reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Syneczki2
user-offline.png
-to co ty jadasz?
Ja nie narzekam jem wszystko:-)
 
reklama
Witajcie! w końcu do was dotarłam...w sobotę tak paskudnie się czułam że nawet chęci na komp nie było...a wczoraj mieliśmy u nas dożynki gminne i jetem wykończona! do tego syn przywlukł jakieś chorubsko ze szkoły i już mnie też złapało... a na dodatek ten ból głowy! czache chce mi rozsadzić ....i jeszcze córka wymiotowała mi w nocy-normalnie same atrakcje!!!!-aż ręce opadają....:-( afi odpoczywaj i wracaj do nas! a ja musiałam już wyciągnąć moje ciążówki z szafy -normalnie masakra jakaś żeby w takim tempie brzuch rósł:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Nie wiem jak to się stało ale dodałam się do grupy kwietniówek, a tam ledwie ze 2 osoby, zachodzę tutaj, a Was tu tak dużo :D Aż przyjemniej. No więc... jestem w ok 10tc, 6 września byłam na drugim usg i moje maleństwo miało 20mm a serduszko waliło jak oszalałe :-) To moje pierwsze dzieciątko i straaasznie się cieszę. Samą ciążę przechodzę rewelacyjnie póki co- zero mdłości, sił mam dużo i oby tak dalej. Kolejne usg mam 4.10 i lekarka powiedziała, że wtedy będzie to badanie pod kątem wad genetycznych. Mam nadz. że nic takiego tam nie wynajdzie i będziemy mogli z mężem cieszyć się zdrową piękną dzidzią :)
 
Sandruszka witaj

a u nas choróbska już są, Mateusz od wczoraj kicha i kaszle, masakra... myślałam że trochę jeszcze wytrzyma a tu początek września a on już chory....
mnie trochę mdli, głowa od wczoraj boli a tu nic nie wolno wziąć, oszaleć idzie.... nie mam humoru więc już nie smęcę


Zeberka
ja w domu w dresach śmigam a do wyjścia też już ciążówki zakładam, moje spodnie mnie w brzuch uciskają i nie da rady w nich chodzić, jak mi brzuch będzie rósł tym tempem to w kwietniu będę się toczyć...
 
Agata777 zupy, owoce, mięsa ale tak by nie czuć zapachu. Mam ogromny nalot na wszelkiego rodzaju sałatki i surówki, makarony, ryże i zapiekanki.
 
Witajcie :-)
G ma urlop tacierzyński więc jakoś paradoksalnie nie mam czasu na nic, ale jakoś udało mi się teraz na 5 min wpaść :tak:
syneczki- z mięsem doskonale Cię rozumiem, bo też cierpię z tego powodu, ale na szczęscie powoli odpuszcza. Dobrze chociaż ,że masz ochotę na inne rzeczy tak jak napisałaś
robaczek- szybkiego powrotu dla zdrowia dla synka! i oby Twoje samopoczucie i humor też uległy zmianie na lepsze ;-)
sandruszka- witaj
afi- tym razem jak będziesz wychodzić ze szpitala to nie zapomnij niczego ! :-D a póki co słuchaj grzecznie lekarzy i wracaj do nas szybko !
 
Hej...
nie wytrzmałam dziś pobiegłam do gina...stres mnie zjadał....

ale jest bardzo dobrze....
ciąża rozwija się prawidłowo....jesteśmy na etapie 6 tc 1 w...
no i najważniejsze....widziałam piękne serduszko....105 uderzeń na minutę...
lekarz wyjaśnił, że na tym etapie jest wszysto wspaniale...i wygląda na to, że tym razem się uda....

choć cieszyć się zaczniemy po 1 trymestrze....

mam l-4 na cały tydzień....
kolejna wizyta za dwa tygodnie....
 
reklama
Do góry