reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

A przypadkiem ta witamina D w butelce to nie jest na receptę? Bo ja jak ostatnio kupowałam wit D w tych kapsułkach to się zapytałam o wit w butelce i w aptece mi powiedziała że wyłącznie jest na recepte, więc w czwartek idziemy na szczepienie to odrazu poproszę lekarza żeby wypisał nam bo podobno kosztuje grosze tzn ok 4zł za butelke i na dłużej wystarcza a nie to co w tych kapsułkach i po 20zł się płaci na miesiąc :/
 
reklama
ja tez z tego co wiem to ta w kroplach w butelce jest na recepta a wiecie co ja uslyszlaam od lekarza na pierwszej wizycie jak bylam z malym i zapytalam o recepte na krople - to sie kupuje bez recepty na co mam Pani dac recepte? i oo tyle z moich 4 zl - co prawda zmianilam lekarza i chodzimy do innego ale kolezanka mi mowila ze jakies badania czyatala ze te w kapsulkach sa lepsze - jakis skald maja inny i dlatego lekarze nie chetnei wypisuja recepty na te w butelkach...
 
tunia kiedy macie impreze?
Co do witaminy to ja ta w kapsulce mam ale mi sie dobrze owiera i trafiam prosto do buziaka inna sprawa to to ze zapominam i jak dam 2 razy w tygodniu to swieto.
U mnie decyzja podjeta lece z mala w czwartek do szczescina.
Co sie dzieje z Mini?Angel to zabiegana chyba.
 
hej dziewczyny - jestem ostatnio zabiegana ... przygotowujemy się do wyjazdu a do tego Duszka marudzi za dwóch :cool2: Mam nadzieję że na wakacjach jej się odmieni :sorry2:
Jutro lecę do fryzjera .
Może wieczorem znajdę chwilkę to coś ponadrabiam
 
Dziewczyny przepraszam, że nie doczytam i w ogóle rzadko zaglądam... żyję ale nie mam za bardzo kiedy czytać i udzielać się... chyba jakaś nie zorganizowana jestem, bo dziecko nie płacze i w ogóle grzeczne tyle, że coraz mniej czasu dla siebie ;-)
mamuśka wyjechała na miesiąc do brata i nie potrafię wszystkiego ogarnąć tak jak bym chciała... do dobrego łatwo się człowiek przyzwyczaja...

mam pytanie: czy jak mi Marcinku płacze na zęby to mogę mu podać eferalgan, mimo że nie ma gorączki??
 
Dziewczyny przepraszam, że nie doczytam i w ogóle rzadko zaglądam... żyję ale nie mam za bardzo kiedy czytać i udzielać się... chyba jakaś nie zorganizowana jestem, bo dziecko nie płacze i w ogóle grzeczne tyle, że coraz mniej czasu dla siebie ;-)
mamuśka wyjechała na miesiąc do brata i nie potrafię wszystkiego ogarnąć tak jak bym chciała... do dobrego łatwo się człowiek przyzwyczaja...

mam pytanie: czy jak mi Marcinku płacze na zęby to mogę mu podać eferalgan, mimo że nie ma gorączki??

Wydaje mi się że możesz podać bo oprócz tego pewnie jest przeciwbólowy i przeciwzapalny jak większość tego typu preparatów, my mamy ibuprofen (ale ten jest pomarańczowy i Roksana nie chce go pić :/) i paracetamol i jak czuję że ją dziąsełka bolą to jej daje paracetamol (bo jest malinowy) pomimo tego że gorączki nie ma.
 
reklama
Do góry