reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

no czesc, smutno mi, lekarz powiedzial ze dzidzia moze byc chora, ze na 30% moze miec porazenie mozgowe, tak sie cieszylam na to USG dzisiejsze i sie cieszylam jak widzialam dzidzie na monitorze jak fikala, a potem lekarz takie rzeczy powiedzial...
 
reklama
Ziewaczka
ale dlaczego??? powiedział coś więcej??ja jednak wierzę w te 70% że lekarz się myli i dzidzia jest zdrowa....


Stokrotta

wiem że zawsze może być gorzej, ale chciałabym mieć lepszy kontakt z siostrą, więcej o mnie wiecie wy niż ona... a to nie tak powinno być....
 
Ostatnia edycja:
Ziewaczka na jakiej podstawie takie rzeczy Ci powiedział??? Umów się kochana do innego lekarza na konsultację, lekarze na szczęście również są omylni.

Robaczek rozmumiem, wierzę, że jeszcze Twoja siostra zmądrzeje i ułoży się między wami...

ziewaczka Ty nie sluchaj takich bzdur!!!!!!!! normalnie do tego bym sie nie przyznała, ale skoro masz się denerwować to przyznam się. Ja mam niestety wirusa opryszczki , dostalam opryszczki w ostatniej ciąży, a dziecko mam Z D R O W E!!!!! Lekarz kazał mi brać tylko Heviran i żadnej paniki nie siał. Zmień lekarza, bo trafiłaś na idiotę, a nie lekarza!!! I uspokoj się kochana.
 
Ostatnia edycja:
opryszczka jest aż tak groźna?? ale widział ze coś z dzieckiem nie tak czy tylko tak powiedział bo tak się zdarza w pewnych przypadkach??

owszem ponoć opryszczka może być groźna, ale to chodzi raczej o opryszczkę narządów płciowych i nie jest to reguła tylko ryzyko powikłań jak w przypadku wielu chorób

wydaje mi się że lekarz cię niepotrzebnie nastraszył!!!
 
Ostatnia edycja:
Powtarzam. ten lekarz to jakis konował!!! Nie denerwuj się bo jedynie to może ci teraz zaszkodzić, a nie opryszczka - tym bardziej wargowa!!!!! Opryszczka jest grożna pod warunkiem , że jest opryszczka narządów plciowych, i jest grożna tylko w finalnym etapie ciąży bo grozi ciężkim zakażeniem noworodka, ale na tym etapie opryszczka nie jest grożna.
Naprawdę zmien lekarza kochana
 
Z dzieckiem jest wszystko w najlepszym porzadku, wszystko ksiazkowo. Wlasnie to przez opryszke moze byc chore, bo teraz wszystko jest super. No nie myslalam ze tak moze byc grozna no ludzie no, kobiety maja opryszczki, to popularny wirus a nie slyszy sie o masowo chorych dzieciach...
Dzieki Stokrotka, no mnie strasznie wystarszyl...
 
skoro to takie jego gdybanie to nie powinien nawet nic mówić i Cię straszyć!!! myślałam że na usg coś zobaczył, a skoro jest wszystko super to na pewno dzidzia jest i będzie zdrowa!!! wiadomo że strach Ci pozostanie bo wiadomo że takie słowa dla matki są straszne ale były niepotrzebne!!!
 
ziewaczka Teraz mądrze piszesz;-) Masa kobiet ma opryszczkę i rodzą normalne, zdrowe dzieci. Magda też pisała, że miala opryszczkę i wszystko bylo ok. Nie cierpie takich lekarzy. Kompletnie bezmyślny człowiek- tak nastraszyć ciężaróweczkę. Aż się zdenerwowalam normalnie:wściekła/y:
 
reklama
Do góry