reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
nurka czytałam książki i szukałam wyprawki na allegro, codziennie zaliczałam 4-5 km spacerku, reszta to domowe obowiązki...
robaczek lepiej się ciesz.. ;-)Ja głupia się martwiłam i wywołałam wilka z lasu, dziś ledwo ze schodów zbiegłam a już rewolucję miałam i kibelek zaliczony 3-krotnie buuuu
syneczki zdrówka! mam konto a co?
kurczaczek fajnie, że rozmowę z szefem masz za sobą :tak: Myślałam, że to facet :-p

dołączam się do tych nietelewizyjnych, w pl nawet nie mieliśmy takiego urządzenia, tu mamy stary, żeby języka słuchać od czasu do czasu. W sobotę mamy seanse filmowe i oglądamy co naściągamy.

Antuszka Bardzo mi przykro.....
Julianna oby teraz już Ciebie tak nie męczyło!
Agata777 miesiąc poślizgu to coś nie tak. A skąd masz te terminy?
 
Julianna no jak możesz w nas wątpić ;-) Ja z Oliwierkiem leżałam 4 dni na patologii ciąży z tym ze z powodu przenoszenia i na miejscu czekałam na poród i powiem Ci że to były strasznie dłuuugie i nudne 4 dni. Cieszę się że jest już lepiej :tak:
Agata777 przyprawiłaś mnie o wytrzesz... cały miesiąc różnicy? Ja bym raczej bazowała na terminie z usg choć nie tak do końca ponieważ bobasy rozwijają się w różnym tempie pomimo jakiś tam książkowych granic a w przypadku nieregularnych bądź długich cykli nie wiesz kiedy była owulacja. A więc ja bym wzięła termin dokładnie po środku :-D
mycha edytka jagoooodka a tak by dopełnić grona znajomych i zobaczyć was publicznie
 
witam! antuszka bardzo mi przykro
[*]...agata777 a ja myślę że to było tak; dostałaś niby okres-plamienie a już byłaś miesiąc w ciąży-czasem się tak zdarza że się kobieta nie zorientuje w sytuacji od razu:-) syneczki my z mężem też mamy często takie nocne rozmowy a rano nie wiemy do końca o czym:-D a co do seriali to tęśknię za usta usta i nie mogę się doczekać na dzisiejszy przepis na życie a do tego w wakacje wpadły mi w oko powtórki-ale nie śmiejcie się:-D -powtórki plotkary:-D a co do patologi ciązy to leżałam przez 3 dni w pierwszej ciąży bo zaczęłam plamić po kochaniu a było to w 6 miesiącu i leżałyśmy tam w 6 dziewczyn z czego 4 z wielkimi brzuchami i 2 po poronieniach :no: strasznie mi było żal tych dziewczyn my 4 pełne nadzieji i niepokoju i one 2 ciągle zapłakane:-(
 
Ostatnia edycja:
antuszka tak mi przykro kochana:(:(:( trzymaj się
julianna cieszę się że już jesteś:-) i że wszystko u was ok.
Agata 777 :szok::szok: jak to możliwe że aż miesiąc różnicy??
Syneczki dużo zdrówka życzę:tak::-) też mam konto ale wole nk
Ja mam dzisiaj kiepski humor, chyba lewa nogą wstałam:( byle do wieczora
 
a co robicie dziś na obiad?bo ja wysokokaloryczne obrzarstwo!!!:-D golonko ziemniaki ,pomidor z cebulką i oczywiście mega porcja mojego ukochanego majonezu:-D i jak tu potem dopiąć spodnie:-D
 
reklama
zeberka363 powiem Ci że ja trzy razy przechodziłam przez poronienie i jak już byłam po zabiegu największym bólem było jak podłączali kobiety do ktg a ja taka obolała fizycznie i psychicznie.To jest koszmar.
 
Do góry