reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej dziewczynki :-)
Czytam Was dzisiaj ale nie mam jakoś weny do pisania.E.o 13 pojechał na zawody strażackie i nie wiadomo o której wróci.Mówił że na 18 ale znając jego to pewnie później :-( Od rana przygotował wszystko do zalewania podłogi w kotłowni,ciekawe kiedy zaleje,musimy kupić piec bo tu dziś u nas w domu tylko 14 stopni brrr
 
reklama
dziewczyny czy ja zwariowałam???:szok: leżałam sobie na łóżku i sobie pukałam po brzuchu i wydawało mi się że ktoś mi dwa razy oddał:-D:szok: ???
 
Anusia-niech Twoje chłopisko prosto z tych zawodów zapiernicza po piec, w 14stopniach siedzieć???Mnie lekarka kazała hartować moją córkę, bo ciągle chorowała i fakt, że ona śpi w zimie w 16stopniach-ale to jest tylko do snu(otwieramy okno i wyłączamy kaloryfer). Nie wyobrażam sobie siedzieć cały dzień w takiej temp., przecież to się zaraz odechciewa wszystkiego jak człowiekowi zimno:-(
Agata89-ja sobie to tak tłumaczę, że moja babcia to taka przedwojenna dama, nie wiem nawet czy chociaż mój dziadek ją widział bez makijażu-chodzi o sam fakt, że w tym wieku jej się jeszcze chce malować i elegancko ubierać,a ja się nieraz z rana zwlekę i ani o makijażu nie pomyślę, po prostu mi sie nie chcee...
Robaczek25 - MUSISZ w siebie wierzyć, powtarzaj sobie po 100 razy dziennie "Robaczek jest piękny i seksowny";-), zobaczysz jak będziesz powtarzać to z przekonaniem, to w końcu wiara przyjdzie do Robaczka:tak::tak::tak:. Poza tym rozmiar 42 to nie jest rozmiar dla puszystych, Stokrotta ma rację (chyba założę funclub Stokrotty, bo już dzisiaj chyba trzeci raz w pełni się zgadzam z Jej wypowiedzią:-D)
Stokrotta-nie wypowiadaj na głos słowa "jelitówka", bo się boję potwornie:szok:, kuruj rodzinkę, niech nie sieją, bo dla Ciebie to by była masakra teraz (raz górą, raz dołem-nie wiadomo jak do kibelka podejść...)
Zeberka - a co Ty myślałaś, że tak można bezkarnie komuś w kółko pukać do domku?!:-)Zazdroszczę. Chyba też będę wieczorem pukać...
 
Ostatnia edycja:
Zeberka tez bym tak chciała. Zazdroszcze.
A ja nie wiem czy brzuchol to mam taki wielki z obzarstwa czy co. ale raczej nie ciazowy. Moj R mówi ze jak tak dalej mi bedzie dobrze szło to na własnym weselu łatwiej mu bedzie mnie przeskoczyc niz obejść... Ma tupet :/
 
zeberka-13 tydzien masz dzisiaj to na pewno nie zwariowałaś :-D
MamiDo-chodzę po domu w bluzce z długim rękawem,golfie i grubym swetrze i jeszcze mi zimno a moje dziecko chodzi w body z krótkim rekawkiem,dwóch bluzkach z długim i bluzie :-( na dworzu jest cieplej niż tutaj
 
zeberka gratuluje!
fajna taka "łaczność" z dzidziulcem, co?

anusia o matko tylko 14 stopni? az mi ciarki przeszły po plecach

stokrotta a kiedy kolejne ogladanie domku? fakt, twój m ma specyficzne poczucie humoru:tak: (odnośnie ze żona za dużo wypiła)

kamisia bardzo mi przykro

mamido
mnie to mój listonosz widział nawet w farbie na włosach, o koszulach nocnych nie wspomnę:zawstydzona/y:
 
zeberka-13 tydzien masz dzisiaj to na pewno nie zwariowałaś :-D
MamiDo-chodzę po domu w bluzce z długim rękawem,golfie i grubym swetrze i jeszcze mi zimno a moje dziecko chodzi w body z krótkim rekawkiem,dwóch bluzkach z długim i bluzie :-( na dworzu jest cieplej niż tutaj

To Was maz wychłodzi... Dzwon niech wraca i sie do roboty bierze!!! Bedzie git :) Bierz Natalke i kładz sie z nia pod kołderke i ogladajcie bajki :) razem zawsze cieplej i przyjemniej.
 
witajcie w słoneczną niedzielę:-) u mnie w końcu dobre samopoczucie od rana i od razu życie wygląda inaczej:-) wygrzebałam moje sznurowane botki na wysokim obcasie, brązowe rurki ( które pomimo tego, iż są w rozmiarze 34 okazały się całkiem wygodne) i dopasowaną koszulę w kratkę. mąż był początkowo zachwycony, ale po 200 m spaceru stwierdził, iż opóźniam marsz przez te moje obcasy:-) obiadek na mieście, lody przy fontannie, herbatka u znajomych i o dziwo bilans wymiotów zerowy:-) gdybym się tak czuła każdego dnia to dresiki byłyby mi obce:-) jutro wybieram się do gdańska na badania i przy okazji zahaczę o Galerię Bałtycką, rozejrzę się za jakimiś wygodnymi spodniami, leginsami i sukienką - to moje postanowienie na jutro:-) a dziś cieszę się każdą chwilą bez wymiotów:-) wszystkim życzę równie udanej niedzieli:-)
p.s.Zeberka ( o ile nie zwariowałaś ;-)) to gratuluję tak reaktywnego maluszka:-)
MamiDo - babcia do pozazdroszczenia:-)
 
Hej kochane :) Troszkę mnie u Was nie było ,ale czytam Was cały czas :) Muszę Wam się pochwalić ,że ostatnio była u mnie położna i słuchałam z mężem serduszka Naszego maleństwa :) ... Jestem taka szczęśliwa teraz czekam na usg !! Kochaane jestem szczęśliwa jak nie wiem piekny dźwięk./...
 
reklama
gosiek ale cię dawno u nas nie było:tak: mamido to twoja babcia to super kobietka-wszystkie takie powinnyśmy być :-) ale czasami się tak nie chce:-D anusia u mnie też strasznie zimno-mam na sobie dwie bluzki i sweter i najlepiej mi pod kocem :-D
 
Do góry