reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

ziewaczka - na ulotce Heviranu jest napisane że "lek może być stosowany w ciąży jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza oczekiwana korzyść dla matki przewyższa potencjalne zagrożenie dla płodu". Więc może chodzi o jakieś poważniejsze przypadki, kiedy zdrowie matki jest zagrożone, sama nie wiem. Nie zaleca się też karmienia piersią, więc wygląda na to że nie jest zupełnie bezpieczny, ale jak Ci zależy skontaktuj się z lekarzem i porozmawiaj, może poleci jakiś bezpieczny lek na opryszczkę, może jest coś na bazie naturalnych składników? a tak w ogóle to współczuję, wiem że przed ślubem każdy pryszczyk doprowadza do szału:szok: a co dopiero opryszczka. Jak będziesz miała dużego bąbla nałóż plaster compeed (chyba) i na to makijaż - nie będzie ona tak widoczna, weź kilka ze sobą na wesele żebyś mogła nakleić świeże jeśli się odklei.Powodzenia!
myszka - wspaniałe wieści, gratuluję udanej wizyty!
zeberka - ale super, ze czujesz już ruchy! Ja wczoraj jak zasypiałam to poczułam takie lekkie gilgotanie, ale sama nie wiem czy to dzidziuś czy np jelito :-D
 
reklama
echh, jestem skutecznie zdemotywowana tym ze mam tu siedzieć JESZCZE ponad 3 godziny :/

brzuch juz mnie boli od tego siedzenia i tyłek, nie mam humoru :(

co do opryszczki to moj tato domowym spoosobem przyciska do niej masa zony najlepiej spirytusem lub czyms silnie odkazajacym wacik i tak chodzi z tym przez pol dnia ale potem trzeba jakis krem, np nivea na noc zeby nawilzyc wysuszona skórę. najlepiej jask tylko czuć swedzenie to zdusic w zarodku :)
ziewaczka to jezdzcze 4 dni, na pewno cos zdzialasz i bedziesz wyglądać PiEKNIE !

stokrotta i magda_gdansk ja nie mam czasu ani ochoty nic gotować, żal mi mojego eMka ze sie żywi pizza i daniami na wynos, a ja czyms na szybko bleee
moze dzis sie zmobilizuje i zrobie np schabowe?? mmm..
w sobote ugotowalam gar zupy owocowej ale juz ja spalaszowalam razem z tesciowka :(

stokrotta duzo zdrowia dla dzieciaczkow..! a ty sie postraj nie zarazić :)
 
ja mam w domu juz synka, mąż ma wrzody, więć zabójstwem by było jakby jadł gotowce:)
chyba rozgryzłam czemu nie czuje jeszcze ruchów;) z Damianem poczułam w 19 tygodniu, ale nigdy w zyciu nie czułam motylków, rybki itp..jak poczułam to od razu porządnego kopa, więc teraz pewnie bedzie podobnie i cierpliwie czekam:)
 
stokrotta szczerze Ci współczuje. Też mam od dziś "szpital" w domu.

Generalnie to już troszkę mi lepiej, ale wciąż jestem mega słaba. Nie mam siły na nic...nie mówiąc już o jakiejkolwiek pracy. Na dodatek dziś mój drogi Mężal również poległ na polu bitwy z przeziębieniem i teraz jest nas już dwóch. Ehh...nie wiem kto się teraz nami dwoma zajmie...leżymy oboje jak kłody:(:(
 
kasiagawale przynajmniej jesteście razem..! :) ja lubie z moim nawet tak wspolnie pochorowac.
tesknie za nim bo teraz taki zabiegami czas ze sie nie widujemy :((
 
Witajcie :) Niestety przez szkołę też nie mam zbyt wiele czasu by posiedzieć na bb chociaż staram się nadrabiać :)
Julianna tak Ci zazdroszczę bo też tak bardzo bym chciała poczuć już swoje maleństwo.

Co do brzuszka to moja pierwsza ciąża a już jest strasznie widoczny a to chyba nie jest normalne :p Spodnie ciążowe już zakupiłam i jedne nawet już noszę. Nie uciskaja brzuszka i są wygodne. A kupiłam na ciuszkach, naprawdę czasami można na cos fajnego trafić.

Myszka921 Gratuluję wizyty :) ja miałam narazie 2 i po każdej wychodziłam roztrzęsiona.


Co do preferencji kulinarnych nie potrafię się obyć bez słodkości :). Lecę na zajęcia i postaram się jeszcze dzisiaj zajrzeć.

Pozdrawiam wszystkie brzuszki, te małe i te duże :*:*
 
A ja mam dzis lenia i nic nie gotuje, poza tym raczej nie zdarza mi sie gotowac, no moze raz na dwa tygodnie jak mnie ochota najdzie.
to co jesz na obiadek?:tak: ja gotuje zazwyczaj codziennie dla męża i malego :tak:i lubie to. W koncu zrobiłam makaron z twarogiem i boczkiem . Wieczorem wybywam na ploty do kolezanki

Pauletta witaj!!! tez z Sopotu? moze sie znamy?:cool2:
 
Witaj Pauletta wśród kwietniówek :)

Ja na szczęście górę żarcia wywożę zawsze z domu jak wyjeżdżam na studia także "obiadki" sobie odgrzewam i nie zajmuje mi to zbyt wiele czasu. Chociaż nie powiem czasami zdarza mi się coś upichcić a w szczególności gotuję zupki. Pomagają mi na te wstrętne zaparcia :wściekła/y:
 
reklama
witam

dziś mam lepszy humor, mimo że w domu tak sobie, ale przewaliłam dziś trochę kasy i mi lepiej:-Dubrałam małego na zimę i śnieg nas nie przestraszy już, sobie aż jedną tunikę kupiłam, ale to i tak sukces;-)
dzięki ze mogę się wygadać, ale nie chcę tu ciągle truć bo pomyślicie że jestem okropną marudą, a tak nie jest, ale ciężko mi z tą sytuacją i marzę o dniu kiedy się stąd wyniosę, najgorsze jest to że po ślubie mieliśmy coś wynająć ale mama z siostrą mnie przekonały że tu nam będzie lepiej, że szkoda kasy na wynajem i ja w to uwierzyłam i przekonałam męża, a teraz załujemy...

Ziewaczka

ja miałam opryszczkę z Matim w ciąży, trochę się bałam bo czytałam że to może być groźne, ale ponoć tylko wtedy jak łapie się wirusa pierwszy raz, no i uważaj żeby nie dotykać tego a jeśli musisz to myj ręce żeby nie przenieść na miejsca intymne bo taka opryszczka może być groźna
jak się opryszczka zaczyna to warto ją posmarować octem, nie wyskakuje taki duży pryszcz albo w ogóle to ją wstrzymuje, na mnie działa, ale tylko jak się zaczyna bo jak jest bąbel to już nie pomoże
dla mnie w ciąży też seks może nie istnieć:eek:
Murka
no właśnie jakbym czytała o mnie i mojej siostrze, wkurza mnie poza tym że jak ją pytam o radę to nic nie chce doradzić, a jak nie pytam to się wtrąca i wymądrza:confused2:
 
Do góry