reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
no wlasnie leniuchy,
to emama wczoraj imorezowala a dzis pierwsza na forum, co w Wami? :)
ciocia z bb składa córeczce najlepsze zyczenia..! a o ktorej godzinie sie urodziła..?

ja zaraz musze zdjesc śniadanie bo umieram z głodu, a na 13.30 do pracy znów, wiec miłego dnia !
 
ptaszki poranne :-p
ja sobie dzisiaj pospałam , jak nigdy! Ale należało mi się! W nocy śniło mi się, że boli mnie brzuch, przebudziłam się i oczywiście nie był to sen... Echhhh... no-spa, pół godziny przeleżałam i usnęłam jakoś i tak do 10 :-) Teraz na szczęście jest w miarę ok.
stokrotta a jak u Ciebie dzisiaj z brzuszkiem?
sonisia ojoj dzisiaj do pracy... biedaczka... ja w niedzielę zawsze leniu****ę :-)

Miłego dzionka dziewuszki!!!!! A u nas na krańcach wschodnich zapowiadali na dzisiaj delikatne opady śniegu :szok:
 
witam:-)

Emama
sto latek dla córci:-)

mój brzuch na szczęście bez skurczy, ale ciągle mam brać nospę, przynajmniej do wizyty następnej, jak próbowałam odstawić to zaraz skurcze były:baffled: u nas dziś zimno i pochmurno aż się nie chce z domu wychodzić... ale mamy zamiar sie wybrać z małym do takiej sali zabaw, niedawno otworzyli, widziałam w necie fotki i moze jakieś cudo nie jest ale zawsze to jakaś atrakcja dla dziecka;)

maluszek w brzuchu na szczęście się rusza, choć może mega rozruby nie robi ale dobre i to;-) nie wiem czy jest taki spokojny czy po prostu przez mój tłuszczor na brzuchu odczuwam to słabiej.... bo i ta wersja jest możliwa:zawstydzona/y:

miłego dnia :*
 
Witam niedzielnie:-)
Humorek mam dziś super, za to pogoda w Krakowie do bani. Tylko czekam kiedy śnieg spadnie.

myszka u mnie właśnie takie bolesne kłucie było, to podobno więzadła się naciągają.Doczytałam, że na szczęście u większości kobiet ta dolegliwość ustępuje przed 24 tyg.:tak:

ewela dzięki, z brzuszkiem już znacznie lepiej tzn. jak na razie dziś mnie nie boli, ani nie kłuje:happy:

Emama Najlepsze życzenia dla córci.

Robaczek u mnie ruchy dzidzi zależą od tego jak się maluch ustawi. Nisko czuję kopniaczki wyrażnie, a wyżej niestety wcale.



Jeszcze w sprawie śniegu , myślę o kupnie sanek, żeby jak już spadnie snieg dzieci mogły z niego korzystać i zastanawiam się nad takimi- podwójnymi. Może miała któraś z Was podobne jak w linkach.Sprawdziły się? Ja i tak nie będę dzieci wozić tylko tatuś lub dziadek.O takie saneczki mi chodzi
PRODUCENT sanki dwuosobowe z pchaczem PODWÓJNE HIT (1929077166) - Aukcje internetowe Allegro
ewentualnie takie, ale te trochę drogie są:baffled:
SANKI PODWÓJNE BOCZNE Z OPARCIEM + ŚPIWOREK ZESTAW (1902678430) - Aukcje internetowe Allegro

Zmykam działać w kuchni. Dziś zupa ogórkowa z ryżem, a na drugie schab ze śliwką, ziemniaczki i surówka. Jak się wyrobię to do kina może jeszcze uda nam się pójść.
Miłej niedzieli kochane.
 
Ostatnia edycja:
Stokrotta
szczerze to pierwszy raz widzę takie podwójne sanki:) nawet nie wiedziałam że takie są:sorry:
ja mam pojedyncze takie jak w pierwszym linku i są fajne, lekkie i fajnie się pcha, lekutko bardzo, lepiej nawet niż wózek, ale jak się podwójne sprawdzą to niestety nie pomogę
 
stokrotta no wlasnie siostra też mi mowiła o tych więzadłach. Podwójne sanki sa super, nie wiedziałam takich

Emama wszystkiego najlepszego dla corci :)

miłej niedzieli wszystkim życze :)
 
Dzien dobry wszystkim :)

stokrotta sanki super moze zloze sie z siostra, ktora ma przepiekna 2 letnia coreczke - za rok beda w sam raz dla dwoch malcow :))))
robaczek super, ze dzidzius daje znac o sobie. U mnie wczoraj pojawil sie delikatny "kopniaczek" - w koncu jestem pewna :)
emma urodzinowe zyczenia dla coreczki - sto lat :)

A ja dzisiaj od rana nie wychodze z lozka - mam wspanialy wolny dzien od uczelni . Wczoraj bylam na otwartym spotkaniu z Krystyna Janda u siebie w szkole - jak dla mnie prototyp kobiecej sily, niezaleznosci i ogromnej pasji - na zywo CUDOWNA!
Brzuszek rosnie z dnia na dzien - jest ogromny !!! A jutro szykuje mi sie kolejny ciekawy uczelniano - kulturalny dzien - innauguracja z polska " gwiazda" psychologii dzisiejszych czasow -J.Strelau'em. Dzien bedzie dlugi. Z samochodu przesiadam sie do pociagu. A na dworze tak zimno!!!! Na szczescie wczoraj zrobilam maly zakup - termosik i kubek termiczny na goraco herbatke :) Przy okazji wstapilam do sklepu z wozkami ...... :)))))))

a jak u Was plany na dzisiaj/najblizsze dni ??? :happy:
 
stokrotta super sprawa z podwojnymi sankami, podpowiem siostrze :) a moze kupie chłopcom na gwiazdke? zobaczymy, ale juz powoli chce ograniac w swiaczne prezenty zeby potem luzniej było.

reniuszek fajnie ze sie wybierasz na spotkanie ze strelau'em. połowe jego podręczników trzeba znac na pamięć ;)

ale sie wkurzylam na swoją szkole :/ mam ruchomy plan i we wtorek mam nagle zajecia od 8 rano do 19..!!!!! :/:/:/ bez ZADNEJ przerwy :/
a o 19 mam wizytę u gina, tak sie cieszylam na ten dzien a bede wytrzepana z kapci :/ jak juz po 6 godz. nie wiem jak sie nazywam... trudno, wyjde szybciej i koniec. musze przecież jeszcze shower wziasc i dojechać. :( grrrrrrrrrr
 
reklama
sonisia domyslam sie, ze na dziennych 11 h bez przerwy to przesada ;/ ja mam za tydz zajecia od 8 do 20.45 :baffled:
wyjdz wczesniej - porozmawiaj z prowadzacym - na pewno nie bedzie robil problemu i dostaniesz obecnosc :)mi sie ostatnio tak trafilo jak musialam wczesniej wyjsc na autobus- bez problemu zwolnili mnie z calych zajec wpisujac obecnosc -ze wzgl na moj odmienny stan :))
co sie okazalo jestem chyba jedyna ciezarna wroclawskim wydziale :-)
 
Do góry