reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

No to ja dzisiaj też pozwoliłam sobie na ciążowe zachcianki i zjadłam pół słoika ogórków kisz.własnej roboty ale pycha.
A Wy macie jakieś smaki już ? Bo ja na pewno nie słodkie bo mnie muli (przed ciążą się objadałam słodkim) raczej w tą drugą stronę ale jeszcze nie jest to taki silne że muszę to mieć.

ja narazie nie mam zachcianek, bo mam wieczne mdłości:p ale ja tam nie wierze, w takie jakies mega zachcianki..nie wyobrazam sobie, żeby np J miał jechać do sklepu, bo sie sie cos tam chce;) ja wychodze z założenia, że teraz jest jakaś zachcianka, a za chwile przychodzi nastepna:)

Ja mam smaki caly czas na kwasne. Wczoraj to pragnienie bylo tak silne,ze otworzylam puszke tunczyka i polalam octem :zawstydzona/y:
Dzis otworzylam sloik ogorkow, ale oszczedzam, bo nie wiem kiedy dorwe polski sklep. I musze zrobic zapasy szczawiu w sloikach ;-)
A zamiast szczawiowej zjadlam garsc migdalow i kisiel. I chyba sie przespie, to moze potem zrobie ta zupke.
I musze do fryzjera sie umowic na jutro :-(

a czemu sie smucisz, ja marze o fryzjerze:)

witajcie nie bylo mnie bo bylam w szpitalu, w pon trailam z plamieniem, niestety w sobote poronilam,

bardzo mi przykro, trzymaj sie kochana.
 
reklama
marysia868
user-online.png
-przykro mi-
 
Marysia_ wiem co czujesz, dwa dni temu przeżyłam to samo ;(
Agatko_ Dziękuuuuuuję ! Mam nadzieję ze Zojcia będzie miała rodzeństwo wcześniej. :c
 
boże dziewczyny co to się dzieje....jeśli dobrze liczę to już 7 poronienie u nas....matko aż mi ciarki przeszły...dziewczyny tak mi przykro....:-(
 
martolinka- staram się rzadko wykorzystywać chustę, ale jak widzę syf w mieszkanku, a Ninka nie chce się sama bawić to ją biorę, jakoś z przyzwyczajenia w kieszonkę i śmigamy z odkurzaczem, a przeważnie jak jest trochę zmęczona to po 5 min pada i wtedy ją odkładam do łózeczka i na spokojnie kończę. Ale ona waży 9 kg ,a mi się wydaje ,że to i tak sporo :-D także 14kg to już solidny ładunek by był.
antuszka i marysia- dziewczyny przykro mi, oby teraz wszystko potoczyło się tak jak sobie życzycie
edytka78- ja mam może nie zachcianki ,ale preferencje, mięsa nie zjem, nie mogę nawet na nie spojrzeć ,bo mnie odrzuca, słodkie może i bym zjadła, ale jak zjem to mnie nieco mdli i średnio się wtedy czuję wiec unikam, najchętniej wcinam owoce i zupki i generalnie jakieś sałateczki i lekkie rzeczy :tak: z tego też powodu G ostatnio nie podobają się do końca obiady ,bo nie ma schabowego ani kurczaka :-D

A my właśnie wróciłyśmy z wyprawy z teściową, bo byłyśmy wybrać pierwsze butki dla Ninki i dostała je w prezencie :tak:strasznie fajny gest ;-) i później jeszcze skoczyłyśmy na lody i spacer po molo więc miło było :-)
A ja już nie mogę się doczekać wizyty w czwartek ...
A i jeszcze gratuluję kolejnej bliźniakowej mamie !:-) chyba mojej imienniczce zresztą;-)
 
antuszka i marysia bardzo mi przykro.....


ja miałam ostatni okres 4.07 i mam termin na 11.04

He he też ostatni okres miałam 4 lipca :-) tylko, że termin mam niby na 23 kwietnia, może dlatego że nie miałam regularnych cyklów:-)

Mnie dziś coś boli z prawej strony, jakby ktoś sobie ognisko urządzał, dobrze, że jutro wizyta, a jak będzie gorzej to wybiorę się na porodówkę do lekarza...dobrze, że mam teściową na piętrze co zawsze mi pomoże :-)
 
Marysia Antuszka bardzo mi przykro. Chyba wiem co czujecie.


Dziewczynki do piątku nie będę pisała na forum . Oczywiście będę was podczytywała bo nie wytrzymam. Trzymam za Was i za wasze dzieciątka kciuki by wszystko bylo dobrze.

Moja wizyta opisana na odpowiednim wątku.
 
reklama
Do góry