reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej Dziewczyny, czy wy też tak strasznie wymiotujecie? Powiem, że czuję sie paskudnie. W pierwszej ciaży miałam jedynie lekki mdłości, które trwały przez tydzień, a tu mnie wymioty i mdłości trzymają już trzeci tydzień... Co dziwne, strasznie mi brzuch wywaliło... a to dopiero 7/8 tydzień...
 
reklama
ja nie wymiotuje, ale mam mdłości. rano wzgedny spokój dopiero po południu sie zaczyna..
uważaj na wymioty, bo nasza julianna wyladowała w szpitalu, bo sie biedak odwodniła..spróbuj pić duzo.

ja miałam ostatni okres 4.07 i mam termin na 11.04 więc mysle, że twój termin też bedzie kwietniowy:)
ja też mam ciąże bliźniacza:) jest jeszcze darucha, więc juz jestesmy 3:D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczątka ma któraś z Was konto na facebooku?

Mam i ja :-)
Ja się witam po dłuższej nieobecności, mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta. Spędziłam 6 dni na patologii ciąży z powodu wymiotów i silnego odwodnienia. Teraz jest już lepiej, tylko mdłości zostały. Ciekawe doświadczenie taki pobyt w szpitalu, miałam okazję zoczyć 8 akcji porodowych:sorry2:, bez finału oczywiście, ale tak do skurczy co 3 min, potem zabierali rodzącą z naszego pokoju na porodówkę...doznania niezapomniane:eek:

Witamy u nas po przerwie. Dobrze, że już lepiej się czujesz i żeby już tak zostało.

Witam i ja.Mam 2 terminy i sama nie wiem który jest dobry.
1 termni-05.04.2011
2 termin-05.03.2011
Istna karuzela

Kurcze duża rozbieżność. Ale moja koleżanka miała podobnie, coś się jej przestawiło i w czasie kiedy powinna mieć @ miała dopiero owulacje i dopiero zaszła w ciążę. Jej lekarz trzymał się terminu z usg

a co robicie dziś na obiad?bo ja wysokokaloryczne obrzarstwo!!!:-D golonko ziemniaki ,pomidor z cebulką i oczywiście mega porcja mojego ukochanego majonezu:-D i jak tu potem dopiąć spodnie:-D

U nas pewnie pizza u znajomych bo na meczyk idziemy Polska - Niemcy.

wow co za zmiany - 2 tyg mnie nie bylo a tu przerzucili nas w końcu na góre!!!! Dziewczyny melduje się, że wróciliśmy wczoraj znad morza. Ja zostałam jeszcze po drodze na tydzień u mamy w Ostrołęce a K pojechał do domu robić kominek-bo nie potrzebni mu pomagierzy. Urlop udany, szkoda że tylko w Pl wszytko takie drogie:( Mi wywaliło bebzona , że od razu widać, że ciężarna sie toczy:) złapałam tylko stan zapalny i trochę sie martwię ale jak nie przejdzie to wybiorę sie tu do lekarza. Pamiętam któraś z Was tez miała?? i co przepisał lekarz?? Mam nadzieje ze u Was wszytko w porządku no i z fasolkami bo nie nadrobię wszystkiego:(

Super, że wakacje udane.

Ale piszecie...
Wybaczcie, ze ja nie pisze za duzo, ale po pierwsze strasznie zle sie czuje, czyt. mega-mdlosci, no i z tego powodu nie wlaczam zbyt czesto kompa, tak ze zaniedbalam mojego simsa na fb ;-)

Powiedzialam dzis mamie o ciazy (zreszta i tak sie domyslali). Dzidzius ma byc honorowym gosciem na weselu mojej siostry w lipcu ;-) no aby tylko byl, bo poki co czarne mysli mnie dopadaja, a eMek uspokaja, ze nic 2 razy sie nie zdarza. Wiem, ze stres mi teraz jest zbedny, ale..

Ha, a moja mama wymyslila, bym do Polski zjechala i tam ciaze prowadzila. No usmialam sie jak norka az mi sie mdlosci nasilily.

Milego popoludnia laseczki. Chyba sobie suwaczek strzele, skoro serduszko widzialam ;-)

Mamy to zawsze jakoś wyczuwają. I czekamy na suwaczek :-)

Ja z seriali telewizyjnych wkręciłam się w "na wspólnej" oraz "przepis na życie" i wcześniej oglądałam usta usta. Wiecie może czy będzie kolejny sezon?? Bo coś mi się wydaje że już nie a szkoda :-(
 
antuszka
user-online.png
kochana choć my się prawie nie znamy to bardzo Ci współczuje.Ja przechodziłam to samo z pierwszą ciążą.Mam syna 16 lat i teraz dopiero jestem w ciąży.
 
Piję dużo... choc tak naprawde to nie wiem ile tego we mnie zostaje... Najgorsze jest to uczucie mdłości jak nic nie zjem. Wiec zagryzam czymś lekkim, żeby mdłości minęły, po jakiś 15-20 min znów mdłości i oczywiście wymioty ... i to takie błędne koło... Jak nic nie zjem to wymiotuję, jak zjem, też wymiotuję... Względnie między 12-15 mam spokój heh.
 
reklama
Tadam! Mam nowy suwaczek :-) Za 2 tygodnie mam usg ciazowe to bede znala termin porodu (bo u nas liczy sie ten z usg) to podamdo listy. Chociaz i tak cc bede miala wczesniej.

Antuszka - bardzo Ci wspolczuje.

Jej! 3pary blizniakow :-)

Ale jestem glodna, mdli mnie jak zwykle, od jedzenia mnie odrzuca. Mam ochote na szczawiowa, ale u mnie strasznie leje i wieje i mi sie do ogrodu nie chce isc :-(
 
Do góry