reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Lina nie ma najmniejszego sensu przynajmniej tak mi sie wydaje:-)ale pamietaj ze mowie Ci to ja leniuszek:-D
Trzymam kciuki za KTG co by skurcze byly:-D

Dziewczynki ja mam pytanie do Was w czym Wy trzymacie te malusie skarpetki???Bo normalnie trafia mnie jak je poloze normalnie w szufladzie a one sie rozsypuja chyba zrobie tak ja wsadze w jakis koszyk i dopiero wtedy schowam do szuflady no nie???
 
reklama
Tunia ja skarpetek nie masz az tak duzo wiec na razie leza na poleczce. Ale mam zamiar kupić jakiś koszyczek i do szafki wsadzić:-)

Lina- nie oplaca się sptrzatac. ty się napracujesz a potem i tak się zakurzy:p ale jak chcesz rodzic to sprztaj:-)
 
Tunia ja leń do kwadratu jestem jeśli o sprzątanie chodzi :-D:-D a ktg dopiero o 15:00 :sorry2::sorry2::sorry2: ja skarpeteczki trzymam w jednorazowych torebeczkach - takich sniadaniówkach - wydaje mi się , że tak jest najlepiej...
 
No wlasnie ja mam tyle tych skarpet ze mogla bym Was wszystkie obdarowac i jeszcze dla mnie by zostalo:-DPowsadzam w koszyczki albo tak jak Lina w woreczki:-)
 
hej .. fajnie jak tak dużo piszecie :-)

Ivi Tymek bardzo się buntuje ?? Ja się chyba tego najbardziej obawiam ....

Lina , Manta spoko loko cały tydzień wam został do terminu :-) choć na tym etapie to już zdrowy rozsądek przysłania burza hormonów :-D

Tunia 21 marca to super data - pierwszy dzień wiosny - ja bym mogła tak urodzić :tak:

alicja Gratuluje

Kasiulka trzymam kciuki - zdawaj relację - będziemy czytać z wypiekami na twarzy :-)

Inamorate aż tak dał Ci poród popalić ?? :sorry2: Byłaś nacinana ?? To pewnie od tego to krocze boli ??

A ja zakupiłam liście malin i ten wiesiołek ( czemu na moim wiesiołku pisze żeby nie zażywać w ciąży ??? :dry:) Herbatka w smaku całkiem niezła - choć mam trochę schizę że przez to niedługo urodzę :-D:-D Już nawet twardnieje mi brzuchol ...
A mnie wczoraj bolało podbrzusze :sorry2: Dziwne to dla mnie bo przed pierwszym porodem nie miałam przepowiadających , a teraz co wieczór coraz mocniej boli :dry: i tylko ten paciorkowiec mnie prześladuje ...:-D
 
monika bedzie dobrze tylko sie nie stresuj bo to jeszcze gorzej dla malego.

mini juz doczytalam:-)wiesz co ja czekalam 3 dni lekarz mi mowil ze czeka sie do tygodnia ale mysle ze po 3 dniach mozesz smialo dzwonic i pytac zeby nie latac na darmo:-)
 
reklama
Tunia no tak mi lekarka mówiła - idę w czwartek na USG to zapytam czy już jest - choć skoro w laboratorium do którego wysyłają próbki mówili że 7 dni roboczych to może tak być faktycznie ... zobaczymy ...

A co się dzieje jak się nie ma wyników ?? :sorry2:
 
Do góry