reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej dziewczyny, dziś pół dnia netu nie miala wchdzę a tu taaaaki news!!!
reniuszku - trzymam kciuki, ale Maksiu się pospieszył!!! Ale zaskoczenie, oby poród był szybki i do zniesienia, trzymaj się tam!
ziewaczka - Ty chyba będziesz następna, a co do krwi w śluzie - mój ginek mi mówił, że jak coś takiego zauważę to mam do szpitala jechać, więc może dobrze by było sprawdzić czy wszystko ok?

no proszę to się zaczęło na dobre!!!
Mam pytanie - która byłaby chętna do przekazywania informacji w razie mojego porodu? Odezwę się na priva:-)
 
reklama
no sypiecie nam się laski:)))
Reniuszek czekamy na wieści... jakoś szybko, no ale termin w miarę bezpieczny więc wszystko będzie ok:-)
Ziewaczka: jak tam sytuacja na froncie????

Ja dziś zęba złamałam:angry::baffled::angry: i mam nadzieję że uda mi się go poskładać przed porodem...u mnie sygnałów brak, mam skurcze nieregularne... normalka, dużo wydzieliny takiej białej... chyba też normalka i takie rytmiczne uciskanie czasem na szyjkę...to chyba główka napiera, no i poza tym, że łapię coraz większe stresy i z mężem nadal topór wojenny odkopany to ogólnie git majonez k***;-):-)
 
Murka dobre pytanie ja tez szukam chetnej do przekazywania info :unsure:bo jak ostatnio sprawdzalam to w szpitalu z netem ciezko...
 
Kivinko nosz kurde, a niewiele brakowało, też rodziłabym w wojewódzkim w BB... a tam taka fuszerka... strasznie to przykre, w jaki sposób traktuje się pacjentki... trzymaj się dzielnie!!! (wysyłam Ci priva zaraz)

Reniuszek szybkiego i łatwego porodu! a to ci niespodzianka! :)

Murka, andzik możemy dokonać wymiany kontaktów, bo ja też szukam kogoś do przekazywania wieści :)

O jakże mnie długo nie było na głównym wątku!!! Ha!!! :-D
 
kivinko kurcze nie zostaje Ci nic innego jak być dobrej myśli.. postaramy sie sciagnac dla Ciebie jak najwiecej pozytywnej energii i wszystkie bedziemy zaciskac kciuki za Ciebie i Emilke..! :* bedzie dobrze .. :tak:

ciagle mysle o Reniuszku - czy juz ma Maksia..? achhh :):):)

lene mi tez sie krusza zabki w ciazy.. ale odpukac nie jest najgorzej ;)

ja chętnie podjelabym sie zadania przekazywania informacji, ale boje sie ze mam takie dni ze nie pamietam jak sie nazywam, a za chwilke przeprowadzka to w pole sajgon :szok:
 
Witam po przerwie!
Wczoraj wieczorem wyszłyśmy ze szpitala, mała po serii badan i złagodzeniu objawów mononukleozy miała wyjsc do domu w poniedziałek ale złapała rotawisrusa :no: . Wykończone jestesmy w domu. Nie nadrobie na pewno, bo dom zapuszczony, ja na ostatnich nogach, skurcze już dosyc silne, no i córka jeszcze nie najlepsza, bo organizm nie doszedł do siebie.

Widze tylko ,ze zaczyna sie dziac na kwietniówkach. Nadeszdł nasz czas. Ja na dzis byłam umówiona z lekarzem na jego dyżur, ale przez ten nasz szpital jeszcze czekam. Oby jeszcze z tydzien wytrzymac, zanim mała dojdzie do siebie.
Buziaki w brzuszki.

reniuszek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
No to zaczeło sie na całego :) Reniuszek w ogole wyskoczyła przed szeregi :) Maksymilian chce poznać ciocie z BB :)
To czekamy na Was!
murka, andzik, madziaka jak tylko bede mogła i nie bede w szpitalu to przekaze wszystkim inf na forum :)

lene krótko mówiąc - nudno nie masz...
 
jeju, was zostawic na 12 godzin i mam lekture na pol dnia :-D
Sonisia, Reniuszek-ja tez polecam ten cetaphil, jest bardzo dobry, a poza tym to tylko krem nawilzajacy stosuje i poki co mam ladna skore ale wiem ze to czesciowo zasluga hormonow ciazowych, przy Alusi tez mialam ladniejsza cere. Zobaczymy jak bedzie po porodzie.
Bunny-sliczny maluszek :-)
Sonisia-jakis czas temu pytalas czy nasze maluchy tez maja czesto czkawke, przez ta ilosc postow zapomnialam napisac ze np. ja tak mam :-) Mlody napiera na szyjke, boksuje pecherz i czesto ma czkawke co sie objawia takimi regularnymi podkokami brzucha w tym samym miejscu :-)
Co do starych ciuchow-ja mam to samo, jak tu przyjechalam bylam znacznie szczuplejsza i mam mnostwo ciuchow za malych jeszcze z Polski ale po malu oddaje siostrzenicy-te najmniejsze juz w zaszlym roku poszly do Pl, sa w idealnym stanie wiec szkoda wyrzucac. No i tak sie wozimy z siostra w obie strony Ameryki, hehe ona mi podsyla po swojej corce co ladniejsze dla ALusi :-)
Gagnes-ja tez sie zastanawiam nad tym brzuchem wczoraj na wizycie dowiedzialam sie to co w zasadzie moze wszedzie wyczytac-latwosc w oddychaniu, wieksze trudnosci w chodzeniu
Reniuszek-zaciskam kciuki jak moge !!! A teraz sobie mysle ze dziwny zbieg okolicznosci, dzis o 2-3 w nocy w ogole nie spalam lazilam po domu jakis niepokoj czulam nawet nie chcialam odpalac komputera a Ty w tym czasie mialas akcje z wodami...
Andzik pisze:
Dziewczyny nie panikujcie tak przeciez reniuszek od poczatku miala problemy z ciaza i to nie znaczy ze zaraz wszystkie z konca kwietnia zaczna rodzic
rofl.gif

To sie zgadza, spokojnie, nie jedna jeszcze urodzi w maju...szczerze mam nadzieje ze to nie bede ja ale wczoraj mnie w klinice tak nastawili ze chyba dlugo tu bede z wami w dwupaku...
Kivinko-trzymam kciuki, tyle spokoj nas moze uratowac, odpoczywaj jak najwiecej i faktycznie moze jeszcze jednak konsultacja u innego ortopedy-jakiegos zwyklego chociaz w przychodni?

A u nas spadl snieg :rofl2: po takich cieplych dniach...oczywiscie sie nie utrzymal bo jest +7 stopni ale jednak mloda wyskoczyla z tatusiem na dwor i probowali lepic balwana i rzucac sie sniezkami, hehe. Wrocila cala mokra bo to taka ciapa a nie snieg z prawdziwego zdarzenia ale ciesze sie ze sie dotlenila :-)
 
reklama
Kurcze teraz to sie dzieje na poważnie!! :D Cały czas mam wrażenie,że poród mnie nie dotyczy a dostane Małą w prezencie od św Mikołaja:)
Reniuszku trzymamy za Wasz kciuki! Jesteś silna-dasz rade!
Ps. Dziś byłam u lekarza i mam 8. grzybicę.. Lekarka mi powiedziała, że jeżeli będe rodzić z grzybicą krocze mi się nie zagoi i będe miec zakażenie :((
 
Do góry