reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Witajcie
Zazdroszczę Wam powiekszonych i bolących piersi. Mnie ostatnio drażniły sutki, a dziś przestały... Mam dość tego wszystkiego, wolałabym mieć albo nonstop jakieś objawy albo w ogóle a nie w kratkę. I teraz coraz schizuje że może coś nie tak... :wściekła/y:W poprzedniej właśnie ciąży tak miałam, przestały mnie męczyć mdłości z dnia na dzień, później za 2 tygodnie wizyta i ciąża obumarła, wtedy kiedy przestały mnie męczyć mdłości...eh, wykończę się.
 
martolinka, ja mam dwa staniki jeden 139, drugi 189, więc troche duzo, ale naprawde warto..szczegolnie, ze można znaleść cos w promocji. naprawde polecam:) możesz dobrac rozmiar i fason i zamówic na allegro.
slonce biedaku, napewno trudniej jest po poronieniu, bo doszukujesz sie zlych oznak..trzymam kciuki, zebys wreszcie zaczeła sie cieszyc ciąża:) kiedy masz wizyte?
 
Magda zobacze jakie sa ceny na allegro ... dobrze byłoby skorzystać z takich konsultacji .
Słońce nie zazdroszcze smtnych doświadczeń , ale teraz musi sie udać i tak bedzie:tak:
 
slonce biedaku, napewno trudniej jest po poronieniu, bo doszukujesz sie zlych oznak..trzymam kciuki, zebys wreszcie zaczeła sie cieszyc ciąża:) kiedy masz wizyte?
Wizytę powinnam mieć 6 września. Cieszyć ciążą nie wiem kiedy będę... wiem jak będę tulić swoje zdrowe maleństwo. Moje dwa poronienie, ostatnio mojej przyjaciółki synek w 34tc zmarł :( Za dużo złych rzeczy się dzieje ostatnio...
 
Wizytę powinnam mieć 6 września. Cieszyć ciążą nie wiem kiedy będę... wiem jak będę tulić swoje zdrowe maleństwo. Moje dwa poronienie, ostatnio mojej przyjaciółki synek w 34tc zmarł :( Za dużo złych rzeczy się dzieje ostatnio...

Bardzo mi przykro, wiem co czujesz, ja mam jedno poronienie za sobą. Też nie mam za bardzo objawów ciąży, na początku mnie mdliło a teraz praktycznie nic. I też się boję co się okaże na usg w niedziele.

Ale musimy być dobrej myśli, inaczej byśmy zadręczyły się same.
 
reklama
Do góry