reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
o kurcze..a do ogolnego masz daleko? może zadzwoń do ogolnego, powiedz ze jestes w ciazy i niepokoi cie jeden wynik, czy możesz przyjść to skonsultowac.
 
wart.b. powinna byc miedzy 0.00-0.45, ja mam 0.48 a w procentach powinno byc miedzy 1.0-5.0, ja mam 5.4

mieszkam na wsi, ogolny juz dawno ma zamkniete :/
 
To nie dużo ponad ale zawsze to ponad normę tym bardziej w ciąży.A nie mogłabyś podjechać do miasta? Albo przedzwonić do jakiejś przychodni,powiesz ze jesteś w ciąży to na pewno pomogą
 
dzwonilam do dwoch w najblizszym miescie, powiedzieli mi, ze musialabym osobiscie z wynikami przyjechac , co dzisiaj jest juz nie mozliwe, bo nie zdaze. obie czynne do 15.
 
reklama
Uuuuuuuuuuu ale burza ale leje :szok::szok::szok:

Dziewczyny mam do sprzedania wózek bliźniaczy firmy Implast model Spider. Kolor niebieski stan bdb kupiłam go gdy Amadeuszek miał 6 m-cy dałam 2 tyś i kurcze używałam tylko przez okres 8 m-cy. W zestawie mam 2 gondolki, 2 przykrycia na nóżki w gondolkach, 2 spacerówki, 2 grube i duże przykrycia na nóżki na spacerówki, 2 folie przeciwdeszczowe, 2 moskitiery. Tak jak pisałam całość w niemal ze idealnym stanie. Dziś właśnie prałam z chłopakami na ogrodzie i doszłam do wniosku że jeżeli nie będę miała bliźniąt to szkoda go się pozbywać jeżeli może komuś posłużyć dłuuugi czas. W razie zainteresowania prześlę zdjęcia.

kivinko również dziś odbierałam wyniki badań (morfologia i mocz) i nie mam takiej pozycji :baffled:
W moim przypadku standardowo hemoglobina i hematokryt ciut za nisko a wiec w poniedziałęk zapewne usłyszę że mam sobie kupić biofer i brać 2x dziennie. Prócz tego mam podwyższony odczyn ph moczu i odczyn Biernackiego ale na badaniach okresowych na które zostałam wysłana przez zakład pracy nie chwaliłam się ze jestem w ciąży tak więc pani uznała że oba są za wysokie po czym padło pytanie a moze pani jest w ciazy :-p:-p:-p ja na to że tak a ona eeeeeeeee to wszystko się zgadza wyniki wzorcowe :-D

Co do snów, niestety ja dziś miałam dwa koszmary. Pierwszy zanim jeszcze Oliwierek się obudził. Jechałam do porodu nie wiem dlaczego usiadłam na jakiejś huśtawce w sali porodowej zostawili mnie samą, mojego P nie wpuścili a dziecko w brzuchu zaczęło tracić tętno, miałam przed oczyma jakiś wykres z monitora alarm krzyczał ze mi dziecko w brzuchu umiera ja krzyczę o pomoc nikt nie przychodzi po czym dziecko przestało się ruszać, wykres pokazywał kreskę poziomą wiedziałam ze to już koniec, po chwili spadłam z huśtawki prosto na podłogę a huśtawka się odczepiłą z sufitu i mnie przygniotła, wtedy Oli się obudził... ojej paskudny sen.
Nad ranem śniło mi się z kolei że ponownie jestem w ciąży ale na takim początkowym etapie jak teraz i pokrwawiam. Chodziłam z papierem toaletowym i podcierałąm się sprawdzając czy mocno leci... Boshhhh co za koszmarne sny
Rano pierwsze co zrobiłam to włączyłam komputer i sprawdziłam co oznaczają (nie jestem zabobonna ale w sny akurat wierzę w sny i tylko w sny) pierwszy oznacza jakiś sukces bądź zakończenie jednego etapu życia sukcesem i czas zmian również bardzo dobry z kolei drugi sen to jakaś dobra nowina. W każdym razie oba sny tłumaczenie maja jak najbardziej pozytywne, jednak pomimo to nie chcę wiecej w ten sposób snić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry