reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam z rana dziewczynki ;-)

Już jutro moja wizyta i usg gdzie mam nadzieję podejrzymy pęcherzyk bo na serduszko jeszcze za wcześnie.

Slonce85 - moja ciąża tak jak twoja na potrzymaniu, jak tylko zrobiłam teścik. Też poroniłam w czerwcu w tym roku ;-(. Na zwolnienie też się wybiorę niedługo, ale pewnie po następnej wizycie jak usłyszę serduszko ;-).

Miłego dnia życzę
 
reklama
Nuluska gratuluje bijącego serduszka!!!

Neferetete fajnie ze podglądałaś fasolkę. A lekarz nie wyliczył Ci który to tydzień?

Dzień dobry

Patryk zrobił mi pobudkę o 7 . Wiercił sie i kręcił . Przytuliłam i poszedł spać a ja juz nie zasnęłam. Dzień mi sie dziś będzie dłuuuuużył. Na szczęście dziś jedziemy po południu po pilnować dziecików bratowej bo wróciła do pracy i nie ma kto dziś z nimi zostać. Jednym słowem domowe przedszkole:-)
 
Ale fajnie że co niektóre mogły już usłyszeć serduszka swoich fasolek. Ja miałam mieć wizytę w poniedziałek ale przełożyli mi na czwartek dopiero, jeszcze tyle czasu:(:( Ale może już też serduszko usłyszę??
 
Ciekawe kiedy nas podepną wyżej :-)
Czy wy też macie takie lekkie bóle jak na @ ?
paulusia2209-a masz termin na 24 kwietnia? to pewnie jeszcze za wcześnie na serduszko.Ja z Natalcia byłam w 7 tygodniu ale teraz mam zamiar iść tak w 6 tygodniu przed wyjazdem nad morze
Jedziemy 1go września,więc dobrze byłoby być pewną i nie pić piwka i uważać na siebie.No właśnie a co sądzicie o takiej dalekiej podróży? Mamy ok 434 km do przejechania
 
Ostatnia edycja:
Anussia ja miałam przez 1,5 tygdonia silne bóle jak na @ i do tego kucie jajnika. Przeszło i teraz czuje się rewelacyjnie:) ZNOWU rosnący brzuch będzie u mnie jedynym przypomnieniem że jestem w ciąży!!

witam wszytkie nowe kwietnóweczki!!
I Grautluję tym co widziały pecherzyki i słyszały serduszko!!
 
Ostatnia edycja:
Ciekawe kiedy nas podepną wyżej :-)
Czy wy też macie takie lekkie bóle jak na @ ?

Własne pisałam po raz kolejny do moderatora z prośba o podpięcie.

A bóle też miałam piez pierwsze 2 tygodnie, teraz przeszły, mi gin powiedział że to zeniezbyt dobrze jak tak boli, że mozan sobie wziąć na to nospę, choc ja osobiście wolałam nie brać żadnych tabletek.


Mam pytanie, czy macie jakiś sprawdzony balsam do ciała na rozstępy i takie sprawy? Bo nie chcę kupować w ciemno...
 
reklama
Witam,
I szybko melduję że widziałam dziś na pięknego dzidziusia z bijącym serduszkiem :) CRL całe 9,6mm ) I słyszeliśmy już serduszko :) wg usg to 7t0d i tp wg dzisiejszego usg wychodzi jak z om na razie czyli na 4.04.
Poza tym wszystko jest ok, dostałam kartę ciąży, wykaz badań do zrobienia na następną wizytę czyli za 3 tygodnie.
Jestem już umówiona na usg genetyczne na 21.09.

A teraz zmykam spać bo zaraz padnę po tych emocjach ;)

super wiesci:tak:gratuluje:tak:

Ja też muszę się pochwalić, że w końcu udało się zobaczyć pęcherzyk ciązowy :) Wprawdzie jeszcze nic w środku nie można było dostrzeć, ale na pewno na następnej wizycie wszystko będzie już widać i słychać. Najważniejsze, że zagrożenie pozamaciczną już daleko za mną. Następna wizyta za 3 tygodnie.
Gratuluje wszystkim potwierdzonym i witam nowe dziewczyny. Chyba moge założyc drugi suwaczek, przynajmniej oszacuje który to tydzień! :)

nefretete gratuuje Tobie również:tak::tak:zobaczysz 3 tygodnie zleca szybko i serduszko usłyszysz:tak:
Tak na marginesie według kalkulatora ja tez mam termin na 19 kwietnia:-D Widzę ,że 19 to oblegana data ;-)
mam podejrzenie , ze suwak na 19 kwietnia sie zawiesił bo dziwnie to wszystko wychodzi:baffled:kiedy miałas ostatnia @?

Ale fajnie że co niektóre mogły już usłyszeć serduszka swoich fasolek. Ja miałam mieć wizytę w poniedziałek ale przełożyli mi na czwartek dopiero, jeszcze tyle czasu:(:( Ale może już też serduszko usłyszę??
mysle , ze jeszcze troche wczesnie:tak:ale bedzie piekny pecherzyk kochana:tak:

Ciekawe kiedy nas podepną wyżej :-)
Czy wy też macie takie lekkie bóle jak na @ ?Jedziemy 1go września,więc dobrze byłoby być pewną i nie pić piwka i uważać na siebie.No właśnie a co sądzicie o takiej dalekiej podróży? Mamy ok 434 km do przejechania

tez czekam az nas oficjanie podepna :tak:
mysle , ze smiało mozna podrozowac. Rób czeste postoje zeby nie znajdowac sie przez dłuzszy okres czasu . Pochodz sobie ., krazenie wroci do normy i dalejw trase:tak:

Mam pytanie, czy macie jakiś sprawdzony balsam do ciała na rozstępy i takie sprawy? Bo nie chcę kupować w ciemno...

juliana powiem tak . Jezeli masz predyspozycje do rozstepów to i tak bedziesz je miec. Ja smarowałam sie cała ciaze i teraz wygladam mimo tego jak zebra. Niektóre kolezanki nie smarowały nic i sa gadziutkie jak przed ciaza. Smarowanie na pewno nie zaszkodzi a bedziesz miec spokojne sumienie , ze "zrobiłas wszystko":tak: i chyba najlepsza jest zwykła oliwka:tak:

Zaraz ruszamy na spacerek , zamarynowałam karkóweczke mmmm jakie zapachy:tak:
ech jak ten czas sie ciagnie . Odliczam dni do wizyty , ale wiecie o czym mówie:-p
 
Do góry