reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Reniuszek – Powodzenia!! Trzymam kciuki za szybki i mało bolesny poród!!!! Jestem w szoku bo jesteśmy na tym samym etapie ciąży a ty już rodzisz!!!!:szok:
sonisia – zakładanie butów i skarpetek to męka wykręcam nogi na boki ale nie jest łatwo:tak:
g_agnes, kasia, karina – z opadający brzuszkiem to mi przyjaciółka powiedziała, że jak zmieszczę dłoń na płasko pod piersiami to znaczy że się obniżył.
A z Kivi to też jestem w mega szoku, zasada lepiej zapobiegać niż później długo i kosztownie leczyć nie działa chyba w tym szpitalu!!!! Zamiast pomóc dziewczynie w cierpieniach to jeszcze nowych zmartwień jej dodają, bardzo jej współczuję.

A ja mam lenia, jest piękna pogoda na zewnątrz a mi się nawet nie chce ruszyć na spacer, po części jest to spowodowane tym że nie mam co na siebie założyć :( Ale ogarniam zaległe sprawy teraz więc nie jest tak źle:)
Ogarnął mnie lekki niepokój że godzina 0 może w każdej chwili nadejść a ja nie jestem do końca przygotowana do tego, jeszcze tyle spraw na głowie...ech ale może być też tak że urodzę w maju bo mam termin na 25 kwietnia:) kto to wie chyba tylko nasze szkraby w brzuszku:)
Buziaki:)
 
reklama
kliszka mam różowy śluz, a to ponoc taki obiaw skracania sie szyjki i rozwierania przed porodem, ze sluz juz jest zabarwiony troche krwią, przy duzym skracaniu sie szyjki moze byc nawet troche krwi takiej normalnej, jak lezalam na patologii to dwie co ze mna lezaly najpierw mialy rozowy sluz, potem troche krwi i za kilka godzin wody im odeszly i zrobilo sie male rozwarcie, ale zaznaczam ze ekspertem nie jestem i pewnie u kazdej kobiety moze byc inaczej
sonisia mam termin na 4.04
 
Ziewaczka dziękuję za wyczerpującą odpowiedz.Ja przed pierwszym porodem nie miałam żadnych objawów skracającej się szyjki,dopiero jak zaczął odchodzić mi czop to tak jak mówisz miał zabarwienie różowawe i po 2 dniach urodziłam synka :) także u Ciebie to już pewnie kwestia godzin :) Trzymam kciuki :-)
 
Kivi- a nie byłoby dobrze skonsultować tego z jeszcze jakimś ortopedą? Jak dla mnie ginekolog nawet jeśli jest ordynatorem nie powinien mieć ostatniego zdania w sprawach ortopedii...tak, czy inaczej odpoczywaj teraz i nie ruszaj się za dużo. Buziaki.
 
Kivinko a juz myslalam ze nie wrocisz sama :) trzymaj sie cieplo

Reniuszek powodzenia!!! Jestem w szoku bo obie termin mialysmy na 27 Kwietnia, czyli dzidzia sie wykluwa 5 tygodni przed termonem! 3mamy mocnko kciuki.

A ja dzisiaj wpadlam pogadac z szefem do firmy i sie dowiedzialam, ze laptopa jednak musze oddac...wiec czeka nas wydatek w weekend na zakup nowego :(
Pogoda piekna pierwsze pranie sie suszy, a mi chyba cisnienie spadlo bo sie jakas slaba czuje, wiec ide polezec.

Buziole brzuchole :*
 
ziewaczka no proszę, moze faktycznie juz tuż tuż :)

kivinko kurcze, a byłam pewna ze juz wrócisz z Malutką..! :) tak jej dobrze u Ciebie ze sie nie spieszy?

jak piszą dziewczyny, moze dobrze by było żebyś skonsultowala to z jakims lekarzem, to trochę duże ryzyko..

emilia jeszcze masz czas! reniuszek spodziewała sie wcześniejszego porodu - i tak jest dzielna ze wytrzymała tak długo :tak:

szkoda ze laptopa musisz oddać :(

a ja jadę wlasnie do pracy (autobusem!) a wieczorem jedziemy z eMkiem zobaczyć jak fachowcy kładą panele .. :happy: buziaki!
 

Reniuszek
trzymaj sie kochana , myslami jestem z Tobą !!!!!!!!! :szok::szok::szok: Oby szybciutko i bezbolesnie w mioare poszlo trzymam mocno kciuki !!!

Kivinko qrcze to juz mogli Cie nie wypuszczac :tak: i moze jakos przyspieszyc ten poród bo faktycznie rozejscie lonowe to nie sa przelewki a im mniejszy dzidzius to mysle ze byloby latwiej . Jakis osiol ten orydynator , zwlaszcza ze tak malutko Ci juz zostało do konca .

...ehh to tyle , wieczorkioem zajrze cos wiecej napisze bo teraz to sajgon straszliwy :tak:
 
Wow ziewaczka to pewnie ty bedziesz nastepna. Kciukole zeby wszystko poszlo dobrze&&&&&&&
Kivinko w szoku jestem ze cie wogole wypuscili:szok:a czy w zwiazku z tym ze porod moze byc bolesniejszy to to nie jest wskazanie do zzo?
 
Ahhh Kivinko co za beznadzieja, ale mam nadzieje ze strasznie nie bedzie i jakos dasz rade, a moze cos sie zmieni i jednak bedzie cesarka...
 
reklama
kivinko - no to nieciekawa sytuacja z tym zzo; ale może tak jak pisze andzik coś się zmieni i jednak będziesz miała cc; a teraz duuużo odpoczywaj i już nie sprzątaj ;-)
Emilia - bardzo dobrze, że laptopa musisz zwrócić, przynajmniej będziesz o dzidziusiu i Sobie myślała, a nie o pracy:-) ja już nawet teraz nie prosiłam o kompa:tak:
 
Do góry