reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Syneczki, Franky zdrówka wam życzę

Antuszka bardzo, bardzo mi przykro
[*]

Julianna dobrze że już jesteś :) Lepiej się czujesz?

Agata777 skąd taka rozbieżność? byłaś już na usg? masz nieregularne cykle? wiesz kiedy była owulacja?
najprościej sobie samemu policzyć wg reguły Naegelego:
Termin porodu = pierwszy dzień ostatniej miesiączki + 7 dni - 3 miesiące + 1 rok +/- X dni (X dni= różnica dni cyklu kobiety od cyklu wzorcowego 28-dniowego)

Zeberka u mnie dziś bitki, ziemniaczki i mizeria :)
 
reklama
O ja dzisiaj troszke patrzyłam żeby było tanio i wyszło super. Zup u mnie się raczej nie jada a na drugie kotlety ze słodkiej kapusty do tego sos ze zeszłorocznych grzybków i jak mąż z Gabrysią wrócą to jeszcze do tego ugotuję kasze bo wszyscy lubią i cycuś.
 
magda85-pierwsza miłość :-) tak,oglądam :-)

Ja też pranie robię w niedzielę bo tutaj teściowa ma taryfę na prąd lub wodę(już nie pamiętam) i można prać tylko w piątki od 12-14 i później od 22 i cały weekend

ja sie troche spóźniłam na pierwsza miłość i mam pyatanie, na czyim grobie była Anka i Paweł?

magda i anussia ja to czekam na barwy szczęścia i m jak miłość no i jutro na przepis na życie
dla mnie tylko seriale po 20 sa możliwe do obejrzenia bo wcześniejszych nie daję rady z uwagi na syna

zaczyna mnie mdlić po południowo
o matko, może to z głodu - zaraz cos zjem

oglądałyscie może the voice of poland w sbotę o 20 na tvp2?
ja ogladałam i bardzo mi sie podoba ten program
ide jeść

ja oglądałam kawałek, bo ja wolę mam talent;) niezła beke miałam, jak na nastepny dzień przeczytałam, że Nergal wybrał Gabriela fleszara do swojej grupy (kropla deszczu namaluje cie..;) )

Mam nadzieję, że jakoś się tu odnajdę:)
Tak sobie czytam Wasze posty i widzę,że nie mam się co martwić tak pięknie wysypaną twarzą krostami :-D, a wiecie może kiedy to minie ?! Wiem, że tak jest ale po prostu mam dość już tego.
Widzę troche miłośniczek seriali :-) ja zawsze czekam na: pierwszą miłość, m jak miłość no i teraz już we wtorki na przepis na życie :-)

Dziewczyny czy u wielu z Was wystąpiły plamienia na początku ciąży, bo ja właśnie to przechodzę i trochę się martwię:(

ja nie miałam plamień, ale biorę duphaston i kw. foliowy 5mg. mam w brzuszku blixniaki i na jednym z pęcherzyków podczas pierwszej wizyty był krwiak, na szczęście juz sie wchłonał:) ale jak mówi mój gin ciąża blixniacza to ciąża wysokiego ryzyka i bede brać leki do 20 tyg. widziałam, że bierzesz luteine, więc lekarz wie o twoim plamieniu, tak? nie podał żadnej przyczyny?

murka81-o ja też lubię "dlaczego ja" i "trudne sprawy" zawsze muszę do końca obejrzeć bo nie wiem jak sprawa się zakończy :-D

jezu tez mi sie zdarzy to ogładać, ale przyznajcie gra aktorska jest gorsza niz benadziejna:p

Witam wtorkowo. Mi niestety będziemy się z Wami żegnać, ale będę Was tu odwiedzała. :( Nasz Aniołeczek odszedł 2 dni temu :( Dostałam silnego krwawienia i mimo interwencji lekarzy w szpitalu nic się nie dało zrobić :( Trzymajcie się mamusie. Całuję brzuszki :*

bardzo mi przykro kochana:( trzymaj się..

Antuszka strasznie mi przykro:-(

Ja się witam po dłuższej nieobecności, mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta. Spędziłam 6 dni na patologii ciąży z powodu wymiotów i silnego odwodnienia. Teraz jest już lepiej, tylko mdłości zostały. Ciekawe doświadczenie taki pobyt w szpitalu, miałam okazję zoczyć 8 akcji porodowych:sorry2:, bez finału oczywiście, ale tak do skurczy co 3 min, potem zabierali rodzącą z naszego pokoju na porodówkę...doznania niezapomniane:eek:

ja cie pamietam:) biedaku, tez byłam na patologii 3 dni, i tez na porodówce słyszałam jak laski rodziły..ale sie darły;) jedna była wyjatkowa..darła sie, przeklinała, a ja juz urodziła, to taka spokojna, taki miły głosik, i tylko przepraszała położne:)

Witam i ja.Mam 2 terminy i sama nie wiem który jest dobry.
1 termni-05.04.2011
2 termin-05.03.2011
Istna karuzela

wow, to rzeczywiscie zagadka, a byłaś juz na usg? lekarz powinien po wielkości fasolki określić wiek ciązy.

antuszka tak mi przykro kochana:(:(:( trzymaj się
julianna cieszę się że już jesteś:-) i że wszystko u was ok.
Agata 777 :szok::szok: jak to możliwe że aż miesiąc różnicy??
Syneczki dużo zdrówka życzę:tak::-) też mam konto ale wole nk
Ja mam dzisiaj kiepski humor, chyba lewa nogą wstałam:( byle do wieczora

trzymaj sie, zeby kiepski humor sobie poszedł:)

chorowitkom życze zdrówka:)

mój bzik śpi, ja pilnuje duszacej sie wołowinki z cebulka:) bo dzis ja robie obiad:)
mój synek od dwoch nocy budzi sie o 6:30 i przesypia całe noce. przez iostatni tydzień budził się o 2 i wołał kasza kasza..nie wiem o co chodziło.
miłego dnia
 
wow co za zmiany - 2 tyg mnie nie bylo a tu przerzucili nas w końcu na góre!!!! Dziewczyny melduje się, że wróciliśmy wczoraj znad morza. Ja zostałam jeszcze po drodze na tydzień u mamy w Ostrołęce a K pojechał do domu robić kominek-bo nie potrzebni mu pomagierzy. Urlop udany, szkoda że tylko w Pl wszytko takie drogie:( Mi wywaliło bebzona , że od razu widać, że ciężarna sie toczy:) złapałam tylko stan zapalny i trochę sie martwię ale jak nie przejdzie to wybiorę sie tu do lekarza. Pamiętam któraś z Was tez miała?? i co przepisał lekarz?? Mam nadzieje ze u Was wszytko w porządku no i z fasolkami bo nie nadrobię wszystkiego:(
 
Ale piszecie...
Wybaczcie, ze ja nie pisze za duzo, ale po pierwsze strasznie zle sie czuje, czyt. mega-mdlosci, no i z tego powodu nie wlaczam zbyt czesto kompa, tak ze zaniedbalam mojego simsa na fb ;-)

Powiedzialam dzis mamie o ciazy (zreszta i tak sie domyslali). Dzidzius ma byc honorowym gosciem na weselu mojej siostry w lipcu ;-) no aby tylko byl, bo poki co czarne mysli mnie dopadaja, a eMek uspokaja, ze nic 2 razy sie nie zdarza. Wiem, ze stres mi teraz jest zbedny, ale..

Ha, a moja mama wymyslila, bym do Polski zjechala i tam ciaze prowadzila. No usmialam sie jak norka az mi sie mdlosci nasilily.

Milego popoludnia laseczki. Chyba sobie suwaczek strzele, skoro serduszko widzialam ;-)
 
Witam sie i ja z rana ;-)

Wizyta udana i opisana w odpowiednim wątku ;-)

Rozmowy żadnej w pracy nie miałam na temat swojego niemiłego zachowania :-). dzisiaj natomiast powiedziałam o ciąży i szefowa nawet miała uśmiech na twarzy :-).

Widzisz jak ładnie się wszystko ułożyło:tak:

a teraz Ninka ma drzemkę (zasnęła mi w chuście podczas odkurzania :-D)
agata nosisz jeszcze? wiązesz na plecach? ja mojego klopsa 14 kilowego juz nie nosze a przyznam sie , ze tesknie za tym...:-(

Witam wtorkowo. Mi niestety będziemy się z Wami żegnać, ale będę Was tu odwiedzała. :( Nasz Aniołeczek odszedł 2 dni temu :( Dostałam silnego krwawienia i mimo interwencji lekarzy w szpitalu nic się nie dało zrobić :( Trzymajcie się mamusie. Całuję brzuszki :*

mocno Cię tule!!!!! jeszcze zaswieci dla Was słoneczko!!!

Ja się witam po dłuższej nieobecności, mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta. Spędziłam 6 dni na patologii ciąży z powodu wymiotów i silnego odwodnienia. Teraz jest już lepiej, tylko mdłości zostały. Ciekawe doświadczenie taki pobyt w szpitalu, miałam okazję zoczyć 8 akcji porodowych:sorry2:, bez finału oczywiście, ale tak do skurczy co 3 min, potem zabierali rodzącą z naszego pokoju na porodówkę...doznania niezapomniane:eek:
Juliana miałas przedsmak tego co Cie czeka!!!!:tak:dobrze , ze jestes

a co robicie dziś na obiad?bo ja wysokokaloryczne obrzarstwo!!!:-D golonko ziemniaki ,pomidor z cebulką i oczywiście mega porcja mojego ukochanego majonezu:-D i jak tu potem dopiąć spodnie:-D

ale wypasiony obiadek!!!ja mam dzis pomidorowa :tak:

zeberka363 powiem Ci że ja trzy razy przechodziłam przez poronienie i jak już byłam po zabiegu największym bólem było jak podłączali kobiety do ktg a ja taka obolała fizycznie i psychicznie.To jest koszmar.

nawet sobie tego nie wyobrazam... zupelne nieporozumienie i brak wyrozumiałosci dla mam po stracie malenstwa

O ja dzisiaj troszke patrzyłam żeby było tanio i wyszło super. Zup u mnie się raczej nie jada a na drugie kotlety ze słodkiej kapusty do tego sos ze zeszłorocznych grzybków i jak mąż z Gabrysią wrócą to jeszcze do tego ugotuję kasze bo wszyscy lubią i cycuś.

Edytka prosze prosze o przepis!!!

.

Milego popoludnia laseczki. Chyba sobie suwaczek strzele, skoro serduszko widzialam ;-)
Czekamy na suwaczek!!!
 
Dziękuję dziewczynki, jestem załamana, ale mam Zojkę i myślę że jeszcze przyjdzie czas na dzidziusia. ! Będę zaglądała do Was kiedy będzie czas. :* A w Kwietniu Was nie opuszczę. !
 
reklama
Do góry