reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Bunny - wspolczuje jesli chodzi o sytuacje w domku :) ale ja zawsze w takich momentach mysle sobie, ze rodziny sie nie wybiera :) ale niestety jakos trzeba z nimi zyc lub... wyprowadzic sie 1500 km od nich jak ja to uczynilam i na odleglosc wszyscy sie kochaja :) A jesli chodzi o sasiadke, to sie jej nalezalo - co za wscibskie babsko :)

Jagooodka - ja ze spodniami tez tak mialam!!! ale to bylo w 5-6 tydzien tylko tak wzdeta sie czulam i musialam sobie ciagle spodnie rozpinac a teraz w poczatek 8 tyg od dobrych kilku dni juz tego nie czuje i nie musze sie rozpinac :) ale za to na wadze przybylo 2 kg i nie mam pojecia w co przytylam, bo niestety biust stoi w miejscu...
 
magda i anussia ja to czekam na barwy szczęścia i m jak miłość no i jutro na przepis na życie
No to ja też zaliczam te seriale a teraz jak muszę dużo leżeć pewnie będzie ich więcej.
Dopiero co wstałam.Mąż przyjechał z córą to dałam im obiad i tylko oglądnęłam teleexspres i mnie zległo.Dwie godziny snu ale mi dobrze tylko teraz o której pójdę spać :)
 
O kurcze Pierwsza miłość się zaczęła a ja zapomniałam że to już wrzesień:wściekła/y: Ale jutro będzie powtórka to obejrzę:):) Właśnie opędzlowałam talerz chińszczyzny heheheh ale będę gruba;-)
Co do spodni to mnie też wydęło i nie wiem czy to ciąża czy co w sumie przy Nikoli brzuszek miałam ok 9 tygodnia więc kto wie
 
ja juz nie ogladam pierwszej milosci bo wkurzyl mnie ciagnacy sie watek z Maja i Pawlem:-D

Kamisia ja zarowno w pierwszej jak i tej ciazy mialam krwawienia ale u mnie to kosmowka pekla, jednak kazdy organizm jest inny i nie zawsze plamienie jest grozne, lepiej jednak niech obejrzy Cie lekarz
 
Ja czekam za Rodzinką.pl Jak tak patrzę na Ludwika, Natalię i ich trójkę łobuzów czuję się jak bym patrzyła z ukrycia na swoją zwariowaną rodzinkę :-D moze dlatego tak uwielbiam ten serial. Nie wiem tylko kiedy poleci 2 sezon. Ogląda któraś z Was?
 
Ja niezbyt lubie Rodzinke, sa niby smieszne sytuacje, teksty ale jakos tak monotematycznie i wciaz w jednym miejscu akcja sie dzieje a ja zaraz sie denerwuje:-D


Jutro stuknie mi 10tydz....
 
anussia nie ma to jak udane zakupki ;-)
bunny jakoś ominęło mnie to z domem i praniem. Sąsiadkę w łeb palnąć... a co do domku to przykro mi... A wy w bloku mieszkacie?
kurczaczku dobrze, że nie było scen w pracy. A kiedy zamierzasz powiedzieć?
mycha trzymam kciuki!!!
margot może waga zepsuta?;-) mi rozpinanie nie pomaga, bo już na stojąco na siłę musiałabym się wciskać, już jakiś tydzień temu zaczęły mi się kłucia przez ten ścisk...
kamisia pewnie wszystko ok, ale skonsultuj:tak:
 
Witajcie! widze że wiele fanek seriali wśród Was, z czy któraś ogląda "Dlaczego ja" lub "trudne sprawy"? takie niby dokumenty, nie wiem na ile są rzeczywiście oparte na faktach, ale dobre jest to że nigdy nie wiem jak się skończy dany odcinek.

Poza tym wczoraj mialam gorszy dzień jakieś dołki zaczęły mnie łapać, chyba mam za dużo wolnego czasu - od 2 tyg,na l4. A wy jak sobie radzicie, jak jesteście cały dzień w domu? Oczywiście pytanie do tych, które jeszcze nie mają pociech, bo mamusie pewnie mają pełne ręce roboty! Pozdrawiam
 
reklama
witam
u nas dziś paskudna pogoda, leje już od nocy więc siedzimy w domu i czuję że to będzie długi dzień... samopoczucie całkiem ok, aż zaczynam schizować jak i wy bo objawów nie mam, ale staram się odganiać złe myśli bo przecież z Matim było tak samo

robaczek_25-ja z Nati miałam piękną cerę a teraz właśnie wyskakują mi pryszcze
ale mimo to nie trace nadziei na córcię:-D

Mycha

koniecznie powinni tobą się zająć bardziej i trzymam kciuki żeby wszystko było ok
Kamisia
ja w pierwszej ciąży miałam super cerę, jakiej nigdy wcześniej nie miałam i teraz mi się te pryszcze nie podobają:no:
a bierzesz jakieś leki na te plamienia?
Murka
też siedzę w domu i zaczynam powoli wariowac a to dopiero tydzień, pierwszą ciążę siedziałam w domu bo nie miałam pracy i myślałam że oszaleję! tym bardziej że początek ciąży to zima i wczesna wiosna więc nawet spacerować mi się nie chciało, teraz fakt mam więcej zajęć bo mam synka ale ta monotonia codzienności zaczyna mi już doskwierać


widzę że tu same maniaczki serialowe;-) ja jak siedzę w domu to też oglądam większość z nich, ale przy m jak miłość to wczoraj w połowie zasnęłam, za późna godzina:-D
 
Do góry