reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

ja od 3 roku jestem na indywidualnym trybie wiec jezdziłam tylko na zaliczenia :tak:i powiem szczerze , ze nie brak mi zajec... o nie;-)

edit . kto wie moze fasola bedzie ze mna na obronie pewni pazdziernik/listopad zbierze sie komisja:)
 
reklama
przepraszam ze napisze tylko o sobie ale mam znow gosci:)

u lekarza bylam i: kosmowka sie zagaja, dzidzia rosnie, mam mala nadzerke ale uspokoil mnie ze to niegrozne, wracam do niego bo ma lepszy standard, nowe usg dzieki ktoremu widzialam i slyszalam bijace serduszko(u poprzedniego nie)


Też mam nadżerkę, najpierw miałam ją wyleczyć a następnie zajść w ciążę jak widać jest odwrotnie :-D i mój ginekolog stwierdził że nadżerka ciąży nie zagraża a nawet goi.
Szczęściara słyszała serduszko :-D ale Ci zazdroszczę :-D:-D:-D

myszko no popatrz i kolejna z terminem na 19 kwietnia
 
Ja też mam nadżerkę, miałam mieć wymrażaną zaraz po @, a że @ nie przyszła :-)A ginka nic nie powiedziała że tak wyszło;-)
 
Wpadam na chwilkę wieczorkiem

Witam serdecznie nowe kwietnióweczki :) bardzo wam gratuluję i trzymam kciuki abyśmy dotrwały razem szczęśliwie do kwietnia!

I szybko melduję że widziałam dziś na pięknego dzidziusia z bijącym serduszkiem :) CRL całe 9,6mm ) I słyszeliśmy już serduszko :) wg usg to 7t0d i tp wg dzisiejszego usg wychodzi jak z om na razie czyli na 4.04.
Poza tym wszystko jest ok, dostałam kartę ciąży, wykaz badań do zrobienia na następną wizytę czyli za 3 tygodnie.
Jestem już umówiona na usg genetyczne na 21.09.

A teraz zmykam spać bo zaraz padnę po tych emocjach ;)
 
Wpadam na chwilkę wieczorkiem

Witam serdecznie nowe kwietnióweczki :) bardzo wam gratuluję i trzymam kciuki abyśmy dotrwały razem szczęśliwie do kwietnia!

I szybko melduję że widziałam dziś na pięknego dzidziusia z bijącym serduszkiem :) CRL całe 9,6mm ) I słyszeliśmy już serduszko :) wg usg to 7t0d i tp wg dzisiejszego usg wychodzi jak z om na razie czyli na 4.04.
Poza tym wszystko jest ok, dostałam kartę ciąży, wykaz badań do zrobienia na następną wizytę czyli za 3 tygodnie.
Jestem już umówiona na usg genetyczne na 21.09.

A teraz zmykam spać bo zaraz padnę po tych emocjach ;)

Super :):happy:
 
Ja też muszę się pochwalić, że w końcu udało się zobaczyć pęcherzyk ciązowy :) Wprawdzie jeszcze nic w środku nie można było dostrzeć, ale na pewno na następnej wizycie wszystko będzie już widać i słychać. Najważniejsze, że zagrożenie pozamaciczną już daleko za mną. Następna wizyta za 3 tygodnie.
Gratuluje wszystkim potwierdzonym i witam nowe dziewczyny. Chyba moge założyc drugi suwaczek, przynajmniej oszacuje który to tydzień! :)
 
reklama
witam nowe kwietniowe mamy! Obyśmy spokojnie przezyly te 9 miesiecy!!!

Ależ Wam zazdroszczę dziewczyny,ze juz widziałyście swoje fasolki :-)
My mamy wizyte w przyszły wtorek i mam nadzieje ,że zobaczymy nasza fasolke i wszystko bedzie dobrze...
Tak na marginesie według kalkulatora ja tez mam termin na 19 kwietnia:-D Widzę ,że 19 to oblegana data ;-)
 
Do góry