reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

ziewaczko, przepraszam, ale w dupe z nimi, sie wkurzyłam!!!!!!!! niech sie same w gorsety wsadza, bo szpupłe i zgrabne pewnie nie sa!!!!!!
dobrze myslicie z chłopem, a oni niech spadaja!! nie ich sprawa!
 
reklama
Wreszcie za oknem wyszlo sloneczko i od razu czlowiek troche sil nabral :-)udalo mi sie ogarnac 3dniowy syf w kuchni i zaserwowalam sobie pyszna salatke owocowa(co prawda z fura bitej smietany) mam takiego powera ze chyba nawet cos ugotuje dla mojego biedaka ucieszy sie bo ostatnio rzadko ma okazje zjesc dobry domowy obiadek

Ziewaczka wlasnie zobaczylam ze ty z olsztyna jestes ja tez z mazur
 
Hej Dziewczyny. No więc dołączyłam do grona leżakujących, tych na nospie i duphastonie..., a myślałam, że jak do tej pory było wszystko ok, to już tak będzie-masakra. Teraz muszę poszukać przedłużacza, bo lapek tylko godzinę mi wytrzyma, a chcę Was mięc bliziutko przy łóżeczku:tak:
Ziewaczka- powiedz wszystkim ciotkom-dewotkom, żeby się puknęły w czoło, jak mogły w ogóle wpaść na taki pomysł?No naprawdę średniowiecze.
Andzik-zrobiłaś mi smaka, też bym wciągnęła owocki ze śmietaną uhmm...
Kasiagaw-zdrówka Ci życzę, taki sezon du***ty
Afi-zdecydowanie taksówka-nawet nie myśl o autobusie-oni jeżdżą jak z kartoflami:crazy:
 
Witajcie dziewczynki,nie pisze nic bo nie mam za bardzo czasu ale regularnie Was podczytuje.Odebrałam wczoraj wyniki toxo i nie umiem ich odczytać? Pomożecie?
IgM 0,216 C0l
nieraktywne <0,8
wynik niejednoznaczny (0,8-0,99)
reaktywne >1

IgG 0,13 IU/ml
nieraktywne <1
wynik niejednoznaczny (1-2,98)
reaktynwe >2,99
 
Anusia tam pisze,że jeśli wynik Igm jest mniejszy niż 0,8 (a Ty masz taki, bo masz 0,216) i Igg jest mniejszy od1 (i Ty też masz taki, bo masz 0,13), to komórki są niereaktywne-tzn że nie chorowałaś na toxo w ostatnim czasie (IgM), ani też nie miałaś kontaktu z tym zakażeniem w ogóle(Igg). Tak mnie przynajmniej gin przeszkolił po tej mojej historii z wynikami różyczki
jump2.gif
 
Magda85-miałam wczoraj ciężki wieczór, po 22 rozbolał mnie brzuch, jakoś tak dziwnie, jakby mi się wszystko "pospinało", więc bez namysłu wystartowałam do szpitala, no i okazało się, że macica twarda, ale z dzidzią na szczeście wszystko ok.Lekarz chciał mnie zostawić w szpitalu, ale po dwóch godzinach zbadał mnie ponownie i wypuścił z zaznaczeniem, że jakby co to mam się szybko zjawić, a jak nie to leżeć i łykać leki i do kontroli za 5 dni.
 
reklama
zjedlismy obiadek , młody poszedł spać a ja rozkoszuję się ciszą:tak:
Ziewaczka eksponuj swój piekny brzuszek a rodzina sie nie przejmuj!!!!!
Mami DO oszczedzaj sie zatem !!!
 
Do góry