reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Też bym się nie spodziewała, że Atan na cc skończy... No ale lekarze wiedzą lepiej co robią... I to jest właśnie to ryzyko przy oksy - że skurcze najpewniej wywoła mocne, ale niekoniecznie postęp porodu :-(
A fakt faktem - dobrze, że jej dłużej niepotrzebnie męczyć nie będą. KCIUKI raz jeszcze.

jopal :tak::tak::tak:
 
reklama
Czyli wykrakałam z tą cesarką u Atan... tak to jest, jak daja oxy kiedy szyjka niegotowa :crazy: mi na szyjke dawali doralgan, ale to takie świństwo, że szkoda gadać... zamiast tej oxy to chociaż czopki na zmiękczenie szyjki powinna dostać... ale teraz to już po wszystkim... najważniejsze, żeby Atan i Amelka dobrze to zniosły...

tak czytam i obserwuję jak to jest przy wywoływaniu oxytocyną kiedy organizm nie gotowy... i się cieszę, że mimo wszystko udało mi się uniknąc cesarki...

Villandra to się postarali w tej przychodni dzisiaj :eek: mój to nie do końca suseł, ale zasypia w każdej pozycji i czasem zanim głowa do poduszki nie doleci to spi :sorry: taki typ. A jak juz uśnie to spi jak zabity... tylko on nie ma męczącej fizycznej pracy - za biurkiem siedzi... juz chyba więcej energii miał jak na magazynie kartonami rzucał po 16 h :sorry: a teraz to też siedzi dłużej w pracy, tylko nie ma ani za to płacone, ani wolnego nie wybierze, bo nie ma kiedy...

Kindzia kurcze a to nie jakas jelitówka? Kurcze zdałoby sie, żebyś coś energetycznego zjadła, bo jak to czyszczenie skurcze wywoła, to sił kobitko miec nie będziesz :sorry: wiesiołek i liście malin jaknajbardziej wskazane "w terminie", ponoc skracają okres parcia - szyjka ładnie się rozwiera :tak: jeszcze ponoc olej rycynowy dobry - ale on jelita rusza a to skurcze nakręca, z tym, że u Ciebie raczej bardziej ruszać jelit nie trzeba ;-)

a ja trochę poudawałam, że śpię - małą nie dała się nabrać i nie pozwoliła mi spac, ale i tak trochę odpoczęłam... a teraz czekam na M - coś dojechac do domu nie może...
 
mata a Ty myślisz, że mój co robi? Też dupcię za biurkiem pieści, a wygląda czasem po 8h siedzenia jakby 10h węgiel przerzucał :eek: Nie mówiąc, że jak troche popracuje fizycznie, to potem przez tydzień stęka, że go wszystko boli...
 
Ło matko mój M to śpioch jakich mało.. To człowiek który nie wie co to znaczy "nie móc zasnąć" :sorry: Sekundy jak głowa do poduszki.. nie wazne o jakiej porze dnia czy nocy, zawsze od zawsze mu zazdraszczam :confused2:

A te liscie malin to nie sa tak normalnie herbatki tylko trzeba specjalnie gdzies szukac, w sklepie zielarskim czy cos?
 
Witam:-)

Sorki,że tak Wam zakłócam wątek ale mam pytanko do Was. W którym tygodniu ciąży dzieci Wam się obróciły główką w dół? Mój do 28tc był ułożony prawidłowo a potem coś mu się odwidziało:crazy:I do tej pory siedzi na pupie.Bardzo chce rodzić sn ale czy są jeszcze jakieś realne szanse,że się odwróci? Wiem,że czasem dzieci się odwracją w 36tc ale jak to było u Was?
 
Ooo Angel liście malin? Czyżbys sobie chciała wywołać poród ? :D ja nie wiem szczerze mówiąc wiec jak któraś wie gdzie to kupić to ja tez poproszę grzecznie o podpowiedź ;)
 
Nadia sa spore szanse, ze sie odwroci jeszcze! Do 36 tygodnia 'na luzie' powinna dzidzia sie odwrocic, potem mozna zaczac sie niepokoic ale do samego konca jest szansa :tak:

agusia a pewno, ze bym chciala :zawstydzona/y::-D
 
Angel u nas można dostać w sklepach ze zdrowa żywnością typu holland and barrat , albo u Hindusów te podobno jest, ja jakbym sie dobrze czuła to w przyszłym tyg sie wybiore . Można tez kupić przez Amazon.co.uk £2.95 + wysylka.
Czytałam opis i to niby nie wywołuje tylko ułatwia i przyspiesza poród . Sama nie wiem czy warto to pic
 
reklama
Do góry