reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Mini miłego fryzowania a jakbyś już miała mało czasu przed wyjazdem, to przyjemnego leniuchowania i urlopowania na całego bez żadnych drak i pełnych tylko miłych przygód :-D

Pere nie pomogę - pojęcia nie mam;
My mamy w domu paracetamol w czopkach (zakupiony w razie W na "po szczepieniu") i na tym koniec. W użyciu nie mieliśmy (i oby tak zostało).

Witaminę staram się dawać codziennie, ale jak stwierdzam, że był słoneczny dzień spędzony w dużej mierze na dworze, to od czasu do czasu sobie dawkę odpuszczamy (byle nie za często, odkąd doczytałam, że jej brak może wpływać na zaparcia)

Ja dziś pośmigałam trochę w ogródku, ogarnęłam chatkę, zaliczyłam spacer z małym, czeka mnie jeszcze ulubiona decha - mam mega powera, to korzystam, zanim minie ;-)
 
reklama
witam
pere i za 9 miesiecy kolejny owoc milosci:) udanego balowania.
Cisza tu u nas dzis co z wami kobitki?Ja bylam u fryzjera na kolorku jestem mega zadowolona:) zaraz pakowanie mnie czeka i jutro mamy lot-ciesze sie ze w koncu zobacze m po bagatela 6 tygodniach.No i musze jakies jedzzonko dla malej zabrac mleko i deserek/zupka by nie padla z glodu.
 
ale mam dziś humor :wściekła/y: no niech drzwi ścisną !!!!
nie mogę sobie wyczaić Dusi z obiadami .... nie wiem czy chce jeść czy nie ... jakoś tak dziwnie się zachowuje . Niby otwiera buźkę i nie odpycha ręki ale w czasie jedzenie wkłada nogi , śliniak do buzi a dziś się rozryczała :dry:
Za to jak mam ją na rękach i coś jem to od razu otwiera dziobek . Posmakowała tak ( bo nie można tu mówić o jedzeniu ) banana , śliwkę , maliny , arbuza , kukurydzę , i chleb :sorry2: Najlepsze jest to że odgryza kawałek po czym memla go i wypluwa bo jest za duży . :-D
Po fryzjerze tak se ... niby ok ale jakoś tak zwyczajnie i nie wiele zmieniłam - chciałam zaszaleć z krótką fryzurką ale fryzjerka mi odradziła :cool2: może następnym razem się odważę

Perelandra M na pewno z takiego prezentu będzie zadowolony :-D
Ewstra powodzenia jutro ... ja już się naszym lotem stresuje :dry:
 
Ewstra he he gdyby nie cesarka, to nawet bym się specjalnie nie wahała
powodzenia :-)

widzę,że akcja fryzjer trwa - ja też wczoraj skusiłam się na blond pasemka ale mam zamiar zapaćkać to teraz kasztanem, bo jednak źle się czuję w jasnych włosach

Mini mój tak się zachowuje jak mu zęby dokuczają, a co do próbowania różnych pyszności to bardzo mu smakuje fasolka po bretońsku ;-)
 
witojcie!

my właśnie wróciliśmy ze spotkania ze znajomymi. Super pogoda tak na koniec lata
pere masz najlepszy prezent jaki możesz dać. Chłopy to taki cenią najbardziej
ewstra ojj to musisz być na maksa wytęskniona. Dobrej zabawy i mam nadzieję, że teściowa Cię nie zdenerwuje. Wrzuć swoje zdjęcia przed i po fryzjerze
mini ja też obudziłam się dzisiaj w fatalnym humorze, na szczęście w ciągu dnia mi przeszło

a z nowości jedzeniowych to u nas hitem chyba będzie dynia z ziemniakiem. W weekend mu zrobię sama i zapasteryzuje w słoiczki
 
reklama
Eh... i tyle z mojego nadrabiania...
Wczoraj zalałam panu sąsiadowi co mieszka pod nami mieszkanie :wściekła/y:u nas w łazience sucho, a u niego powódź. Okazało się że poszła uszczelka przy odpływie wody od pralki... na szczęście strata już naprawiona, no ale dodatkowe koszta :-( Eh... a mieliśmy robić regał u Antka w pokoju, ale chyba poczekamy z miesiąc. Bo w tym miesiącu zbyt wiele było wydatków... fotelik do auta, krzesełko, chrzciny i cała masa innych...
Dobra, dobra już nie jojcze, bo powinnam się cieszyć z innych rzeczy a nie marudzić!;-)
Mini zachowanie Duszki jest bardzo podobne do zachowania Antka w trakcie posiłku. Ale dziś spróbowałam przed podaniem obiadku zrobić większą przerwę od ostatniego podania cyca i wygląda na to że nieco bardziej był zainteresowany jedzeniem. Bo jak dawałam mu po 2h od cyca to jakaś masakra - wszystko fajniejsze od łyżki w paszczy:confused:
Pere taki prezent... a czy on przyozdobiony kokardką będzie?;-)
Ewstra fajnie że z fryzurowania jesteś zadowolona, a co tam! No i powodzenia jutro!
Vill no Ty jak zwykle - demon nie kobieta, a raczej kobita czynu ;-)
 
Do góry