reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
julianna chyba masz racje.. ale mam taki sentyment do tych szmat ze szok ! :szok::szok::szok:
a zostala mi szafa u gory z ciuchami na codzień ...nie mam siły :/

juz widzę minę emka jak to zobaczy - chyba dostanę roczny zakaz kupowania nowych :D:D:D
 
Hej dziewczynki:) Cos mi sie wydaje ze chyba szyjka mi sie zaczela skracac... coraz blizej godziny zero
Co do Reniuszka no to mega zaskoczenie, miala termin na ponad 3 tyg po mnie a tu juz wody jak z wiadra ojoj! z kolei na sytuacje kivi to brak slow, niech ktos z rodziny zadzwoni do NFz i spyta jakie ma prawa w takiej sytuacji, bo z mlodziutkiej dziewczyny zrobia kaleke i jeszcze sie niewyobrazalnie nacierpli przy porodzie sn, oby chociaz byla mozliwosc zzo, przeciez tak nie mozna podchodzic do zwierzat, a co to mowic do ludzi!
 
Reniuszku trzymamy kciuki oby wszystko dobrze poszlo&&&&&&&&
Gagnes nie wiem kochana jak to jest do konca z tym obnizaniem brzuszka u mnie juz od miesiaca wszyscy mowia ze ni opadl a ja roznicy nie czuje moze troszka wiekszy ucisk na dole z oddychaniem problemow nie mialam wiec nic sie nie zmienilo:eek:
Biedna kivinko oby jednak nie musiala rodzic Sn jaja jakies normalnie, a czy w takiej sytuacji to nie ona powinna wybierac?:angry:
Dziewczyny nie panikujcie tak przeciez reniuszek od poczatku miala problemy z ciaza i to nie znaczy ze zaraz wszystkie z konca kwietnia zaczna rodzic:rofl2:

U nas dzis leniwie, rano byla polozna i mam juz plan porodu i zzo zamowione:-p Pocieszyla mnie ze raczej przed terminem nie urodze wiec git. Pogoda niezla chociaz nie ma sloneczka to cieplutko tak wiec bujam sie z praniem jeszcze 2 pralki mi zostaly...
 
Reniuszek – o rety!! Chwilę mnie nie było, a tu takie newsy… POWODZENIA !!!
sonisia – ja też mam problemy z zakładaniem skarpetek…masakra; powodzenia z odgrzebywaniem się spod sterty ciuchów:-D
kasia – nie ma szans na prasowanie dzisiaj:no: robię właśnie sernik na zimno, ale mi coś nie idzie:-(
kasia, sonisia, yoannica – dołączam do klubu:-D
g_agnes, kasia – u mnie było widać, że brzuszek po prostu tak jakby niżej się zaczynał pod piersiami:-D i w sumie nawet mąż zauważył, że inaczej wygląda; i to na pewno przez to łatwiej się oddycha:tak:
 
Ziewaczka masz jakieś objawy,że sądzisz że szyjka się skraca??? Pytam ,bo mam problem od 32 tyg z szyjka ( lekarz mówi,że się skraca ) i zastanawiam się czy są jakieś objawy z których można wywnioskować skracanie się szyjki... Miałam o to zapytać lekarza,ale jakoś wyleciało mi z głowy.Mieszkam w Irlandii i tutaj jest troche inaczej.
 
Witajcie,
dzisiaj już wiosennie na całego:tak:spędziliśmy z małym chyba ze 3 godziny na placu zabaw - aż chce się żyć

Reniuszek powodzenia!!:tak:
 
ziewaczka a na kiedy termin..?

karina wydostalam sie spod tych szmat.. jeszcze ostatnim wysiłkiem wdzucilam pranie z butami emka, bo pogoda jest przepiękna...! lato normalnie :):):)

andzik masz racje, ze spodziewaliśmy sie wcześniejszego rozwiązania u reniuszka, ale ostatnie dni (zeberka, kivinko) uzmysliwily nam ze naprawdę ten czas zbliza :tak: :)

zaraz wciagne pierogi z jaodami (mrożone ;) i do pracy ..

a co u Was?
 
reklama
sonisia - mmm pierogi z jagodami... mniam, mniam;-) widzę, że u nas pogoda na zmianę - jak u Ciebie ładnie, to u nas brzydko:) bo dzisiaj w krk pochmurno:-D
 
Do góry