reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej laseczki
jestem z wami cały czas, ale jakos tak mniej aktywnie ostatnio..sprawa syneczki bardzo mnie dotknęła..
robaczku trzymam kciuki, żebys trafiła na jakąś w porzadku lekarke, jak ci nie da zwolnienia, zrób tak jak radziła jedna z dziewczyn, weź urlop na rządanie i tyle.
odnośnie kuchni, tez wybrałabym aneks. mój tata ma taka kuchnie, lodówka jest zabudowana, nie słychac jej wcale zmywarka tez zabudowana. najgłosniejszy z wszystkich sprzętów jest czajnik elektryczny:) tez uważam, że dobry okap i nie czuc zapachów żadnych.
emamo ja mam termin na 11 kwietnia, mam w brzuszku dwójke bobasów;)
co do ślubu to ja brałam w ciąży cywilny w 5 miesiącu, sukienke miałam szyta na miare (miałam takieeee cyce, że ciężko było cos dobrac;) miała kolor ecri. była do kolan, może wstawie jakies foto, jak znajde.
buziaki
 
reklama
andzik ja biore Prenatal Grip Care, moj lekarz mi powiedzial ze tylko to mozna brac w ciazy, no chyba ze cos bardzo powaznego sie dzieje, to lepiej wziac antybiotyk od razu niz czekac kilka dni ze moze przejdzie i sie bardziej zalatwic. Tez mi sie marzy tabletka do ssania, glooowe mi rozsadza:(

my tez bedziemy mieli w swoim mieszkaniu aneks kuchenny ( juz za 3 tygodnie:D), do sypialni daleko to lodowka moze nie bedzie slyszalna, ale zarcie i tak bede robic tylem do gosci, bo tak to jest wszystko ustawione, wrrr gosci, meza rodzina bedzie sie pewnie zwalac, nie wiem, chyba ich przez okno kiedys powyrzucam co do jednego...

no ja bede brac slub pod koniec 4 miesiaca, nie mam pojecia jak brzuch bedzie wygladac, dostalam rady zeby sie obwiazac bandarzem elastycznym, zeby brzucha nie bylo widac, to tak mozna w ogole? bo cos mi nie pasuje, to co sie z dzidzia stanie? gdzie ona sie wgniecie? jeszcze mi sie udusi, rady...
 
Cześć dziewczynki.

Tylko tak szybciutko coś napiszę, bo strasznie się zasiedzialam, a popracować też trochę trzeba.

Afi mnie takie kłucia i to mocne budzą często w nocy. Wydaje mi się , że to od tego, że podczas snu mam ręke podniesioną do góry. Gin. mowił, żeby się tym nie martwić.


Mnie też nic się dzisiaj nie chce, ale obowiązki wzywają niestety. Najstarsza Córcia na dodatek
zrobiła mi taką szopkę rano, że miałam już dosyć. Dojrzewa i niestety hormony powodują chyba takie zmiany nastroju. No nic zmykam- po poludniu na pewno popiszę więcej.
Miłego dzionka Kochane
 
Emama co do listy to ja mam termin na 28 kwietnia, także jeśli jest możliwość to proszę o dopisanie. A imiona to Zosia lub Jakub:)

Ziewaczka mi też rozsadza głowę :( przeziębiona jestem na maxa:((

Kochane! Wprawdzie ból gardła minął(po tyle herbatach z miodem i cytryną nie miał łobuz innego wyjścia :p), ale głowa chce mi pęknąć, no i doszedł jeszcze katar. Wrrrr...pół nocy nie przespałam i chodzę jak ścięta aktualnie.

I jeszcze ta pogoda..ogólnie dolina :(
 
andzik

no ja bede brac slub pod koniec 4 miesiaca, nie mam pojecia jak brzuch bedzie wygladac, dostalam rady zeby sie obwiazac bandarzem elastycznym, zeby brzucha nie bylo widac, to tak mozna w ogole? bo cos mi nie pasuje, to co sie z dzidzia stanie? gdzie ona sie wgniecie? jeszcze mi sie udusi, rady...

Jak to brzych obwiązać?! Po co? Nie można ściskać, żeby krzywdy nie zrobić, przecież nie masz 16 lat żeby sie ciąży wstydzić, na pewno bedziesz pieknie wyglądać z malutkim brzuszkiem, z reszta kto wie czy go będzie juz widac (mam nadzieję że sie nie obraziłaś...)
 
Ziewaczka ja tez mysle ze to przesada sie obwiazywac nie dosc ze dzidziusia scisniesz to jeszcze ty sie bedziesz zle czula ja nawet jak mnie gumka w spodniach cisnie to strasznie sie mecze a poza tym brzuszek bedzie jeszcze malutki ja to bym specjalnie sie pochwalic wszystkim chciala;-)
 
vil
martolinka, a no widzisz... sobie nic... ale to u mnie czeste... odkad jest Jagoda, to moja garderoba spadła na dalszy plan ;)
skąd ja to znam;-) jadę po coś dla siebie a wracam z czymś dla Mateusza:-D
Sonisia
takie twardnienia to skurcze, z Matim wylądowałam przez to w szpitalu ale brzuch mi stwardniał i w ogóle nie przechodziło, teraz czasem też mnie łapie ale jak za dużo chodzę i pomaga mi wtedy położenie się ale na boku, wtedy przechodzi po chwili
na pewno trzeba to obserwować
Ziewaczka
zdrówka!!
ja bym też absolutnie nie ściskała brzucha!!
 
Ziewaczka bardzo głupi ten pomysł z obwiązywaniem naprawdę i mam nadzieję ze się nie obrazisz, powinnyśmy dumnie eksponować nasze brzuszki a nie je ukrywać takie jest moje zdanie.

Mnie dzisiaj nie będzie do wieczorka bo lecę odwiedzić rodzinkę, nie piszcie za dużo:-D
 
reklama
My z narzeczonem uwazamy ze brzuszek sie bedzie ladnie usmiechal do zdjecia:) ale wszystkie wiekowe ciocie i babcie radza zeby sie obwiazac, scisnac itp bo jak to do slubu z brzuchem!? Toz to sodoma i gomora i koniec swiata jest juz bliski. Babcia mi nawet oferuje swoj gorset sznurowany! W ogole przeciez tylko mezatka moze sie chwalic brzuchem, reszta to grzesznice! Mamy XXI wiek i jeszcze takie myslenie...
 
Do góry