reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Ajako witajcie w domku :-)

a ja sie obżarałm gołąbków i mam juz dosyć, więc z chęcia komus podrzucę :-D a resztę pomrożę na awaryjne obiady, wczoraj z Dobrusią kluski sląskie robiłysmy, bo z obiadu ziemniaki zostały (skubana sama zrobiła z 8 i nawet jej wyszły) - od razu do zamrażarki - jak nie będzie mi się chciało robic obiadu, to tylko wrzuce na wrzątek i po sprawie ;-)

trzymam kciuki za dzisiejsze KTG :tak:

zmykam dalej działac - ledwo wyrabiam, ale ile mi sie uda, to chcę jeszcze zrobic, chociaz pranie i pozmywac trochę...
 
reklama
Witam Was serdecznie porod u mnie byl po 6 dniach meczarni dla mnie juz nie mialam sily tak mnie rozpychalo od srodka. I w koncu zdecydowali sie rozwiazac moja ciaze 24 lutego przez cesarskie ciecie ,wiecie jak tam mnie prowadzili to myslalam albo przezyje ta trzecia cesarke albo nie , tak strasznie sie balam ale moge to przejsc i jeszcze 100 razy aby ujrzec mojego ADRIANA ALEXA jest cudowny nareszcie Go mam cudnego robaczka :) Zyje i czuje sie calkiem niezle i nic mi nie uszkodzili tak jak kazy straszyl , a wiec powodzenia dziewczyny i glowa do gury , badzcie dzielne , a zobaczycie jakie bedziecie z siebie dumne. Świat nalezy do Was taka duma i szczescie. Ja to czuje i zycze Wam jak najlepiej z calego serduszka :-D Trzymajcie sie !!!!!!!!!
 
alicja wspolczuje meczarni ale masz juz swoje szczescie przy sobie jeszcze raz grauluje:-)pochwal nam sie swoim robaczkiem:-)
 
Lina a nie wymagają u Ciebie przy przyjęciu do szpitala aktualnych wyników na paciorkowca ??
To ja się nie będę wyrywać z tą herbatką :-D dwie dziennie mi wystarczą - a wiesiołka zażywać mam 2 razy po dwie tabletki :tak: on zawiera kwasy omega więc chyba inne sobie daruje :-)

Tunia na tym etapie to można spokojnie już co nieco podziałać :-)

mata do mnie podrzuć te gołąbki :-D
Ale Ty zaradna kobita jesteś ... kurcze obiady pomrożone ... Muszę i ja coś pomyśleć żeby mieć w razie czego jakieś szybkie jedzonko :-)

alicja fajne wieści - dobrze że nie wspominasz źle cesarki :tak:

Inamorate to nie dobrze że czułaś - albo Cię nacięła w złym momencie albo skurcz był słaby :sorry2: Ja czułam ale nie jako ból tylko takie szarpnięcie ... Współczuje , z każdym dniem powinno być dużo lepiej ... A jakie masz szwy ?? rozpuszczalne czy idziesz na zdjęcie ??
 
ahoj kobitki, my dzisiaj zaliczyliśmy przesiewowe badania słuchu i wizytę u pediatry, wszystko w porząsiu, niunia rośnie jak na drożdżach, już prawie 3 kg waży, więc od wyjścia ze szpitala przybrała 600 g:) Malutka smacznie sobie spi a ja pichcę obiad dziś kopyta i pieczony łosoś:)
Ajako, super, że nie masz problemów z przystawieniem maluszka i wisi na cycu cały czas, uwierz mi to wielka ulga;D
 
Ajako witaj w domku

Mini z tym paciorkiem to jest tak, że jak wsio ok to wynik jest po trzech dniach a jak zaczynają się hodować bakterie to wtedy do 7 dni, plus jeszcze dodatkowo to zależy gdzie jest labolatorium i jak często odbierają wyniki bo ja np: miałam wsio ok ale i tak dłużej czekalam na wyniki bo labolatorium, które to bada w innym mieście więc najpierw musieli wysłać w jedną strone, zrobic badanie i wysłać w drugą ( a kurier tylko 2 razy w tyg.). Jak lab jest pod ręką no to wtedy 3 dni jak ok.

Ja poszłam z moimi chłopakami na spacer no i nic się nie oszczędzałam dziarsko szłam co by może coś wreszcie się ruszyło aż mój się smiał, że dawno tak szybko nie chodziłam zobaczymy. A wogóle to zauważylam, że na piersiach mi wyszły takie okropne, paskudne wystające żyły na zewnątrz nie wiem od czego w pierwszej ciąży tak nie miałam.
 
hej - ja dzis mam mega dola, wstalam 8.40 wzielam zelazo i potem antybiotyk zjadlam sniadanie i jakos po 11 polozylam sie bo glowa mnie bolala i katar znowu zabllokowal wszytsko o zasnelam wstalam p 13.30 i jestem zla ze w domu nic nie zrobilam ze M nie ma i zwnowu wroci pozno a ja zamiast cos ruszyc to leze d...a do gory a on jak wroci to nawet obiadu nie bedzie mial... ale jak juz cos zrobie to nie mam pewenosci ze bedzie to 21 i juz dawno zle obiad na miescie i bedzie mial moj gdzies.... powinnam gdzies wyjsc na spracer ale te zatoki chore i antybiotyk nie wiem czy bez potrzeby mam sie wietrzyc...

kobietki mam pytanie... do tych ktora sa juz szczesliwe i tula swoje maluszki a przyszyly one na swiac przez cesarke - bo na szkole rodzienia i ogolnie jakos nastawialam sie na sn i nie wiem nic jak to jest po cc. jak wyglada polog, kiedy mozna co robic, ile goi sie blizna jak sie z nia obchodzic itd. Lekarz nic mie nie mowil, mały jeszcze glowa w gorze i zaczelam sie tym interesowac ale w necie to sie przerazilam jak zaczelam czytac ze blizna boli 2 miesiace ze nie wolno ndzwigac, nie moczyc blizny, ze ciezko zrobic siusiu, zeby zapomniec przez rok o robieniu brzuszkow i cw na miesnie brzucha i troche sie zalamalam to naprawde az tak powazna operacja i potem tak ciezko sie karmi i funkcjonuje?
 
reklama
Amandla chyba grzeczne dziecko Ci się trafiło :-) Jak robisz tego pieczonego łososia ?? poproszę o przepis :tak:

Jopal dzięki , to może nie będzie tak źle z wynikami :-) U nas kurier jeździ codziennie bo badają tam wszystko i krew i mocz :tak:
A takie żyły na piersiach to chyba normalne :tak:

Ugotuje sobie żur i zaraz lecę po Borysława
 
Do góry