reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kurczaczek chyba ostatnio @ miałas w lipcu?:tak:uszy do góry!!!!!!
Słońce myśl pozytywnie. Wierz , że tym razem musi sie udac:tak:
U nas dziś wieje niesamowicie , ale grunt , ze nie pada;-)
 
reklama
martolinka oj wieje dzisiaj, wieje..chłopaki właśnie poszli z psami, a ja leże.
na przyszły tydzień przenosze się do teściowej, bo J musi iść do pracy. jesteśmy w trakcie poszukiwania niani dla Damianka. może dziewczyny z 3miasta moga kogos polecic? byłabym wdzięczna
 
Anussia moja jest całkowiucie mobilna ale nieststy jest typem który uwielbia być na rękach noszony- królewna mała!! i ja nieststy ją noszę :( ... mam nadzieje że nie zaszkodze fasolce-wychodze z założenia co ma byc to będzie!! Kobiety które mają dzieci nietety nie mogą uniknąć dzwigania:(
 
Mój mały też nie chodzi, i za szybko nie zacznie, tylko raczkuje ciągle go noszę bo on do nikogo innego nie pójdzie, a ja z tych mamusiek mięczaków co jak tylko dziecko zapłacze zaraz biorę na rączki i pocieszam, z drugim postanowiłam być twarda, mały miał bardzo trudny początek bo przez pierwsze 3 miesiące ciągle w szpitalu przez to jest bardzo rączkowy.
 
Hej Kobitki, nie bylo mnie kilka dni, nie mialam jakos weny do pisania o ciazy, nie wiem czemu. Za to dzisiaj bylam na wizycie u gina i widzialam juz zarodek i malenkie szybko bijace serduszko. Zaczynam wierzyc, ze jestem w ciazy...a teraz sprobuje nadrobic czytanie tego co napisalyscie - chyba grono kwitniowek szybko sie powieksza:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
inzagata-no właśnie ja też chyba za bardzo moją rozpieściłam,nawet teściowa mi to powiedziała(ale ja teściową miałam gdzieś:-)) a teraz mam małą terrorystkę,z drugim tak się nie dam :-D bo nic nie można przy takich dzieciach robić.A czemu maluszek był w szpitalu?
Znów w nocy podbrzusze mnie bolało i tak jakby jajnik,nie wiem czemu tylko w nocy bo w dzień czuję się świetnie.Może dlatego że w dzień się ruszam i nie mam czasu żeby czuć że coś mnie boli
 
Do góry