reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Syneczki2-to masz mały ostry dyżur w domku ;-) tylko żebyś nam się też nie rozchorowała :no:
Nati śpi,ja wstawiłam pranie,obrałam ziemniaczki i przygotowałam filety z morszczuka.Mój E.nie zje nic innego w piątek niż ryba,no i mam buraczkową z wczoraj
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuluska daj ten link do łóżeczka!

Syneczki zdrówka dla chłopców! I uważaj żebyś sie nie zaraziła.

Martolinka no właśnie nie wypoczełam. Nie mogłam usnąć dopiero o pierwszej sie udało. A potem mi sie śniło ze byłam robotem wszyscy chcieli mnie zabić i po moim osiedlu jeździłam kombajnem.
 
Witam przyszłe kwietniowe mamusie;)

ja mam termin na ok. 2 kwietnia;) jest to moja pierwsza ciąża;) :-)

witamy:) i gratulacje:)

Nuluska daj ten link do łóżeczka!

Syneczki zdrówka dla chłopców! I uważaj żebyś sie nie zaraziła.

Martolinka no właśnie nie wypoczełam. Nie mogłam usnąć dopiero o pierwszej sie udało. A potem mi sie śniło ze byłam robotem wszyscy chcieli mnie zabić i po moim osiedlu jeździłam kombajnem.

haha jaki sen:) mi sie przedwczoraj sniło, że dwóch chłopaków mnie pobiło, az sie popłakałam przez sen!! mój J sie obudził i pyta czemu płacze;) haha
 
Znalazłam takie coś

Eozynofile, krwinki kwasochłonne (Eo) - ich podwyższony poziom (powyżej 4-5) może świadczyć o alergii lub o zakażeniu pasożytniczym. Ich zupełny brak obserwuje się w niektórych ciężkich infekcjach bakteryjnych, a podwyższenie poziomu - w okresie rekonwalescencji.
 
reklama
Do góry