, wiec prawidłowo :)
teściowa mnie tylko zaczęła wnerwiac, ma minę jak wysrany kot ze nawet e domu sedziec sie nie chce. obrazona na cały świat bez przyczyny, mina straszy, sie nie odzywa no masakra. a jak mowie zeby sobie magnez brała na jesienne depresję to nie. no to niech sie w szafie zamknie i do ludzi nie wychodzi, jak to moj eMek mówi ;)

magda_gdansk gratki dwóch chłopców..!!!! :))

stokrotta jak brzusio? lepiej? mnie tak często boli/kluje/ciagnie ze juz sie przyzwyczailam, ale mam nadzieje ze juz lepiej :*

porannakawa syrop z cebuli i z czosnku ja pilam co jakies 2 godzinki, na kaszel pomagał, ale umieralam z tęsknoty za acodinem (ja nie umiem zasnac z kaszlem :()

paulusia nie strasz mnie brrrrr..! juz niedługo i mnie to czeka..

iloonka hehe, brzucho-disco :D

ja jak karina w ciazowych plaszczach wyglądam jak walenioPokraka i tfuuu na razie od siostry mam, a jak sie zrobi masakryczny mróz to koniec ;)

doobra lecę na sale, buziaki i do pozniej..!
 
Dzięki dziewczyny, z brzuchem już lepiej tzn.dalej mnie kłuje, ale już nie ciągle, jedynie np. przy schylaniu, czy czasem jak idę. Lekarz mówił przez tel., że gorsze są bóle brzuszka i gdyby się utrzymywały to wtedy na IP mam jechać. Kłucia raczej są związane z rozciąganiem więzadeł i niespecjalnie można coś na to poradzić:baffled: Poszperałam trochę w necie i podobno niektóre kobiety mają takie intensywne kłucie nawet przez pół ciąży i nie ma na to leku:crazy: Super po prostu nie dość, że rwa kulszowa mi dokucza to jeszcze to się przyplątało...Śmigam z
powrotem do wyrka:tak:
Milutkiego wieczoru
 
reklama
stokrotta-Trzymam kciuki by bol przeszedl

Cora moja Jutro konczy 4 LATA!!!!!!:szok: ale to mineło...wsumie to tej poze odeszly mi Wody...ahhh i sie smialam ze niechce by sie urodzila 13.11 ehhe

Dzis byla Imprezka...wiec PADA na pyszczek slodkich snow;*
 
Do góry