reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kliki a masz jakies objawy tego grzyba czy gin ci powiedzial ze masz? Bo mi polozna kazala dzwonic po recepte jak bede miala grzybka tylko dopoki nie swedzi to nie jestem w stanie stwierdzic czy go mam:eek:
Mamamia wspolczuje przejsc mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej:tak:
Pauletta co to za podly humorek?
Dziewuchy wiecie cos o Magdzie i blizniakach,miala miec dzis wizyte i cos sie nie odzywa, byc moze rano przywitamy kolejne maluchy?
Ma ktos wiesci od reniuszka?
 
reklama
izka za każdym razem brałam jeszcze lactovaginal :( ja po prostu mam chyba idealne srodowsiko dla grzybów hehe.. :(
andzik swędzenie ogólne, pieczenie po stosunku, a teraz tylko miałam małe upławy ale ginekolog po "zajrzeniu" potwierdziła moje obawy (śluz)
 
jestem padnieta :(

na budowie zgrzyty z panelami, więc nie są jeszcze założone.. dopiero wróciliśmy z eMkiem, on oczywiście w złym humorze ze musieliśmy jechać tyle zeszło (ręce opadają......) a mnie wszystko boli :(

jutro tez dzien w biegu, rano emka do pracy odwoze, potem na chwile do domu sie ubrać i umyć, następnie do slusarza dorobić rurę od duszy orysznica (eMek taki wysoki ze prysznic miałby na równi z twarzą :/) potem do siostry zając sie siostrzenc i przejrzeć ciuszki, potem na budowę a potem chyba do łóżka odespac..

ale dzisiaj doszła do mnie budka i pokrowiec siedziska na spacerowke i wygladaja jak nowki sztuki..!!!!! :happy::happy: teraz jeszcze wozek i bedzie cacy :tak:

myślami jestem cały czas z Reniuszkiem i Maksiem, więc sorry girls ale nie odpisze każdej z osobna :*
Spijcie spokojnie..!
 
witajcie porannie!
Sa jakies wiesci od Reniuszka? Ma z nia ktos kontakt?
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace i potrzebujace :-)
 
kiki ja dzis wieczorem mam wziac ostatnia globulke antybiotyku na grzyba, juz po 3 tabletkach bylo dobrze, tyle ze wiadomo-trzeba brac do konca zawsze, mi gin nie powiedzial nic takiego ze moga byc przez to problemy w pologu, na wszelki wypadek mam jeszcze mozliwosc pozyczenia od mamy clotrimazolum jakby mnie nagle zlapalo po raz drugi, bedzie dobrze, raz dwa sie wyleczysz:)
mamamija ehh masz pecha z ta corcią, ale chyba masz meza i jakas rodzine jeszcze pod bokiem, niech Cie odciaza troche, w koncu juz na samym rozwiazaniu jestes, ale juz niedlugo odpoczniesz, chyba ze u Was tez daja dziecko od razu po porodzie to zajmowania sie...
wczoraj mialam takie skurcze ze darlam sie jak opetana i jak stwierdzilam ze to chyba juz sie porod zaczal to skurcze ustapily, chociaz z kazdym dniem ich coraz wiecej, ehh zeby nie bylo tak ze jednak urodze po terminie albo mi cesarke zrobia z braku akcji porodowej:-D
 
Dzień dobry:)

Ciekawe jak tam reniuszek i maksymilianek...mam nadzieję, że wszystko OK i że już są razem:-)
A tak poza tym od rana śliczna pogoda dzisiaj za oknem (chociaż jeszcze przed chwilą była mgła), także mam nadzieję, że ostatnia partia ubranek wyschnie ładnie i zacznę akcję prasowanie:no:
Zaraz lecę na pocztę, bo wczoraj chyba przyszły naklejki, ale listonosz chodził, jak siedziałam w szlafroku, więc teraz mnie czeka z pół godzinki w kolejce:confused: a potem do sklepu, bo biednemu kittenowi skończyła się karma i zapomnieliśmy kupić:zawstydzona/y: może jeszcze wytrzyma godzinkę :-D
sonisia - nie szalej tak:no: miałaś odpoczywać:tak:
kliki - współczuję grzybka; mam nadzieję, że uda Ci się szybko pozbyć tego świństwa...

Buziaki i miłego dnia wszystkim brzuszkom :-D
 
mama_mia dobrze, ze juz w domku! Wracajcie szybko obie do formy!

darucha jacy Wy dzielni jestescie :)

Lene udało się coś zdziałać z zębem?

ziewaczka pewnie teraz Twoja kolej :)

bunny jak miło, ze sie odezwałaś! Tobie czas tez tak szybko zleci jak i nam i razem bedziemy cieszyc sie skarbami naszymi :)))

poranna dawno Cie nie było, ale widać lepszy sajgon masz. Obyś ogarneła wszystko :)

sonisia miałaś się oszczędzac! Szybko pozałatwaij sprawy i kładz sie do wyrka z nogami w górze :)

kiki zdazysz sie pozbyć tego paskudztwa! Dasz rade!

Dzisiaj spałam az do 6.40 :szok: wow! Pare planów na dzień, ale postaram sie mało intensywnie.

Co jest z magda??? Mma nadzieje, ze wszytsko ok!
 
cześć brzuszki,

ja zaraz wszamie sniadanko i będę realizować plan dnia :)

ale za oknem z 13 st, słońce jak latem więc jest tak pęknie, ze chce sie żyć.....! :):):):):):)
niesamowite jak ta pogoda wpływa na nastrój :happy:

Karina a jednak u nas pogoda nie na zmianę :D
 
Witajcie,

M od wczoraj działa na mnie jak płachta na byka.. grrr.. dobrze , ze jest w pracy.
Pomidorówka powoli dochodzi więc obiadek z głowy. Planuję dziś trochę posprzątać , bo na grzejnikach kocie futro zaległo a dawno tam nie zaglądałam.
Dobrze , że słońce świeci to mały na dworze się wyszaleje
yes2.gif
 
reklama
witajcie.

Ciekawe co tam u reniuszka? Ma może któraś jakieś wiadomości? Jako pierworódka to w sumie mogła jeszcze nie urodzić jak rodzi sn.

A ja wyjęłam wczoraj torbę w którą się spakuje i muszę ją uprać dzisiaj.
Przejrzałam reczy dla synka i się okazało że mam bardzo mało śpiochów 3 czy 4 pary to chyba za mało;/ i muszę się wybrać na miasto żeby kupić;/

Może w końcu jutro spakuje torbe:)
 
Do góry