reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam wtorkowo:-)
robaczek widzę że nie ma reguły,ja przy Nikoli miałam okropną cerę, nie mogłam na siebie patrzeć naprawdę,. Wyglądałam jakbym dojrzewała hehehehe i w dodatku te 18 kg które przytyłam rozlały sie po mnie a przed ciążą byłam szczupła. Masakra jakaś ale dało się wytrzymać:-)
 
reklama
nuluska-przyślij mi to ciasto :-D wczoraj 1kg lodów opędzlowałam
Przykro mi, już pożarte ;) Będę pamiętać o tobie następnym razem :)

ja tez sie męcze z pryszczami i to nie tylko na twarzy - zaczęły mi na dekolcie wyskakiwać
a mi na ramionach :/

wizytę mam jutro, będę błagać o leki na podtrzymanie, niech dadza mi końską dawkę progesteronu. Kurde, wiedzą jaką ma historię, to powinni zadbac bardziej o mnie :(
trzymam kciuki i daj znać po wizycie

Tak sobie czytam Wasze posty i widzę,że nie mam się co martwić tak pięknie wysypaną twarzą krostami :-D, a wiecie może kiedy to minie ?!
mnie z synem mineło jakoś na początku 2 trymestru

Dziewczyny czy u wielu z Was wystąpiły plamienia na początku ciąży, bo ja właśnie to przechodzę i trochę się martwię:(
a ginowi zgłaszałaś? jaki kolor ma plamienie? badałaś sobie progesteron?

Jutro stuknie mi 10tydz....
no i się stuknął :) gratki

widzę że tu same maniaczki serialowe;-) ja jak siedzę w domu to też oglądam większość z nich, ale przy m jak miłość to wczoraj w połowie zasnęłam, za późna godzina:-D
ja też oglądam większość
Wczoraj na dwójce zaczął się nowy serial z Mecwaldowskim a ja go bardzo lubię
 
Kamisia
ja w pierwszej ciąży miałam super cerę, jakiej nigdy wcześniej nie miałam i teraz mi się te pryszcze nie podobają:no:
a bierzesz jakieś leki na te plamienia?

Tak kochane, dostałam luteinę i biorę, plamień nie ma ale zdarza się męczący i niepokojący ból....no nic, zostało mi czekać do jutrzejszej wizyty

nuluska to jestem pełna nadziei że niedługo moja buzia zacznie wracać do normalności :-)
 
Ostatnia edycja:
a psik dzień dobry.
Coś się do mnie przyczepiło, nie wiem może z przedszkola coś przytargałam pląsając się po tamtejszych korytarzach... czuję ze wchodzi mi na zatoki :baffled:
Po za tym czuję się jak "wywłoka" spać poszliśmy dopiero po 2. Leżeliśmy w łóżku oglądaliśmy Bridige Jones czy jak to się tam pisze po zakończonym seansie zebrało nam się na rozmowy i chyba żeśmy przeholowali (od 23 do 2) usilnie próbuję sobie przypomnieć nad czym myśmy tak debatowali i za chiny ludowe nie pamiętam :eek:
 
franky uwaga zakładamy maski co by naszych ciężarówek nie pozarażać ;-)
martolinka tak usta usta tylko bezczelnie przedwcześnie zakończone, na wspólnej też w porządku, no i ta moja rodzinka pl reszty nie oglądam w tv. Chyba że rozmawiamy o necie to muszę przyznać ze jestem wielką fanką niani ale w oryginalnej wersji. Nieziemskie dialogi, talent aktorski całe 6 sezonów obejrzeliśmy całą naszą czwórką w mgnieniu oka huraaa niech żyje chomik.pl :-D dla porównania włączyłam jeden odcinek naszej polskiej wersji cóz dzień do nocy, poziom aktorstwa sięgną dna w tym momencie.
Kasia i tomek też była na tapecie jeszcze początkiem roku:-)
 
Cześć Kobietki :)

Syneczki ubawiłaś mnie tym tekstem , że nie pamiętasz o czym rozmawialiście hehe, a może obydwoje lunatykowaliście? ;)

Kamisia ja na początku miałam plamienie przed dwa dni, ale każdego dnia tylko jednorazowo coś tam na papierze było. Może to dlatego, że w tym dniu miałam miec @, albo dzidzia się zagnieżdżała.

Dziewczyny kolezanka mnie olśnila, że na pewno mam duzo progesteronu w sobie, bo biorę luteinę, ale ona nie wyjdzie w badaniu, bo to jest lek naturalny, że tylko duphaston wychodzi, bo to lek syntetyczny.

Miłego dnia :) ja jeszcze z łóżka się nie wygramoliłam :)
 
reklama
Do góry