reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
wart.b. powinna byc miedzy 0.00-0.45, ja mam 0.48 a w procentach powinno byc miedzy 1.0-5.0, ja mam 5.4

mieszkam na wsi, ogolny juz dawno ma zamkniete :/
Kivinko, normę masz przekroczoną naprawde nieznacznie, wiec skoro jestes alergiczką, a nie bieżesz leków przeciwalergicznych to ja bym się na zapas nie martwiła i nie panikowała. Najgorsze co, to denerwować się teraz. Ja bym spokojnie umówiła się do lekarza i czekała na wizyte.
A tak na marginesie, to jakby nie patrzyć, masz w brzychu jednego pasożyta !!! :))))))

U mnie właśnie pada.Orientujecie ile się czeka na wynik badania poziomu beta hcg? Chcę jeszcze się upewnić przed wizytą u lekarza czy przyrasta..
W poznaniu w zależności od szpitala, w którym wykonywałam badania czekało się od 50 min do 120min. Na pewno wyniki otrzymasz tego samego dnia. Tylko pamiętaj, że musisz je zrobić conajmniej dwa, w odstępie ok 48h.

Witam serdecznie wszystkie przyszłe kwietnióweczki! Mam na imię Monika.
O tym, że jestem w ciąży wiem już od 07.08.2011r., następnego dnia potwierził ten fakt lekarz ginekolog. Od tego czasu czekałam niecierpliwie aż ktoś na forum na wątku głównym założy ten wątek a dziś przypadkiem rano w pracy zauważyłam, że wątek istnieje i ma już tyle stron. Ta ciąża to wielka niespodzianka, śmiesznie zabrzmi ale nie wiem jak to się stało :). Jestem już mamą prawie 3-letniej Oliwki i szczerze mówiąc nie zamierzałam powiększać rodziny. Córeczka to wcielony diabołek o twarzy aniołka. Jest kochanym dzieckiem ale bardzo absorbującym i ruchliwym, więc nie wiem jak ja sobie dam rade z 2 dzieckiem i to maleńkim. Nie wiem czy powinnam się przyznawać ale jak dotąd nie umiem się cieszyć z ciąży. Na pewno zganią mnie mamusie, które długo oczekiwały na cud albo straciły swoje maleństwa. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie życzliwe do swojego grona i jakoś naprostujecie moje myślenie.
Witamy. Ja też mam stresa, chociaż ciąże zaplanowałam z premedytacją i zimną krwią! :) Będzie dobrze! Tak jak pisze anussia, my też chcieliśmy małą różnice wieku.
 
Witam nowe kwietnioweczki!

Monika nikt Cię tu nie będzie krytykował! To jasne ze jeśli nie planowałaś ciąży to jeszcze nie umiesz sie z niej cieszyć. Ale jeszcze trochę i zaczniesz sie cieszyć.

Magda Ty to będziesz pewnie w szoku dopóki bliźniaki sie nie urodzą:-). Nie dziwię Ci sie ale też bardzo zazdroszczę:-)


Byłam na tych zakupach prawie nic nie kupiłam a kasy poszło ze ho ho ho.
 
Bunny
mój ma już skończone 2 latka ale śpi w łóżeczku powód taki że w pokoju nie mam miejsca na łóżko bo łóżeczko jak widać zostanie na dłużej;-) trzeba zrobić remont jednego pokoju i tam urządzić małemu pokój ale ciężko się za to zabrać mojemu mężowi więc nie wiem kiedy to będzie ale na pewno przed narodzinami dziecka musi być już w swoim łóżku żeby nie poczuł się wyrzucony z łóżeczka
Monisiak pampusia
witajcie:-)
Syneczki
zdrówka dla chłopaków! ja już się boję jesieni, mój Mati strasznie mi choruje całe zimy, dobrze ze choć latem jest spokój
Kivinko
ja myślę że warto to skonsultować z lekarzem ale chyba możesz poczekać spokojnie do wizyty, wynik nieznacznie przekracza normę więc przez kilka dni nic złego się nie stanie
Nikaa
witaj, jak ciąża jest nieplanowana to często pierwsze myśli są nie wesołe ale z czasem pokochasz to maleństwo równie mocno jak Oliwkę:tak:
Anussia
nianie już masz dla dzidziusia;-)

co do snów to w ciąży często miałam głupie sny, zresztą na lipcówkach w ciąży to była norma więc może tak już po prostu jest;-)

my jutro idziemy na wesele, srednio mi się chce zwłaszcza że pewnie o 22 juz będę ostro ziewać;-) o mojej ciąży nikt nie wie to dla zmyłki jedziemy autem że niby nie mogę pić bo prowadzę;-) moglibyśmy jechać i wracać autobusem który powiezie gości ale wolę tak zrobić:-p
 
Dziewczyny !!! godzinę temu czyściłam wózek syna i zauważyłąm coś ciągnącego się myslałąm ze to guma ale nie wącham hmmm wącham drugi raz hmmm zaciągłam się trzeci i ocknęłam się przecież to klej, śmierdzący i drażniacy nozdrza klej. Olaboga aż mna zatrzęsło zarówno od zapachu trzykrotnego wąchnięcia jak i na myśl że mogłam dziecku nieświadomie zaszkodzić. Myślicie że maluchowi coś moze być z tego powodu?
 
neferetete masz racje. nie bede sie na zapas stresowac. w poniedzialek na spokojnie do ogolnego, we wtorek gin . trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo ok. Nie ukrywam jednak, ze panika chwilowa byla ;-)
Syneczki2 przy malej ilosci, na otwartej przestrzeni dziecku nie powinno sie nic stac, lekarzem nie jestem, ale w chemii troche siedzialam zawodowo:) Jesli maly nie jest apatyczny, nie ma nadmiernego kataru (ktory wczesniej nie wystepowal) i oczka nie sa zaczerwienione to wydaje mi sie, ze mozesz spac spokojnie :)
 
Witam, a nowym kwietniówką gratuluję
Nika ja też nie planowałam tej ciąży a jednak stało się ma początku przepłakałam cały dzień ale teraz cieszę się bo wiem że z własnej woli na drugie bym się nie zdecydowała, a tak w głębi serca to nigdy nie chciałam żeby Achimek był jedynakiem, jak widzisz jestem w jeszcze gorszej sytuacji niż ty bo moje maleństwo nie ma nawet roku, a twoja mała za te 9 miesięcy to będzie już spora dzidzia prawie 4 letnia, jeszcze zobaczysz będzie Ci pomagać i smoczka przynosić,
Magda85 co ja słyszę bliźniaki gratulacje podwójnego szczęścia, sama jestem bliźniakiem, mam brata starszego o 15 minut, a już można stwierdzić czy maluszki są jedno- czy dwujajowe?
 
Bardzo dziękuję za ciapłe przyjęcie. Może jak zobaczę dzidzię na USG to wtedy przepełni mnie wielka radość ale to bedzie za jakieś 4 tygodnie bo 2 wizytę u gin. mam 05.09 i dopiero wtedy otrzymam skierowanie na USG.
 
reklama
No i jestem po usg. Niestety nie było jeszcze pęcherzyka. Gin mówi, że pewnie za wcześnie, że ciąża młodsza bo po zabiegu miałam tylko jedna @ i ciężko wyczuć kiedy byłaby następna. Ma brac dalej duphaston i za 10 dni następna wizyta.
Powiem szczerze, że droszkę złapałam doła po wizycie i pierwsze co to poszłam i kupiłam test. Zrobiłam i od razu 2 grube krechy ;-))
 
Do góry