reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

piłeczka jest boska. Ja albo siedze na niej i lekko skacze albo opieram sie rekoma o nia jak mnie plecy bola i pomaga:-) a od pon bede skakac po sam sufit:-):-D:-D:-D:-D

Tunia ja sie siadam w wannie, tylko opieram sie na kolanach lub stoje, ale jest ciezko. Maz zakupil mi mate antyposligowa do wanny zebym orla nie wywineła:-)
 
reklama
tunia no ja pisałam, ja jak ten chomik Angel :-D:-D:-D. mąz mnie wyciaga żeby nie urwała kranu. :-D:-D oj teraz to chciałabym miec prysznic i to duuuużżżyyyy!!!!!!!!
 
nefi oj ty to sie masz, mam nadzieje ze cie przyjma i w tym czasie dzieciatko zechce wyjsc
atan no niby fajnie ze cos sie dzieje, ale tez nie rozumiem czemu ox jej dali
tunia no do wanny to tylko czasewm wchodze jka jest m by mi pomogl wyjsc , a tak prysznic i polowa lazienki zalana:)
 
nusia no i ja nie siadam albo kucam albo klecze ale tak jak nefi pisze moj kran dlugo chyba nie wytrzyma:-D:-D:-Dostatnio tak wychodzilam ze zatrzymalam sie na pralce:-)malo drzwiczek nie urwalam bo byly otwarte:-D:-D:-D
 
to jak wy na tych pilkach siedzicie to chyba poprosze m by mi moja popompowal bo ukryta mam w szafie -tylko nie wiem czy nie poczekac do 37 tygodnia z ta pilka co myslicie?
 
Ewstra wiesz na pilce mozna w ciazy wogole sobie cwiczyc :)
Szkoda, ze nie mam tez bym poskakala i moze jakos kolanka rozhustala :-(

Maria zapomnialam napisac jak sie usmialam z chomika na zjezdzalni :-D :-D

A ja mam twardy brzuch dzis , o co chodzi
 
Mini ja nawet ani ukleknąć ani ukucnąć, musze usiąść w wannie. Nogi mam tak napuchniete i napeczniałe, że momentalnie przy kleczeniu trace czucie. Normalnie słoniatko jestem. Teraz jeszcze zaczęłam puchnąć i tak dwa kilosy to mam z powietrza normalnie na plusie. :-(
Ewstra Angel ma racje sobie ja wyciagnij i ćwicz, a skakanie rozpocznij póxniej. ;-)
 
reklama
Do góry