reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

od piątku was nie czytałam i chyba już nie nadrobię, macie tempo :-):szok:

muszę się pożalić bo jakiś czas temu pisałam na ZUS i brak wypłaty zasiłku za sierpień, w końcu nie wytrzymałam, do szefa dzwoniłam już 2-3 tygodnie temu z zapytaniem ale nie wiedział, miał się dopytać co jest i dać mi znać ale cisza!!! zadzwoniłam więc do tego ksiegowo-kadrowego i okazało się że moje dokumenty zostały dopiero w zeszła środę skompletowane i wysłane do ZUS:szok::angry::wściekła/y:
ręce mi opadły bo to oznacza, że kasę dopiero otrzymam po 30 dniach od momentu kiedy do ZUS one wpłyną, mam nauczę aby kontrolować swoje sprawy na bieżąco i dopytywać co kiedy i gdzie jest złożone bo jak widać szef i jego załoga mają w poważaniu głębokim tych co chwilowo są nie do jego dyspozycji :angry::wściekła/y:

jestem zmęczona, czy was też ta zmiana pogody tak dobija i męczy?
 
reklama
wiatam dziewczyny:) dawno mnie nie było na forum i w2idzę że mam sporo do nadrobienia:) ja od tygodnia czuje ruchy dzidzi i z dnia na dzień są coraz mocniejsze:)))) pozdrawiam trzymajcie się. haha a jak waga u was, u mnie na razie 4kg od początku.
 
ja przed chwilą wstałam, bo musiałam połozyć bo myślałam że zasnę na siedząco...tak pogoda na mnie działa.. a jestem już po kawie i po dwóch szklankach pepsi :(((
 
ANULA porażka z tymi papierami do zusu. :wściekła/y: Nie ma na to jakiegoś "paragrafu" ??
Ivi ja też dziś wypiłam dodatkową kawę , choć miałam od dziś już nie pić ani jednej :sorry2:


Też chodzę nabuzowana i zła . Do tego od wczoraj nigdzie nie wychodzę bo siedzę cały dzień z Borysem ... już mam dosyć :crazy:
 
Anula - właśnie tak myślałam, że nie wyślą od razu, dlatego sugerowałam, żebyś zadzwoniła do kadrowo-księgowych. To "skompletowanie dokumentów" oznacza wypełnienie formularza, który trzeba wysłać do zus razem ze zwolnieniem. Teraz, jak będziesz dosyłasz zwolnienia, to też pilnuj, żeby wysyłali je z informacją kiedy wpłynęło zwolnienie - pamiętaj, ze masz 7 dni od daty wystawienia, bo inaczej będzie pomniejszony zasiłek. I jeszcze jedno: jeśli chcesz otrzymywać zasiłek na konto bankowe, to wyslij podanie do zus.

Ta pogoda jest dzisiaj okropna. Ja też złoszczę się dzisiaj z byle powodu i nic mi się nie chce.
 
Nabuzowane dziś coś kobity widzę...

a ja kurka-rurka jakos dziś... fajnie się mam. - mimo porannej dentystycznej wizyty.

Pogode mamy ładną. Porządki idą dość sprawnie...
Spacer zaliczony...

No ale nic... trzeba iść "robić" dalej, bo samo się nie zrobi, a na kopytka naszło i czas na robienie goździków na tort dla babuleńki:) - pracowity tydzień...

Życze poprawy nastrojów!
 
reklama
Do góry