reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kurczaczek
szkoda że nic nie zobaczyłaś i zrozumiałe że się zdołowałaś ale jak są krechy to i dzidzia będzie:tak: najwyżej będziesz majówką;-)
 
reklama
kivinko miałam na myśli dziecko w brzuchu. Mój Amadeuszek nie miał styczności całe szczęście z tym czymś. Chodziło mi o zaciągnięcie mojej osoby trzykrotnie w celu sprawdzenia co to jest i wpływ na ciążę. Przyjechał mój P i uspokoił mnie że po pierwsze ten wyciek kleju musiał już być od wczoraj bo był już glutowaty a po drugie systematycznie musiała bym się sztachać i kilka godzin by płodowi zaszkodzić. Mam nadzieję że ma racje...

kurczaczku podzielam wypowiedzi koleżanek, wszystko jest ok. Kiedy miałaś @?
 
Witajcie
Nie było mnie na forum raptem dwa dni, a może i chwilę krócej i myślałam, że spadnę z łóżka jak zobaczyłam ilość stron do nadrobienia :szok: widzę, że wątek do umierających nie będzie należał :-D
U nas z nockami już ok, czyli standardowo jedna pobudka o 3 i ostateczna 6/7 :tak: aż zaczynam mieć wątpliwości czy to na pewno zęby idą, ale narzekać nie będę :-D w dzień się fajnie bawimy ,ale mała agentka zaczyna wcielać się już w rolę aktorki i jak coś jej nie pasuje to ryk i osuwa się z czworaka na podłogę i leży płasko twarzą do ziemi i sprawdza czy coś to daje :-D najczęściej tak robi jak niedobra mama nie chce nosić na rączkach małego bobaska ;-)
Widzę ,że grono trójmiejskie nieco nam się poszerza i bardzo mnie to cieszy i oczywiście jeśli będziecie organizować jakieś spotkanie, choćby najmniejsze to proszę o mnie nie zapomnieć ! ;-)
magda85- podwójne gratulacje! powiem Ci, że mi by szczęka opadła do samej ziemi i chyba przez najbliższych 9 miesięcy nie wróciła na miejsce :-D oszczędzaj się jak tylko się da i myśl optymistycznie! Koleżance już w 9tc wchłonął się kwiaczek także na prawdę szybko to może minąć. A znam też dziewczyny która jedna urodziła bliźniaki i 39tc przez cc i obydwa miały po 3 kg , ale rekordzistka podczas moich praktyk rodziła dwa dni chyba po terminie i też cc i wyobraźcie sobie ,że miały oba ponad 4kg :szok: czyli nosiła w sumie jakby ponad 8kg bobasa :-D także wyższe ryzyko jest i dbaj o siebie bardzo, ale nikt nie powiedział ,że nie dotrwasz,aż do samiutkiego końca ;-)
kurczaczek- wszystko będzie ok !
nikka- radość i zadowolenie z bycia w ciąży przyjdzie na pewno, jak nie teraz i nie za miesiąc to za dwa już na pewno ;-) najważniejsze wg mnie to nie udawać tego co się czuje i tyle. Wiadomo ,że jest to dla Ciebie niespodzianka i musisz się nieco oswoić. Witamy !
syneczki- nic nie zaszkodzi, nie martw się! zdrówka dla synków ,oby zbytnio się nie męczyli w nocy i przy okazji Ciebie nie zarazili :tak:
kivinko- witam! bo my chyba jeszcze się nie "znamy" i spokojnie , takie przekroczenie normy nie wydaje mi się by mogło być niebezpieczne, wiadomo, że trzeba to skonsultować ,ale z tego co doczytałam chyba na dniach masz wizytę .
 
Witajcie,
syneczki dziękujemy:)
zdrówka dla chłopaków! mam nadzieje, ze choroba szybko im przejdzie!! a tego ogródka, to zazdroszczę! my mieszkamy w bloku na 3cim pietrze.
taa amy na 10 tez w bloku... nie ma to jak własny ogródek...

Witam przyszłe kwietniowe mamusie;)

ja mam termin na ok. 2 kwietnia;) jest to moja pierwsza ciąża;) :-)

Witaj gratulacje!!!!!!!1
Witam.
Mam termin na 15kwietnia. Wczoraj widziałam pęcherzyk ciążowy. Za 3tyg. mam kolejną wizytę na której będę miała założoną kartę ciązy:D

swietnie ,ze widzialas pecherzyk!!! witaj!!!

Witam serdecznie wszystkie przyszłe kwietnióweczki! Mam na imię Monika.
O tym, że jestem w ciąży wiem już od 07.08.2011r., następnego dnia potwierził ten fakt lekarz ginekolog. Od tego czasu czekałam niecierpliwie aż ktoś na forum na wątku głównym założy ten wątek a dziś przypadkiem rano w pracy zauważyłam, że wątek istnieje i ma już tyle stron. Ta ciąża to wielka niespodzianka, śmiesznie zabrzmi ale nie wiem jak to się stało :). Jestem już mamą prawie 3-letniej Oliwki i szczerze mówiąc nie zamierzałam powiększać rodziny. Córeczka to wcielony diabołek o twarzy aniołka. Jest kochanym dzieckiem ale bardzo absorbującym i ruchliwym, więc nie wiem jak ja sobie dam rade z 2 dzieckiem i to maleńkim. Nie wiem czy powinnam się przyznawać ale jak dotąd nie umiem się cieszyć z ciąży. Na pewno zganią mnie mamusie, które długo oczekiwały na cud albo straciły swoje maleństwa. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie życzliwe do swojego grona i jakoś naprostujecie moje myślenie.

Musisz sie oswoic z ta myslą !!! jeszcze bedziesz sie cieszyc;-)
No i jestem po usg. Niestety nie było jeszcze pęcherzyka. Gin mówi, że pewnie za wcześnie, że ciąża młodsza bo po zabiegu miałam tylko jedna @ i ciężko wyczuć kiedy byłaby następna. Ma brac dalej duphaston i za 10 dni następna wizyta.
Powiem szczerze, że droszkę złapałam doła po wizycie i pierwsze co to poszłam i kupiłam test. Zrobiłam i od razu 2 grube krechy ;-))

KOchana uszy do góry!!! bedzie niedługo pecherz i serducho jak ta lala;-)


ja miałam dziś zły dzień... nie chce mi sie o tym gadac ,a le musze sie ogarnac zeby fasoli nie denerwować!!! jutro bedzie nowy dzien:tak:
 
Dzięki dziewczyny za otuche ;-)
Ostatnia @ miałam 21 czerwca, i jakos sobie liczyłam że to będzie 5 tydzień i pare dni i dopiero dzisiaj jakoś dotarło do mnie że to 4 i 3 dni, więc wiem że jest mozliwe że nie będzie jeszcze pęcherzyka. Dzisiejszy teścik mi poprawił humor. Dostałam od ginki recepty i powiedziała że widzimy sie za 10 dni i będzie już cos widać ;-)
 
Karczaczek musi być dobrze :-)
Ja za to mam dzisiaj schizy, sutki dziś przestały mnie boleć, jeżeli znów będzie coś nie tak to zwariuje - 3ci raz :-:)-:)-(
Jedziemy z m na działkę do cioci, może nie będę myśleć...
Miłego dnia
 
reklama
kurczaczku sprawdź kiedy miałaś ostatni okres..ja miałam 4 lipca i w pon zaczynam 8 tydzień, więć cos nie tak chyba z ta twoja data:)

słońce mnie też raz bolą sutki, raz nie..raz mam mdłości, raz nie..mi się wydaje to normalne:) ciesz sie, że fasolka daję ci odpocząć:)

mnie dzis cos żołądek boli, chyba przesadziłam wczoraj z czekolada, której dawno nie jadłam.
 
Do góry