reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

dobra dziewczyny ja znikam
czas umyć dziecko
potem siebie
i usiąść pachnącym na serialowy maraton: barwy szczęścia, m jak miłość a potem przepis na zycie
do przeczytania jutro
samych pozytywnych mysli i kolorowych snów
 
reklama
Przepraszam, nie zauważyłam wpisu Anuszki, mam nadzieję, że jest przy Tobie ktoś, kto będzie Cię tak długo i mocno tulił, aż poczujesz się bezpiecznie... wracaj do sił
 
magda85-gdansk : bliźniaki mnie ostatnio nie oszczędzają, nie miałam sił pisać, ale przyznam się, że podglądałam Wasze pogaduszki;-)i dołączam do grupy zakochanych w szczawiu;-)
 
o i coś mi się obiło o oczy na forum, iż mamy kolejną ciążę mnogę :-)gratuluję, choć nie pamiętam nicku szczęśliwej posiadaczki twinsów:-)
 
witam


marysia
strasznie mi przykro................ nie mogę zrozumieć dlaczego tak się dzieje.....:-:)-(
=======================

Edytka
ja nie mam jakichś specjalnych smaków, ale ja to ogólnie lubię i słodkie i kwaśne;-)
ale wróciła mi chęć na kawę i jak już ledwo chodzę to sobie robię taką lurkę z mlekiem;-)
Agata777

ostatnio zrobiłam pomidorową i pierwszy raz wyszła mi taka dobra że cały dzień chodziłam do gara jak to fajnie opisałaś:-D



mój syn chce mnie wykończyć dziś wstał po 5
baffled5wh.gif
 
Witam moje Kochane Kwitnioweczki.
Nie udzielałam sie zbyt duzo, bo miałam młyn. Wesele siostry (na któym o dziwo wytrzymalam prawie do 4 rano - starszą byłam). Nastepnego dnia poprawiny. A od nowego tygodnia przygotowania do swojego slubu. Ide dzisiaj chyba zamówie suknie ślubną, bo juz wybrałam - bardzo mi sie podoba. POza tym zaproszenia, kamerzyste i fotografa i pelno in nych dupereli...
Postaram sie odrobinke Wam odpisać, bo strasznie mnie załamało to co przeczytałam:

Witam wtorkowo. Mi niestety będziemy się z Wami żegnać, ale będę Was tu odwiedzała. :( Nasz Aniołeczek odszedł 2 dni temu :( Dostałam silnego krwawienia i mimo interwencji lekarzy w szpitalu nic się nie dało zrobić :( Trzymajcie się mamusie. Całuję brzuszki :*
witajcie nie bylo mnie bo bylam w szpitalu, w pon trailam z plamieniem, niestety w sobote poronilam,

Kurde.... Strasznie mi przykro :( Nie było mnie chwile a tutaj tam smutno sie zrobiło! Dziewczyny nie poddawac sie walczyc dalej!!! Trzymam za Was kciuki! i całuje mocno...

Dziewczątka ma któraś z Was konto na facebooku?
Posiadam takowe ;-)

Dziewczynki @ była u mnie ostatnio 29.06.2011,cykle mam co 30 dni.Mam ciążę bliżniaczą więc może dla tego są rozbieżności.W piątek mam USG.Pozdrawiam Was serdecznie

tez mam cykle co 30 dni a okres miałam ostatnio 10.07.2011. Termin powinnas generalnie mieć na 06.04.2011 mniej wiecej. Nie wiem skąd taka rozniezność moze to przez ciąże blizniaczą, której Ci serdecznie gratuluje!!! Az trzy ciaze blizniacze! Genialnie! :)))


Trzymajcie sie wszystkie Kobitki środowo!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczynki z rana ;-)

Ja też mam nadzieję, że dzisiaj już nikt nie będzie miał smutnych informacji.
Bunny i Mycha - trzymamy kciuki za wasze maleństwa i wierzę, że w piątek usłyszycie dobre nowinki, tak będzie zobaczycie :-).

Mnie się coraz bardziej nic nie chce, mdłości dokuczają, ale jestem twarda i na razie dojeżdżam do pracy :-).
Dzisiaj idę też na pogrzeb mojej koleżanki, będzie smutno, ale tak bardzo czuję potrzebę pożegnać się z nią i powiedzieć jej jaka była dzielna.

Miłego dnia życzę i całuski w brzuszki na dobry humorek :-)
 
Do góry