reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

murka :) ja nie mam na to sposobu. Najczęściej odjeżdżam :) więc muszę sobie coś opracować
ziewaczka stęskniłam się co tam u Ciebie słychać?
 
reklama
cześć Brzuchatki ;-)
To nie tylko u mnie na wschodzie dzisiaj tak zimno było :szok: oh my god! zima idzie! a ja w ten mglisty zimny poranek do lekarza drałowałam i oczywiście wróciłam niepocieszona bo nie było usg... Echhh.. No i teraz mam czekać miesiąc!! a tak się cieszyłam, że może uda się coś podpatrzeć a tu nici, dopiero w grudniu się dowiem...
Na pocieszenie kupiłam sobie siatkę mandarynek, jabłuszka i śliwki :-) Jeju jak te śliwki mnie kusiły, nie mogłam się opanować, takie pięęęęęekne:-D Najwyżej później się pomęczę ze wzdęciami, a co tam, zaryzykuję :-)

Dziewczynki, czy któraś z Was brała duphaston? Jak to jest z odstawieniem? Boja do tej pory brałam 2 x dziennie, teraz lekarz powiedział, że przez tydzień brać jedną tabl. dziennie, a potem koniec. Czy to nie za szybkie odstawienie? Poradźcie coś :confused:
 
ewela ja bralam miesiac temu 2 na dobe i odstawilam normalnie z dnia na dzien. Lekerz mi powiedzial, ze stezenie hormonow bedzie opadac bardzo ale to bardzo wolno, wiec nie ma ryzyka "szoku" :) teraz znow musze je brac, poniewaz mam skurcze;/
 
ewela ja biore od 6 tygodnia, najpierw 3 na dobedo 12 tyg) , teraz 2 do 20 tyg. po 20 tygodniu mam zamiar zjeśc jeszcze opakowanie czyli 10 dni po jednej tabletce (oczywiście skonsultuje sie z lekarzem, czy tak mozna i czy to ma sens:)
 
Witajcie :)
u mnie tez pogoda niezaspecjalna :( mgła okropna.
murka - doskonale Cię rozumiem, ja od 11 tc jestem na zwolnieniu. Na poczatku byłam wniebowzięta, bo mogłam odpocząć od tego szkolnego zgiełku...W domu praktycznie codziennie robi się to samo - sprzątanie, pranie, obiad...tez czasami tęsknię za moimi dzieciakami...ale, żeby tak się nie rozklejać szukam sobie innych zajęć - czytam zaległe ksiązki, oglądam filmy, odwiedzam znajomych :) i czas płynie...
iza - czuję, że w kwestii przygotowań świątecznych z pewnością byśmy się dogadały :) ja już najchetniej słuchałabym kolęd - ale poczekam chociaż do 1 grudnia :)
ewela - najgorsze jest to, że sie człowiek nastawi, że może cos podejrzy a tu .... ale nie martw się te 4 tygodnie szybciutko miną, ani się obejrzysz a dowiesz się jakiej płci jest Twój Skarb :) a tak na marginesie - mi lekarz robi usg przy każdej wizycie, tylko Maluch nie zawsze jest laskawy :)
pauletta - kciuki zacisnięte !!!!
U mnie dalej akcja - malowanie!!! Moja psina w siódmym niebie - może roznosic co chce, jest taka ciekawa, wczoraj nawet musiała zajrzec do woreczka z gładzią szpachlowa i pyszczek miała jak Św. Mikołaj :) i do tego masa śladów jej łapek :)
Ja dziś na obiadek pichcę zupę szczawiową no i dla mojego miesożercy - kotlety i ziemniaczki zapiekane, surówka ...
buziole
 
Witajcie,
M już w domu w napieciu ze mną oczekuje na wizytkę jeszcze w domu. Dziedzic śpi;-)
ja mam 2 ząbki do leczenia a na jednym zauwazyłam chyba próchnicę choc nigdy nie miałam.. Teraz czekamy na kasiorke i ide do dentysty

Ewela skusiłam sie dziś na mandarynki po 2,29 i sa kwaśne jak cytryna:confused:
 
hej

u nas dziś piękny cieplutki dzień, w ogóle nie jak w listopadzie i oby jak najdłuzej:-)

Edytka
super że Gabi już zdrowa
Paulusia
ja zauważyłam u Mateusza podobnie, po nocy trochę kaszle i podciaga noskiem a w ciagu dnia nic
Ziewaczka
fajnie że mężuś wziął Cię w obronę przed teściową, plus dla niego:)
Murka
znam to uczucie 'odpoczywania' z jednej strony fajnie że nie musze wstawać do pracy tym bardziej że ja chodziłam na 3 zmiany, ale bardzo mi brakuje tego zgiełku i ludzi....
 
reklama
Hej dziewczynki! Jaki dzis piekny dzien, tak ciepełko u nas było na słoneczku ,ze szok. Troszke ogarnęłam liście w ogrodzie całe szczescie to juz końcówka. Drzewa łyse juz:-) Coś mi sie na dniach ostatnio wizja porodu wbija w głowe, heh chyba jeszcze za szybko,żeby sie tym martwic, przyjdzie na to czas a wyjscia nie ma urodzic trzeba:-D
martolinka powodzenia na wizycie, ja jutro a juz jak na szpilkach siedze
ewela ale mi narobiłas smaka na te mandarynki. w poprzedniej ciazy zajadalam sie kilogramami mandarynek teraz jeszcze nie ale jak napisałas to juz mam na nie ochote:tak:

No i co do świat to ja juz nie moge sie doczekac, kupiłam juz kilka prezentów, wiec poczułam atmosfere. Teraz w weekend obiecałam sobie zobic pierogi i zamrozic, to nie to samo co świeże ale obiecałam sobie,ze nie dam sie zwariowac i w tym roku sobie odpuszcze troche. Bo zawsze 2-3 dni przed swietami to robota 24h a im wiecej sobie przygotuje to bedzie mniej potem
 
Do góry