reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam nie nie wrocilam jak niunia zasnue to wejde na kompa i obiecuje sie xzesciej pojawiac z praca to jaja jak berety jak wam opowiem to po prostu kpina a nie szef.. Jestem z niunia na wychowawczym karmie piersia i dokarmiamy stalymi pokarmami niunia ma yrode iz jest dluga bo zaczynamy 80 tki nosic a wagowo powoli zblizany sie do 6.80kg
 
reklama
sorki za post pod postem ;-)

no wiec wczerwcu jak poszlam do pracy przedluzyc macierzynski o miesiac rozmawialam z szefem on powiedzial kilka zdan ogolnie nie podobalo mu sie to ze tylko do poczatku grudnia pracowalam... i ze on nie potrzebuje i niechce mnie i zebym najlepiej odeszla a wiem moglam sie sadzic wiec zamiast odchodzic dalam wniosek o 3 letni wychowawczy wiec jestem na wychowawczym i czekam na pieniadze z mopsu wniosek dalam ;-) maz haruje calymi dniami ale dajemy rade choc zostalo 200zl na koncie a trzeba sloiczki i pampersy kupic a daleko do 5.11 do wyplaty nastepnej ale damy rade ;-)
niunia zdrowa ;-) obudzila sie wiec cd pozniej ;-)
 
ajako jednak zdecydowałaś się na vojte ?? A do psychologa po co idziecie ?? Co macie napisane na skierowaniu ??

Kasiulka a ile Grzesio śpi ??
Moja Duszka niby nie łazi wszędzie ale też absorbująca bardzo , choć i tak mniej niż Borys w jej wieku :sorry:

Polak no widzisz , mój Borysław też tak ma . Osłuchowo czysty a kaszel taki jak by gruźlicę miał :confused2: Na wiosnę kaszlał tak chyba z dwa miesiące , żadne leki nie pomagały . Nie wiem czy to kwestia choroby czy po prostu przez zanieczyszczenie powietrza ( teraz zaczynają palić ) dzieciaczki tak długo kaszlą ... Mojego znajomego córeczka po każdej infekcji kaszlała około miesiąca - lekarka mówiła że ma prawo i że tego się nie leczy ...

Tunia szczepicie jutro Kubula ?? czy tak idziecie na kontrole ??

Atan
porażka z pracą i z tym pracodawcą ... Współczuje bardzo sytuacji ...

Przyszły mi dziś kaszki dla Iduli , wypróbowałam tą:
NOMINAL kaszka JAGLANA, w ofercie mamy także Holle (2676067590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i powiem wam że jest pyszna , jest praktycznie pół na pół z kaszką kukurydzianą więc smakuje jak chrupki kukurydziane które moja Duszka uwielbia :tak:
A no i moje maleństwo dziś już kilka razy samo usiadło z leżenia na brzuszku :-)
 
ahoj poweekendowo!
ale fajnie, że kobitki wracają na forum!
Tunia wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy, ale ten czas leci!

Ajako ciekawa jestem co powie ten psycholog;D obyś się tylko nie nakręciła negatywnie po tylu specjalistach!moja Mania też bierna jest strasznie ale nic a nic o vojcie rehabilitantka nie mówiła, no ale co specjalista to opinia, mam nadzieję, że skończy się u was na kilku spotkaniach i wsio wróci do normy:)

Atan to Twoja Amelka też tych z mniejszych dzieciaczków na forum, fajnie, że jest nas więcej;D czytając takie opisy o pracodawcach jak Twój, cieszę się, że mam własną działalność:)

Mini jak zwykle coś nowego od Ciebie podpatrzę i już teraz zaraz zamawiam tę kaszkę skoro taka dobra, bo moja Mania też przepada za chrupkami kukurydzianymi:) ale Dusia zdolna z tym siedzeniem, wow, ja się jakoś nie mogę doczekać aż Mania siądzie sama z siebie:)

moja Mania też ma katar, ale nasivin stosowałam tylko kilka razy przez 2-3 dni a tak to nawilżanie nosa marimerem baby, maść majernakowa i frida, Maria też uważam, że krople dla dzieci pow. 6 lat serwowane Poli to przesada, no ale to już Twoja decyzja

polak welcome back!

u nas weekend intensywnie, spacerowo , niestety zepsuł się nam ostatni laptop ( mania zrzuciła go nogą z kanapy:), ale mój kochany mąż kupił mi w prezencie ślicznego białego sony vaio, więc Mania widziała co robi:D poza tym znów Mania nie ma apetytu, ale chyab o tym pisałam, mam nadzieję, że to przejściowe i nie będzie niejadkiem, bo przy uwielbieniu jej rodziców do jedzonka to byłaby katastrofa:D
 
najgorsze jest to ze harowala m tam 3 lata w ciazy nawet z katarem pracowalam przenosilam kartony bo przenosilismy firme ale coz nic wypomnial mi to ze bylam 2 razy na l4 bo ile mkozna z katarem i przeziembieniem sie meczyc w ciazy o przeciez jak po tygodniu sie meczylam to pora na lozko bo niechcialabym antybiotykow brac no i to mi wypomnial i powiedzial ze wie ze co chwile bym brala l4 na dziecko bo ja zabardzo jestem matczyna... no wiec podziekowalam ... a pieniadze za urlop dostawalam w ratach dopiero ostatnio odebralam ponad miesiac po skonczonym urlopie 2 czesc...
 
Mini krople dałam otrivin 0,5 -wiem ze wszelkie krople mozna stosowac 3dni.dalam takie mocne krople bo całą noc nie spala i cierpiala a inhalacje z soli i krople euphorbium i sol morska nic nie
dawala. Wczoraj w nocy poszlam spac o 1,Pola sie o 2 obudzila i do 4nie spala w koncu tez dalam te krople i odrazu zasnela- zobaczymy co dzis bedzie ale ogolnie katar nie zmniejsza sie nic a nic a ja mam taki sam katar i Bartek 4tydzien ma katar i kaszel i temperature co jakis czas!nie wiem czy on z tego jeszcze kiedys wyjdzie i kiedy przestsnie nas zarazac! Szok, wiedzialam ze jak bedzie w przedszkolu to bedzie chorowal ale myslalam ze co jakis czas a nie ciagiem!

Co do Voity to moje kolezanki tym leczymy zupelnie normalne dzieciaczki i na koniec sa zadowolone.

polak ja mysle ze takie banki to fajna sprawa lepsze od tych lekow wszystkich ! Dobrego masz pediatre bo moi tylko antybiotyki potrafia przepis na byle gluta! Bartek w ciagu ostatnich 4tyg byl 5 razy u lekarzy i za kazdym razem przepisywali mu antybiotyk! Ale jeszcze mu zadnego nie dalam bo ja zupelnie antylekowa jestem ( no poza kroplami do nosa bo nie oddychanie jest dla mnie najgorsze).

co do pracy to chamy! Tez tak raz zapier... Do 21 od 8 w pracy przez rok! Swiata nie widzialam poza tym programem i komputerem! Nie pilam nie jadlam tylko zasuwalam bo szefunio taki mily i tak "niby" docenial -a potem jak wrocilam po ciazy to nie wywalili mnie ale obnizyli a kilka stanowisk i pensje! Ooo i od tamtad juz wiem ze trzeba byc troche egoistycznym.
 
Ostatnia edycja:
Hellou!
Miąkwa śpi już od 2h, więc odpoczywam, odpoczywam, bo dzień był wyjątkowo marudny, ale za to jaki bogaty w atrakcje :)
Zostawiłam Jontka, na dywanie i poszłam sobie do kuchni szykować obiad, zaglądam do niego a on wlazł (wpełzł:) pod stół, Zobacz załącznik 507481 po czym znów poszłam do kuchni, a ten zawędrował pod drzwi :)Zobacz załącznik 507482 kurka, młody przepełzał pół pokoju:szok: A i przyłapałam go jak sobie tak pełza i wygląda jak skrzyżowanie sapera z dżdżownicą :-D

Mini a to ci Borysław-pocieszyciel! Sama więc widzisz że nie ma co się stresować powrotem do pracy, wystarczy być tylko dzielnym, a nagrodzona będziesz :) Kurka, my to jeszcze nie mieliśmy takiego prawdziwego kataru i powiem że chyba tego najbardziej się boję... ;/ mam nadzieję że uda wam się go zwalczyć!!!
A i śniło mi się że czekałyśmy razem w kolejce do dentysty i obie koszmarnie się bałyśmy... :)
Ajako wiesz, jak byliśmy z Antkiem u fizjoterapeutki, to był taki przejęty że dopiero pod koniec wizyty zaczął brykać, a tak to taka wiotka lala wodząca wzrokiem... Mam nadzieję że szybko Ignaś nadrobi! A Tobie to wytrwałości! A w domu też masz go ćwiczyć, czy tylko na wizytach? Ciekawa jestem co też psycholog Wam powie??
Kasiulka i u nas pojawiły się takie mikrodrzemki...
Atan no to szuja nie szef, bardzo nie ładnie się zachował! Oj, bardzo nie ładnie!
Amandla a to ci Marysia - psotnica :) sony, powiadasz... ja też mam taki, ale czarny :) Zdrówka, dla Mani i co by jej apetyt wrócił.
A właśnie: ile wasze dzieci mają mlecznych posiłków w ciągu dnia? Bo u nas wygląda na to że Antek je kaszkę na mleku na śniadanie i kolację. Bo mi Antek wciągu dnia nie chce cyca, a w nocy budzi się na cyca właśnie 2-3razy. I tak się zastanawiam, czy to nie za mało mleka w ciągu dnia??
 
Amandla co do laptopa -moj acer przyzyl setki upadkow z kanap, deptanie przez nas czy przez Bartka,wyrywanie guzikow i wciaz dziala ale tego Sony to bym baaardzo chciala:)
 
reklama
ania ale fajny twoj antos moja tez pelza ;-) ale zdjec jej nie robie ;-) poczekam az zacznie raczkowac ale pokaze wam swoja niunie ;-)
Zobacz załącznik 507488z dzisiaj tak sie bawila przed snem

Zobacz załącznik 507489
usmiech tak sie smieje jak mnie mama rosmieszy
moj laptopZobacz załącznik 507490
nasz torcik 7.10 niuni imieninki a 9.10 moje urodzinki i zdjecia z impreskiZobacz załącznik 507491Zobacz załącznik 507492Zobacz załącznik 507493Zobacz załącznik 507494Zobacz załącznik 507495
a tak pelzam po wyrku ;-)mama pilnuje Zobacz załącznik 507496Zobacz załącznik 507497:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry