reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
antuszka
bardzo mi przykro.......:-:)-:)-(

======================
Julianna
dobrze że już wróciłaś i nie zazdroszczę przeżyć;-)
Agata777
strasznie duże rozbieżności:eek: ja miałam @ 1 lipca i mam termin na 8kwietnia więc jesteś kwietniówką jak nic a blędy przy pomiarze z usg normalna sprawa tym bardziej ze masz bliźniaki więc może są mniejsze niz pojedynczy dzidziuś
3 pary bliźniaków
biggrin.gif
ale super!
Syneczki
ja mam konto na fb
Zeberka
u nas w szpitalu na ginekologii jest tak samo, nie ma osobnej patologii ciąży i wszystkie kobiety razem, te po poronieniu powinni choć dawać na sale z kobietami które np przyszły na zabieg czy z jakąś chorobą a nie ciężarnymi, to jednak przykre, sama tak w pierwszej ciąży miałam, dobrze że poroniłam wieczorem a rano mnie na szczęście wypuścili bo bym zwariowała tak leżeć
a obiad to wczorajsza zupa ogórkowa i ziemniaki z pieczonymi skrzydełkami ale mi się marzy chleb z białym serem szczypiorkiem i ogórkiem kiszonym:-D i jak tylko zgłodnieję to robię takie kanapki:zawstydzona/y:
Dronka
witamy witamy:-)
 
mniam szczawiowa, ale czad:)
robaczku ja bym zjadła chleb ze smalcem i ogorem kiszonym;)
mertelek jedz ile możesz, napewno cos tam zostaje!!
agacina ja tez niedawno wstawiłam suwaczek:) gratki:)
 
robaczku ja bym zjadła chleb ze smalcem i ogorem kiszonym;)
No to ja dzisiaj też pozwoliłam sobie na ciążowe zachcianki i zjadłam pół słoika ogórków kisz.własnej roboty ale pycha.
A Wy macie jakieś smaki już ? Bo ja na pewno nie słodkie bo mnie muli (przed ciążą się objadałam słodkim) raczej w tą drugą stronę ale jeszcze nie jest to taki silne że muszę to mieć.
 
Ja mam smaki caly czas na kwasne. Wczoraj to pragnienie bylo tak silne,ze otworzylam puszke tunczyka i polalam octem :zawstydzona/y:
Dzis otworzylam sloik ogorkow, ale oszczedzam, bo nie wiem kiedy dorwe polski sklep. I musze zrobic zapasy szczawiu w sloikach ;-)
A zamiast szczawiowej zjadlam garsc migdalow i kisiel. I chyba sie przespie, to moze potem zrobie ta zupke.
I musze do fryzjera sie umowic na jutro :-(
 
reklama
Do góry