reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

MamiDo
user-online.png
ja też miałam 2 dni które przepłakałam ot tak bez powodu.Jutro będzie lepiej zobaczysz:-)
 
reklama
ejjj no co jest? przecież teraz miało być już tylko pięknie. Wchodzę i co czytam? co za felerny dzień. Starczy już, i tak za dużo kwietniówek straciłyśmy.
marysiu tak mi przykro...
 
Jagooodka - moja mama tez sie zorientowala sama juz 2 tyg temu. Po prostu zadzwonila pewnego dnia i zapytala jak sie czuje - tak z niczego, nigdy sie tak nie pyta bez powodu.. Moja mama tez miala fajny pomysl - zapytala, gdzie bede rodzic, bo jej zdaniem powinnam w Polsce.. Tyle ze ja tu mieszkam od ponad 8 lat, ale do niej jakos to chyba nie dochodzi. Nie wykluczam, ze kiedys wroce do Polski, ale przeciez trudno tak rzucic wszystko z dnia na dzien i wrocic do Polski..
 
reklama
Do góry