reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

jutro weekend, wszystko pozamykane! jedynie szpitale, ale czy ja cos zalatwie w szpitalu?

cala reszta badan :mocz, OB i inne skladniki morfologii w porzadku. Ale jesli EO to alergia lub pasozyty, to czy moje uczulenie na nikiel moze to wywolywac?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam.
Mam termin na 15kwietnia. Wczoraj widziałam pęcherzyk ciążowy. Za 3tyg. mam kolejną wizytę na której będę miała założoną kartę ciązy:D
 
syneczki u nas tez dzisiaj z rana lało i burza była a teraz pogoda spacerowa sie zrobiła, może i u was sie wypogodzi:)

kivinko a masz teraz jakąś reakcje alergiczna na ten nikiel? nie jestesmy lekarzami i trudno nam postawić diagnoze, moim zdaniem powinnaś sie uspokoić i albo pojechać do szpitala, albo czekać na wtorek.

nadia witaj:) gratulacje i powodzenia:)
 
mam, taka jak zwykle, kolczyki, sprzaczki od paska, zegarki - wszystko wywoluje reakcje alergiczna , ale to jest niezmienne od 5-6 lat
 
U mnie właśnie pada.Orientujecie ile się czeka na wynik badania poziomu beta hcg? Chcę jeszcze się upewnić przed wizytą u lekarza czy przyrasta.
Teściowa dzisiaj kazała mi przenieść wiadro z wodą,tzn.spytała się czy dam radę a ja że nie :-) Oni jeszcze nic nie wiedzą.Tylko Wy i mój E.Ja nie wiem ale ona chyba wyczuwa ciąże nosem :-D naprawdę bo w ciąży z Nati też jeszcze im nie mówiliśmy i wtedy to kazała mi przenieść skrzynkę z cebulą a tak nigdy nie każe mi nic dźwigać.Dziwne :-D
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe kwietnióweczki! Mam na imię Monika.
O tym, że jestem w ciąży wiem już od 07.08.2011r., następnego dnia potwierził ten fakt lekarz ginekolog. Od tego czasu czekałam niecierpliwie aż ktoś na forum na wątku głównym założy ten wątek a dziś przypadkiem rano w pracy zauważyłam, że wątek istnieje i ma już tyle stron. Ta ciąża to wielka niespodzianka, śmiesznie zabrzmi ale nie wiem jak to się stało :). Jestem już mamą prawie 3-letniej Oliwki i szczerze mówiąc nie zamierzałam powiększać rodziny. Córeczka to wcielony diabołek o twarzy aniołka. Jest kochanym dzieckiem ale bardzo absorbującym i ruchliwym, więc nie wiem jak ja sobie dam rade z 2 dzieckiem i to maleńkim. Nie wiem czy powinnam się przyznawać ale jak dotąd nie umiem się cieszyć z ciąży. Na pewno zganią mnie mamusie, które długo oczekiwały na cud albo straciły swoje maleństwa. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie życzliwe do swojego grona i jakoś naprostujecie moje myślenie.
 
Witaj :-) nie spodziewałaś się, zrozumiałe że nie skaczesz z radości w momencie gdy córka pochłania Twój cały czas spędzony po za pracą. Gwarantuję Ci że szybko nadejdzie taki dzień kiedy będziesz dumna z faktu że masz w brzuszku drugie szczęście :tak:

magda85 wypogodziło ;-) ale w dalszym ciągu tak duszno że kto wie co nas jeszcze czeka :baffled:

Biegnę na zupę pomidorową mmmmm ale głodna jestem:eek:
 
Witaj Nikaa-ja też mam takie same obawy co Ty jak poradzę sobie z 2 małych dzieci a mam córeczkę jeszcze młodszą od Twojej ale oboje z E.chcieliśmy aby była mała różnica wieku między dziećmi.I moja Natalka też jest strasznie absorbująca,wszystko mi wyciąga,tylko raczkuje wszędzie i broi :-) Dasz radę,nie Ty pierwsza i nie ostatnia będziesz mieć drugie dziecko a Twoja córcia będzie już duża dziewczynką jak maluszek się urodzi i na pewno będzie chciała Ci pomagać.
Zobacz jak moja już się przygotowuje :-D V160811_08.03.3gp - YouTube
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe kwietnióweczki! Mam na imię Monika.
O tym, że jestem w ciąży wiem już od 07.08.2011r., następnego dnia potwierził ten fakt lekarz ginekolog. Od tego czasu czekałam niecierpliwie aż ktoś na forum na wątku głównym założy ten wątek a dziś przypadkiem rano w pracy zauważyłam, że wątek istnieje i ma już tyle stron. Ta ciąża to wielka niespodzianka, śmiesznie zabrzmi ale nie wiem jak to się stało :). Jestem już mamą prawie 3-letniej Oliwki i szczerze mówiąc nie zamierzałam powiększać rodziny. Córeczka to wcielony diabołek o twarzy aniołka. Jest kochanym dzieckiem ale bardzo absorbującym i ruchliwym, więc nie wiem jak ja sobie dam rade z 2 dzieckiem i to maleńkim. Nie wiem czy powinnam się przyznawać ale jak dotąd nie umiem się cieszyć z ciąży. Na pewno zganią mnie mamusie, które długo oczekiwały na cud albo straciły swoje maleństwa. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie życzliwe do swojego grona i jakoś naprostujecie moje myślenie.

nikaa gratulacje:) napewno nadejdzie czas, że będziesz szceśliwa że jesteś w ciąży:)
nie wiem czy cie to pocieszy, ja mam synka 20 miesięcznego i bliźniaki w brzuchu..do tego musze leżeć..laski ja ciągle jestem w szoku..naprawde..

Witaj :-) nie spodziewałaś się, zrozumiałe że nie skaczesz z radości w momencie gdy córka pochłania Twój cały czas spędzony po za pracą. Gwarantuję Ci że szybko nadejdzie taki dzień kiedy będziesz dumna z faktu że masz w brzuszku drugie szczęście :tak:

magda85 wypogodziło ;-) ale w dalszym ciągu tak duszno że kto wie co nas jeszcze czeka :baffled:

Biegnę na zupę pomidorową mmmmm ale głodna jestem:eek:

o kurde pomidorowa:)!!

Witaj Nikaa-ja też mam takie same obawy co Ty jak poradzę sobie z 2 małych dzieci a mam córeczkę jeszcze młodszą od Twojej ale oboje z E.chcieliśmy aby była mała różnica wieku między dziećmi.I moja Natalka też jest strasznie absorbująca,wszystko mi wyciąga,tylko raczkuje wszędzie i broi :-) Dasz radę,nie Ty pierwsza i nie ostatnia będziesz mieć drugie dziecko a Twoja córcia będzie już duża dziewczynką jak maluszek się urodzi i na pewno będzie chciała Ci pomagać.
Zobacz jak moja już się przygotowuje :-D V160811_08.03.3gp - YouTube

haha..musi jeszcze troche potrenowac córa, bo w pewnym momencie było gorąco, jak lala "wypadła" :)
 
reklama
kivinko ja bez sastanowienia poszłabym do szpitala,tam zawsze jest lekarz. Przecież nikogo nie zbawi jak przyjdzie i zerknie na Twoje wyniki,a Ty bedziesz spokojniejsza!

Witam kolejne kwietnióweczki,fajnie ze jest nas co raz wiecej :tak:
 
Do góry