reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam sie i ja z rana ;-)

Wizyta udana i opisana w odpowiednim wątku ;-)

Rozmowy żadnej w pracy nie miałam na temat swojego niemiłego zachowania :-). dzisiaj natomiast powiedziałam o ciąży i szefowa nawet miała uśmiech na twarzy :-).

Ale wczoraj jak jechałam do lekarza miałam mega mdłości, musiałam wysiąść z kolejki bo zalał mnie pot, kręciło mi się w głowie i ciemno już mi się robiło przed oczami. Miałam tak ze stresu przed obrona mgr. lekarz chciał mi dać zwolnienie, ale na razie nie brałam zobaczymy co dalej będzie z mdłościami ;-).

Miłego i słonecznego dzionka Życzę :-)
 
reklama
Witajcie :-)
Dziś Ninka przespała cudownie noc od 20:30 do 7 więc mam energii tyle, że mogę obdzielić kilka osób :-D zrobiłyśmy i powiesiłysmy już pranie, drugie jest w kolejce, odkurzyłyśmy i wykąpałyśmy się (ja z tych co jak rana choćby na 5 min nie wskoczą pod prysznic to czują się masakrycznie ;-)) a teraz Ninka ma drzemkę (zasnęła mi w chuście podczas odkurzania :-D) a ja piję herbatkę , jem ciacho i w końcu nadrabiam Was kochane.
Do dyskusji nt seriali się nie włącze,bo generalnie bardzo rzadko włączam tv ,tylko na jakieś mecze , albo fajne filmy , a tak to na laptopiku oglądamy sobie wieczorami z G co nieco.
syneczki, franky- szybkiego powrotu do najwyższej formy życzę !! kurujcie się
martolinka- idealnie to ujęłas :-D tylko szkoda, że to rodzenie dopiero w kwietniu ;-)
kamisia- z problemami jeśli chodzi o cerę to niestety nie pomogę ,bo ja nie miałam ani jednego wyprysku, wszyscy mówili ,że ładnie wyglądam itp więc chłopak jak nic a tu nic z tego :-D
 
Witam wtorkowo. Mi niestety będziemy się z Wami żegnać, ale będę Was tu odwiedzała. :( Nasz Aniołeczek odszedł 2 dni temu :( Dostałam silnego krwawienia i mimo interwencji lekarzy w szpitalu nic się nie dało zrobić :( Trzymajcie się mamusie. Całuję brzuszki :*
 
Antuszka strasznie mi przykro:-(

Ja się witam po dłuższej nieobecności, mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta. Spędziłam 6 dni na patologii ciąży z powodu wymiotów i silnego odwodnienia. Teraz jest już lepiej, tylko mdłości zostały. Ciekawe doświadczenie taki pobyt w szpitalu, miałam okazję zoczyć 8 akcji porodowych:sorry2:, bez finału oczywiście, ale tak do skurczy co 3 min, potem zabierali rodzącą z naszego pokoju na porodówkę...doznania niezapomniane:eek:
 
reklama
Do góry