reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
witajcie dziewuszki:-) dawno mnie tu nie było, postanowiłam sobie odpocząć od forum, podobnie jak magda85 nie miałam jakoś weny do pisania po tragedii Syneczki. ale czytałam wszyściutko:-) z resztą przeraziły mnie Wasze remonty,aneksy,łazienki, kafelki- ja mam remontofobię:-) czeka nas zamiana na większe mieszkanie, mąż twierdzi, że trudno nam się będzie pomieścić w naszych 2 pokojach(pewnie i ma rację). ale ja nie mam siły na żadne zamiany, przeprowadzki, malowania, meblowania. potrzebuję świętego spokoju, i upieram się, że do roku bliźnięta mogą mieszkać w naszej sypialni. będzie nam ciaśniutko i przytulnie.niestety moja wizja nie pokrywa się z wizją małżonka i czuję, że długo nie pociągnę na argumencie: przytulnie:-:)-(

p.s. dołączam też do grupy pokonanych przez jesień, od rana katar, ból głowy i gardło. do tego standardowe wymiotowanie:-( z resztą cała moja rodzinka zainfekowana, mąż od tyg smarkoli, i nawet pies się rozchorował- jego badania krwi kosztowały mnie 140 zł,a w tym tyg kolejne 120 muszę przygotować na jego antybiotyki . stwierdzam, że ja z 2 dzieci w brzuszku, jestem tańsza w utrzymaniu niż ten nasz psiur:-)
MamiDo- a co się stało, że leżąca jesteś? ja też na nospie, ale zastanawiam się czy nie skonsultować się z lekarką, bo wieczorami brzuch mi twardnieje, a widziałam, że dziewczyny pisały, iż to powód do niepokoju. życzę powrotu do formy i do stanu pewności, że już wszystko będzie ok:-)
andzik84- mój równie biedny, obiadu domowego to on dawno nie widział:-) ale natchnęłaś mnie i idę wygrzebać jakiś makaron z szafki:-)
anussia201-sprawdziłam przed chwilą swoje wyniki toxo ale są one całkiem inaczej opisane, więc niestety nie pomogę:-(

ziewaczka- "ciotki dobre rady" rozbawiły mnie niesamowicie:-) chociaż Tobie pewnie nie do śmiechu:-)
 
ostatnio zasypial o 12 i spał do 14.30 . Na noc zasypiał o 19 wiec i tak mu sie przesuneło... ech jaki on juz duzy.. prawie 2 lata
a Twój jak śpi?
 
ziewaczka a wy sie budujecie/remontujecie ??

my sie chcemy wprowadzic przed świętami (to takie moje marzenie) ale zobaczymy, nie moge pozniej niż styczeń/luty bo nie bede fizycznie w stanie zorganizować przeprowadzki i urządzić sie w nowym domu.

wlasnie jestem na budowie, mama biega z budowlancem wybierze wszystkie metry a ja nie umiem wykrzesac zainteresowania i siedze na steropianie. bez mojej mamy nie miałabym ani wesela ani wyremontowanego mieszkania, wiec ja podziwiam strasznie.

ziewaczka co do głupiego pomysłu obwiazania brzuszna to straszna głupota, bo to tak jakbys sie swojego malenstwa wstyd ola s przecież i tak wszyscy o nim wiedza! głupie gadanie o tyle. ty bądź cool o miej wszystkich w nosie (ja tak miałam przy swoim ślubie, wszystko na opak i np. hasła - jak to, niebieskie paznokcie do białej sukni ?!?! itp itd..)
tu macie linki do filmu i do zdjęć - przynajmniej bedziecie wiedzieć jak wyglądam! :)
a moze któraś znajdzie inspiracje do swojego, bo widzę ze kilka wychodzi niebawem za mąż

film- http://bergman-studio.com/teledyski/sonia-mariusz-teledysk/

zdjecia - http://www.bwphotography.pl/blog/?p=5822

a ja wracam co wymierzania dekorow w lazienkce ;)
 
Ostatnia edycja:
O ja glupia pazerna nazarlam sie tej smietany i doprawilam jeszcze marcepanem a teraz zdycham takie mam mdlosci:no: z porzadnego obiadu chyba nici moze sie chociaz zmusze i jakies spaghetti strzele...
 
Sonisia kupilismy mieszkanie w czerwcu, z tym ze termin oddania jest na sam koniec pazdziernika. Wlasnie salon jest polaczony z kuchnia tak troche. W ogole mieszkanie typu amfiliada, ale bede mogla przez okno w kuchni zagladac do maluszka, ktory bedzie spal w sypialni, takze mi to nawet pasuje:) Salon fioletowy, sypialnia zielona. Teraz obmyslam jak to fajnie urzadzic, zeby miejsca nie zagracic za duzo, ale tez zeby bylo przytulnie. W ogole mam czasem takie pomysly ze moj narzeczony sie za glowie lapie:p
Swietne zdjecia chociaz obejrzalam tylko 3 bo moj komputer jest cudaczny i zaraz sie buntuje. Wlasnie taka pomyslowa sesja. teraz sie zastanawiam jak nasza urzadzic, pazdziernik, sama koncowka, moze deszcz padac, fotograf pewnie cos podpowie.

W ogole to wlasnie wrocilam z miasta, zamawialam bukit slubny, Beda niebieskie hortensje i fioletowe orchidee do tego fioletowa wstazeczka. Jak wyszlam z kwiaciarni to juz zaczelam sie znowu gorzej czuc, plakac mi sie chcialo w autobusie ze wracam do pustego mieszkania i nikt mi nawet herbatki nie zrobi z miodem:( ale zaszlam do cukierni, zjadlam dwa kawalki tortu i eklerka i humor mi sie poprawil:D
 
czesc:)

dzieki za Zgode;) na stworzenie LISTY:)

wiec prosze was dziewczyny PISZCIE MI NA PRIVA---DANE: data porodu,imionka dla Dzieci(jak juz sa orientacyjnie) i Imie Mamy i Taty:)

ja dzis od rana.....podly Humorek....i ciagle mnie MDLI:(
 
reklama
Do góry