reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Myszce gratuluje wizyty:)
Sonisia tez niestetu zauwazam chamstwo ludzi, widza kobiete z brzuchem i udaja ze nie widza... dzis mnie na uczelni w kolejce do xero nie przepuscili a nie bylo gdzie usiasc niestety, do tego ten bol glowy wrrr...
Murka strasznie fajne pseudo masz, tak sie nazywala kotka mojej babci, strasznie dobrze ja wspominam, mialam 4 lata i ciaglam ja za uszy i ogon a ona nigdy mnie nie podrapala:)

Tez mam pelno pryszczy, jak jeden zniknie to zaraz pojawia sie nowy, jestem usiana gdzie sie da, twarz, szyja, ramiona i plecy. W ogole mam takie pytanie, bola Was moze zeby? Mnie strasznie bola zeby, wszystkie, jak cos jem, masakra, az sie jesc odechciewa:( Wszystkie mam niby zdrowe, wiec nie wiem od czego to, nawet czasami kanapki nie moge zjesc. Poza tym moj piekny mi smierdzi, od prawie samego poczatku ciazy. Kiedys uwazalam ze pieknie pachnie a teraz czasami go z lozka wyganiam bo nie moge oddychac przez ten smrod:D malo tego, zauwazylam ze kazdy facet smierdzi, na ulicy czy w autobusie czy gdziekolwiek!:p
 
reklama
DZIEWCZYNY POMOCY!!!!
Dzisiaj mój ból głowy przechodzi samego siebie. Jak sobie z nim radzicie? ja juz nie mam siły...
czy to jakaś cholerna migrena?????

Ja też miała straszne bóle głowy, pytałam się lekarza co mam w takiej sytuacji robić, powiedział mi, że jeśli mam możliwość to przede wszystkim zmierzyć ciśnienie, bo jeśli jest wysokie to jest niebezpieczne dla dziecka i trzeba się zgłosić do lekarza, jeśli z ciśnieniem jest ok to jedyny lek który można brać w ciąży to apap, paracetamol. Ja starałam się wyciszyć i zasnąć to mi akurat pomagało, mam nadzieję że choć troszkę ci pomogłam.
 
jade zaraz do siostry to zmierze ciśnienie. Mam nadzieje ze też mi pomoże wyjście z domu.
Boże ten ból jest nie do wytrzymania. Wcześniej leżałam z czarną opaską na oczach.
Czy to są normalne symptomy ciąży?
 
jade zaraz do siostry to zmierze ciśnienie. Mam nadzieje ze też mi pomoże wyjście z domu.
Boże ten ból jest nie do wytrzymania. Wcześniej leżałam z czarną opaską na oczach.
Czy to są normalne symptomy ciąży?

Mój lekarz twierdzi że tak więc głowa do góry tobie też przejdzie!! Mi jeszcze pomagało jak mój M robił mi masaż skroni
 
Witam się i ja.

Stokrotta myślę że teraz jest dobry czas na zmianę opon, też sie musimy za to zabrać, wymienia się kiedy średnia temp jest ok 4 a nie kiedy jest juz śnieg! U nas eano było -2 wiec nie ma z czym czekać.
Zeberka super że tak wyraźnie czujesz juz dzidziusia, ja sie cieszę z muskania mojej rybki :happy:

A mój mąż wyjechał na delegację do Niemiec i do piątku jestem słomiana wdową :zawstydzona/y:
 
Zjadłam właśnie płlny talerz spaghetti carbonara:eek: i obejrzeliśmy z M "Oczy Julii" Deczko przerażający film, ale ogólnie fajny.

Sonisia w naszym pięknym kraju, niestety trzeba szturmem upominać się o swoje prawa. Jak się nie upomnisz to większość ludzi udaje, że nie widzi brzucha- nawet takiego 9 miesięcznego. Jeszcze władowaliby się przed Ciebie bo przecież w ciąży jesteś slabsza;-) ja tam się nie pierniczę i po prostu pytam np.sprzedawcy, czy mogę zostać obsłużona bez kolejki ze względu na moją ciążę. Raz tylko zdażyło się , że w Lidlu babka powiedziała , że nie mają kas pierwszeństwa i że musi zapytać kierownika co ma zrobić, po czym zniknęła:crazy: A ja zniknęłam ze sklepu i więcej tam nie wrócilam. Także szturmem kochana- szturmem;-)

ganges jestes już w drugim trymestrze , więc śmiało możesz zażyć np. Apap

juliana to ja się pozbędę mojego i wyruszamy na miasto....Zapomniałam tylko, że masz nakaz leżenia, to w takim razie u Ciebie jakąś imprezkę zorganizujemy, tylko musowo dużo przystojnych facetów musi być;-) A to już ostatni gwizdek, zanim tak naprawde brzuszki nam wywali:-D




Co do psów, kotów i wszelkiej maści zwierzaków, to mamy Dalmatyńczyka Maksa i pseudo Bernardynkę Gubi, ale w związku z alergią Milci musieliśmy je przenieść z mieszkania do firmy. W firmie mamy jeszcze malutką kotkę- podrzutka. Tęskno mi czasem za naszymi pieskami, ale córcia jest ważniejsza:tak:
 
Ostatnia edycja:
witam

ostatnio ograniczam się do podczytywania, nie mogę skleić kilku sensownych zdań i jestem kompletnie bez humoru, w domu porażka, nie mogę się dogadać z siostrą i na razie nic nie wskazuje na to żeby mogło być lepiej, wiem że nie powinnam się denerwować ale nie da się, mieszkamy razem i chcąc nie chcąc muszę mieć z nią styczność, przykre jest w tym wszystkim to że to moja jedyna siostra.....:-(

myszka
ogromne gratulacje!!!!

odnośnie opon, to mój mąż już w swoim aucie zmienił, teraz ma na dniach to zrobić z moim, u nas ostatnio rano są minusowe temperatury więc to już czas na opony

na ból głowy to ostatnio piję kawę i nawet pomaga, ale jeśli ból jest taki naprawdę okropny to chyba kawa nie da rady nic zdziałać...
 
martolinka najlepszą karą dla ciebie będzie drugie pół litra lodów:-) myszka gratuluję udanej wizyty:-) na ból głowy ja polecam apap i sen=mi pomaga:tak: robaczku doskonale cię rozumiem- dopuki mieszkałam w rodzinnym domu to nie mogłam się z moją siostrą dogadać ale jak się tylko wyprowadziłam to się polepszyło a teraz się świetnie dogadujemy:tak:- najważniejsze to się nie denerwuj! aha i kochane moje ja nie mam problemu z trądzikiem!-przynajmniej na razie:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam niskie ciśnienie 87 na 56 puls 90. wypiłam kawke, troszkę mi przeszło ale i tak mnie ćmi.
Ostatnio mnie naszło na jabłuszko z mikrofali. Jadła któraś? Jem jedno codziennie. mmm pyszności
 
Do góry