reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Monika spokojnie - musi być wszystko ładnie - napewno sie jak zwykle pomylili :wściekła/y:
Mini ja też po tej herbatce miałam schizy - ile dziennie będziesz pić??? ja 5 kubeczków wczoraj wypiłam :-D:-D:-D a na moim wiesiołku nic o ciąży nie piszą - są to dokładnie - kapsułki zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka ... biorę 6 kapsułek dziennie po 500mg :-):-):-)

Ciebie paciorkowiec a ja go w ogóle nie miałam - bardzo szybko się zorientowałam... a ja będę prześladować dziś znów M - najpierw na zakupy ma mnie zawieść a potem ma znów wieczór przekichany :-):-):-) wczoraj dzieciak się na działce narobił i jeszcze ciężki wieczór o 21:30 już mi padł spać :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Wrócilismy do domku!!!!!!
Jestem mega, megaaaaa szczesliwa!!!!

Doris- male syneczki sa super, extra mowie Ci ;-):-D

laski, of course nie nadrobie Was, nie wiem na ile starczy mi czasu na zagladanie, bo uczymy sie 'cycusiowania' i malutki wisi prawie non stop, tak zalapal, tzn. tak mu sie spodobalo, ze ledwo co da sie oderwac, a ze ja nie mam za duzo pokarmu, to na razie zalezy mi, zeby sobie wisial i ciagal, mam nadzieje, ze sie naprodukuje!

doczytalam tylko, ze Kindzia miala mega kinder niespodzianke, szok :-D
no i widze, ze Lina dalej w dwupaku, fiu fiu...tak jak pisalysmy, ze przez to zatrzymywanie, jeszcze przenosi :-D

aaa po CC masakra, strasznie dochodzilam do siebie, napisze w wolnej chwili na porodowym.

teraz juz spadam do mojego cudenkai bede monitorowac Wasze szczesliwe rozpakowywanie sie!!
 
Lina nie miałaś robionego paciorkowca - czy źle zrozumiałam

ajako WITAJCIE - pewnie że małe syneczki są cudowne :-D:-D:-D
 
Ajako witajcie - super, że jesteście w domeczku...

Mini tzn miałam - i on źle wyszedł miałam podane antybiotyki ale już powtórzony nie był - zapomniałam o tym :sorry2: i u mnie to sprawdzali w badaniu na stopień czystości pochwy a nie tak jak piszecie o różnych sposobach pobierania tego :sorry2:
 
Mini na mojej też tak pisze -ale doszłam do wniosku, że 2 razy dziennie to ja ją mogłam od 37 tygodnia pić a jak zaczęłam w 39 to trza dawkę zwiększyć - poza tym mi mega smakuje a położna stwierdziła, że krzywdy mi nie zrobi :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Mini55 no nacieli i to tak konkretnie oj czułam to czułam a teraZ to wszystko na stojąco boje się usiąść mam nadzieję że jeszcze kilka dni :-D:-D

Ajako witajcie w domku :tak:
 
Do góry