reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Ja jestem juz dzis w spa wizyta mega szybka byla bo cisnienie i mocz dobry a tutaj widze popijacie jakies mikstury hmmm no ja tam nic nie pije dziecie moje ma siedziec jeszcze ze 3 tygodnie :)
tunia a prezent dla taty na urodziny to super sprawa
 
reklama
Ewstra moje malenkości też niech siedzi jeszcze minimum dwa tygodnie - ale te mikstury ponoć ułatwiają a nie wywołują poród więc liczę na to że hop siup i będzie po wszystkim :-D
 
mini podobno 2 porod to polowe szybciej idzie jak 1 , i smiac mi sie chce bo mam kilka znajomych,ktore wjechaly na porodowke i w przeciagu 2 h mialy dziecko na rekach:)a znajoma co rodzila 1 dziecko 30h teraz rodzila tylko 6:) ja juz nie wiem na co sie nastawiac , moze byc sm moze tez byc cc
 
ajako- witaj w domku

Inamorate- jeszcze kilka dni i usiadziesz. moja szwagierka meczyla sie tydzien. mogla tylko stac lub lezec.

Amandla- super ze mała rosnie jak na drozdzach. I jeszcze masz czas na wymyslne obiady. zazdroszcze.

Ja nadal prasowania nie ruszylam, polozylam i chwilke podrzemalam.... tak piszecie o tych obiadach...w sumie musialabym cos upichcić- ale pomysłubrak poki co.

TUnia jak twoje prasowanie? bo moje caly czas patrzy na mnie :-D:-D
 
Ewstra no właśnie znajoma która niedawno rodziła mówiła żebym się nie nastawiała na łatwiejszy i krótszy poród :blink:, Moja siostra też nie miała krótszego więc to chyba trochę loteria ;-) A wspomóc nie zaszkodzi chyba skoro to ziółka :-D

Nusia no i przypomniałaś mi że prasowanie mam do zrobienia :dry::-)

A jutro M ma wolne i zaplanowaliśmy sobie dzień szlafroka :-D Nic nie robimy tylko leżymy w łóżku i oglądamy filmy ... Bo już niedługo nie będzie to za bardzo możliwe :-)
Tylko chyba losy będziemy ciągnąć kto pójdzie zaprowadzić Borysa do przedszkola :-D:-D:-D
 
Ale macie dziewczyny wene do pisania :)) ja chwile sie zdrzemnęłam, teraz zasiadłam do kompa no ale trzeba by było zacząć coś robic bo masakra znów zleci a nic sie nie zrobiło :p
zazdroszczę mamuśką które mają swoje maleństwa już przy sobie, ja się mojego doczekac nie moge, niech juz wyłazi na ten świat :DD
 
A ja sobie leze na kt tetno malego super głodna jestem nic nie zjadlam ciekawe czy dotrwam do marca.Wiem ze bedzie bolec bo wczoraj przez caly wieczor zwijalam sie z bólu a co to bedzie przy porodzie.
 
Mini55 sama położna stwierdziła, że nożyczki były tępe o matko jak się darłam na samą myśl mi słabo:szok: ale grunt, że żyję i mam już mojego Skarba :)
 
reklama
nusia wlasnie skonczylam:-Dnawet drugie pranie powiesilam:-Dale jestem wykonczona....niby nic takie nie zrobilam a nawet nie mam sily schowac tyc ubranek poprasowanych:-)
 
Do góry